• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Спустя два месяца евоши передали кредитпроминвест

А могу слать смс, мол последний шанс закрыть кредит, например, за 20 000, потом последний шанс за 16 000 и так до тела дойти.
 
Спустя два месяца, воши передали кредиткапиталу.Что ждать?

Кредитпроминвест
Моя знайома,яка до речі,була на грані зриву від ціх чмошніків,покі недала ій почитати антіколектор,тепер вона вже стала мужнішою?,незнаю чи регіструвалась чи ні,бо давно іі бачила,казала що ці уроди подзвонили до неі на роботу в дитячій садік,вона там вихователь,то завідуюча сказала:а ти чого до мене дзвониш на державний номер,якій є зарегістрований,я тобі щось винна?Якщо вам вона винна і нехоче віддавати то звіть до суду!!!Ще раз подзвониш передам до прокуратури,і все більше дзвінків каже непоступало.Такщо як ви чи ваший керівник відповість,так і буде.З тими петухами треба жорстко відправляти в курятник,яйця зносити.
 
Много звонков всем кого нашли, рассказ разного бреда, грязные смс...в моем случае, смс что я болею венерическими заболеваниями
О, Боже, у мене Авіра якось позвонила чоловіка троюрідному брату (звідки номер взяли -не знаю, бо і ми його ніколи не мали),просрочка була не велика. То цей його брат і жінка так взлилися, жінка його мені вобще в інстаграм накатала смс погроз, обливала брудом і тому подібне на днях. Аж боюся тепер всього. Найпроблемніший у мене кредит Є Гроші, з тіла 4 тис на 14 накатали
 
Jana91, если верить опыту, то размер забитого болта равнопропорционален потугам ущербным. Меньше внимания = отсутствие попыток до кого-то достучаться.
А вот если брат напряжется и соизволит написать не Вам а в НБУ, то дело примет иной оборот и ему больше не напишут.
 
Что от них потом ожидать, столкнулись уже?
Главное пережить первую волну. Дальше вялые смс-ки раз в неделю про последний шанс, ну могут ещё по рандому кому-то из контактов позвонить и помолчать в трубку.
 
О, Боже, у мене Авіра якось позвонила чоловіка троюрідному брату (звідки номер взяли -не знаю, бо і ми його ніколи не мали),просрочка була не велика. То цей його брат і жінка так взлилися, жінка його мені вобще в інстаграм накатала смс погроз, обливала брудом і тому подібне на днях. Аж боюся тепер всього. Найпроблемніший у мене кредит Є Гроші, з тіла 4 тис на 14 накатали
А ви непробували іі послати культурно з тими дзвінками в поліцію,прокуратуру чи ще кудись?Мого чоловіка,жінка рідного брата,теж робила карнавали,і обгадила по всіх мене,де могла,в чоловіка у селі мабуть кожна хата знала,що до неі дзвонили манікі і швидкі гроші????!!!Теж в мене були сльози,істерика,встид,я боялась вийти на вулицю,бо якщо на мене подивилась людина,я думала одразу,що вона знає про моі боргі?Але і настав мій час тріумфу,зустріла чудовий форум,якій дав поради,якій підтримав,якій навчив слати всіх!!!!Тепер я вже нетака,як була 1,5року тому,тепер живу для сім'і,для себе.А якщо хтось тількі починає заікатись за кредити,посилаю на 3веселих????Так і ви візьміть себе в рукі,якщо до неі хтось дзвонить_нехай йде і пише заяву на них,що турбують,ви ж до неі недзвоните?А вот смс з погрозами з іі сторони,оце вже стаття?Небійтеся чopтa,не такій він страшний,як себе описує,навчіться себе захищати,крім вас ніхто цього незробить.Тримайтесь:кофе:
 
Я так понимаю, ребята совсем отбитые...
Моей маме прислали фото с моим паспортом, предложили ей лояльно закрыть кредит вместо меня - 96 тыс. (20 тело)... ид*оты..
Написала в НБУ, сомневаюсь, что поможет, но писать нужно, чтобы твapu быстрее работы лишались.
Не понимаю людей, которые там работают... Карму поколений 5 отмывать придется
 
Оп Оп, Дісталися і до мене :) Цікаво про який такий дзвінок говорять? :) "Uvaga! Ostannij shans! Propoziciya die do 30.08 vkluchno! Zakryvay kredyt za 11000 grn bez dzvinka kreditprominvest.com"
 
Оп Оп, Дісталися і до мене :) Цікаво про який такий дзвінок говорять? :) "Uvaga! Ostannij shans! Propoziciya die do 30.08 vkluchno! Zakryvay kredyt za 11000 grn bez dzvinka kreditprominvest.com"

Сдулись они

Вот вот и потеряются

Не платите--------- Вот что главное.

Єто помойка-- прокладка.

Вообще никто

ТОВка прокладка.
 
Я так понимаю, ребята совсем отбитые...
Моей маме прислали фото с моим паспортом, предложили ей лояльно закрыть кредит вместо меня - 96 тыс. (20 тело)... ид*оты..
Написала в НБУ, сомневаюсь, что поможет, но писать нужно, чтобы твapu быстрее работы лишались.
Не понимаю людей, которые там работают... Карму поколений 5 отмывать придется
Да, в кредитпроминвест отбитые наглухо, единственный кто и среди ночи всем кому только можно звонили, СМСки всем дбильные отправляли что бы мне помогли, гадоси на меня. От них я больше всего натерпелся. Это правда максимум неделя продолжалось, но было не просто. Сейчас вот взял трубку, оказывается уже и кредитпроминвест меня перепродали Премиумактиву, теперь эти по новой наяривают, директор вот сказал, еще один человек, давно уже такого не было. Хорошо хоть директор у меня адекватный, ему пофигу, он их посылает и все. Но я думал уже эти звонилки пройденный этап для меня, сейчас только уже с ИНН бороться, ан нет, по новой звонят.
 
Назад
Угорі Унизу