• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Статья закону щоб не телефонували 3 особам

  • Автор теми Iren7777
  • Дата початку
  • Відповіді 31
  • Перегляди 1K
Тільки вам чи ще комусь?
Навіщо Ви задаєте питання такі Вам же пишуть і відповідають шо терефонувють зараз під час ВС і довбуть і грублять їм потрібні гроші і все коли кажеш що війна і так далі то кали і шараги кажуть а що до війни робили чому не платили і так далі...
Кредит капітал і кредит ап цікавить?
що це значить цікавить?
Це вони у вас усі дзвонили оточенню? Під час ВП?
оточенню не всі а мені да і постійно. оточенню- нові кр., клай, дінеро
 
Останнє редагування:
Навіщо Ви задаєте питання такі Вам же пишуть і відповідають шо терефонувють зараз під час ВС і довбуть і грублять їм потрібні гроші і все коли кажеш що війна і так далі то кали і шараги кажуть а що до війни робили чому не платили і так далі...

що це значить цікавить?

оточенню не всі а мені да і постійно. оточенню- нові кр., клай, дінеро
Хм, чого запитую. Бо дінеро і нові кредити тільки мені виписують, і достатньо тихі в мене. В кожного по різному мабуть
 
Дінеро оточенню,??? Дуже здивована
Навіщо Ви задаєте питання такі Вам же пишуть і відповідають шо терефонувють зараз під час ВС і довбуть і грублять їм потрібні гроші і все коли кажеш що війна і так далі то кали і шараги кажуть а що до війни робили чому не платили і так далі...

що це значить цікавить?

оточенню не всі а мені да і постійно. оточенню- нові кр., клай, дінеро
 
а
Дінеро оточенню,??? Дуже здивована
чого здивовані, мало того що вони телефонують бог зна з яких номерів, пишуть смс, на електронку листи, та ще й мамі дзвонили, ось так. у Вас скільки просрочка по фінансовим вимагатеклям
 
а

чого здивовані, мало того що вони телефонують бог зна з яких номерів, пишуть смс, на електронку листи, та ще й мамі дзвонили, ось так. у Вас скільки просрочка по фінансовим вимагатеклям
Півроку
 
Назад
Угорі Унизу