• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Стоит ли с ними разговаривать?

  • Автор теми Siia
  • Дата початку
  • Відповіді 45
  • Перегляди 2K
На данный момент да,так как это первый мой случай продажи коллекторам. Немного переживаю,вот интересуюсь у всех кто что делал,как себя вёл и в принципе чем закончилось все.?
Тю, а я даже обрадовалась, когда первые продали. Я к этому времени уже форум поизучала. И поняла, что после продажи договора вероятность, что обратятся в суд, а если обратятся, то что-то сумеют отсудить, становится вообще призрачной.
У некоторых каллов даже трубки брала, чисто поглумиться. Ну, я не матюкаюсь и все такое. Я иначе шаблон им ломаю. Поясняю вежливо, что подозреваю их в мошенничестве и вымогательстве. Сравниваю их с всем известными "службами безопасностей банков", которые из мест не столь отдаленных "работают". И требую доказательства. Копию договора факторинга в бумажном виде на Укрпочту. Они морозятся, я их мошенниками называю. Так и живем. Но это изредка, только если настроение есть.
 
Тоже постоянно наяривают)
Вчера была днюха,так они весь день звонили,а потом смс слали что приготовили для меня приятный подарок?
 
Доброго вечора всім, сьогодні мала необережнысть підняти слухавку телефону і як то кажуть нарвалась на непреємне спілкування. дзвонили з профі капітал що мій кредит ім продали мій договір і коли я маю платити і так далі. розмова була неприємна бо на тій стороні слухавки як завжди був напор і мені розповідь якщо я не заплатю на протязі 2 днів то передадуть на виконавче провадження і буду платити нотаріуса і так далі... почала в мене анкету перепитувати я їй кажу що ви отримали передачу даних а вона мені треба все по новому і так далі. і ще замість того щоб платити якісь кошти ім то я тратю не зрозуміло куди і так далі. дуже була зухвала леді... підскажіть як далі себе вести, хо чуть 15000, тіло здається 4 чи 5 і були пролонгації, вона каже що для них пролонгації не мають значення одним словом була вимагаюча бесіда.
Никак не вести... Просто игнорировать их и всё общение с ними...
Тоже постоянно наяривают)
Вчера была днюха,так они весь день звонили,а потом смс слали что приготовили для меня приятный подарок?
Поздравить хотели... Может то и не они...)
 
Хлопців, всім здравствуйте! Продав MyCredit Фактору. Почали дзвонити що мені, що мамі. Телефон червоний. Чи варто із ними розмовляти? Із колекторами ще не спілкувалася. Перший раз продали мфо колек
В мене також є ці майкредіт. Також продали. Фактору. Не платила 2 роки. Подзвонили запропонували закрити за тіло кредиту. Розділили на 3 платежі. Тіло 2500.
 
В мене також є ці майкредіт. Також продали. Фактору. Не платила 2 роки. Подзвонили запропонували закрити за тіло кредиту. Розділили на 3 платежі. Тіло 2500.
И им ото не лень было...))
 
В мене також є ці майкредіт. Також продали. Фактору. Не платила 2 роки. Подзвонили запропонували закрити за тіло кредиту. Розділили на 3 платежі. Тіло 2500.
А как с родственникам было?
 
Назад
Угорі Унизу