• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Суд с Монеткою. Перемога!

До знайомого юриста за місцем проживання. Усе грамотно підготував, і заяву про забезпечення позову, і позовну заяву про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню, і суд виграли.
Дуже радію, читаючи такі теми. Вітаю Вас!
 
Мені сьогодні на роботі повідомлення прийшло на роботу що робити?
 
Виконавчий лист на відрахування із ЗП?
Да, от фінансова інновація, 20 процентів ітд
Уведомление опостанова про стягнеея зарплаты
Да, от фінансова інновація, 20 процентів ітд
Ефименко и Григорян приватной выконавець 28- я статья короче- что мне делать и как правильно поступить?
 
Останнє редагування:
Документи по ВП вам прислала Григорян?
Не мне а на роботу, директор ывызывал и бухгалтер сказала что они в праве принять их надпись
Как происходит этот процесс?Помоги пожалуйста
 
Не мне а на роботу, директор ывызывал и бухгалтер сказала что они в праве принять их надпись

Как происходит этот процесс?Помоги пожалуйста
получаем документы, готовим иск+обеспечение, оплачиваем суд сбор, и отправляем иск + обеспечение в суд))
 
Добрий день усім. Ділюся радісною новиною. Рішенням Солом'янського районного суду міста Києва мій позов проти ТОВ "Фінансова компанія "Фінанс Інновація" задоволено.
Дякую групі за інформацію, модераторам за поради і консультації.
Разом ми зможемо здолати усе! Чудових усім вихідних!
Вы сами подавали позов или с адвокатом?
 
В мене теж є від них виконавчий. Приватний виконавець заблокував картку для соц.виплат, хоча з неї ще списали 2700 грн. Підкажіть, будь ласка, до кого з юристів звертались
А ви не змінювали карточку для мов виплат?Я як отримала листа,що можливе добровільне стягнення,пішла в приват змінила номер карточки,але рахунок залишився такий як був.Я посовітувалась з працівником приват банку,сказала не світить карточкою,і типу більше не знімутьгроші!Зараз чекаю,бо мають гроші прийти за 3 місяці.Вже страшно,шо спишуть.
 
А ви не змінювали карточку для мов виплат?Я як отримала листа,що можливе добровільне стягнення,пішла в приват змінила номер карточки,але рахунок залишився такий як був.Я посовітувалась з працівником приват банку,сказала не світить карточкою,і типу більше не знімутьгроші!Зараз чекаю,бо мають гроші прийти за 3 місяці.Вже страшно,шо спишуть.
Ця міра допомагає лише проти самовільного списання коштів самими МФО з карток, що використовувались для отримання позик та/або оплат.
Якщо відкрито виконавче провадження, то заміна карток і рахунків не має значення!
Якщо виконавець направить постанови про арешт рахунків, то 90% банків обмежать будь-які Ваші рахунки і картки. Вихід із ситуації - переводити соц виплати на пошту, а ЗП - у касу підприємства, на що маєте законне право (ст.24 Про оплату праці).
 
Ця міра допомагає лише проти самовільного списання коштів самими МФО з карток, що використовувались для отримання позик та/або оплат.
Якщо відкрито виконавче провадження, то заміна карток і рахунків не має значення!
Якщо виконавець направить постанови про арешт рахунків, то 90% банків обмежать будь-які Ваші рахунки і картки. Вихід із ситуації - переводити соц виплати на пошту, а ЗП - у касу підприємства, на що маєте законне право (ст.24 Про оплату праці).
В мене у всих мфо,вже 1,5 місяці заборгованості.Не знаю,шо робити.Як переводить соц.виплати на пошту?
 
Як переводить соц.виплати на пошту?
Інформацію про це і зразок заяви можуть надати в центрі соцзахисту, там де й оформлювались виплати.
Не знаю,шо робити
Найближчі 3-4 місяці достатньо буде якнайбільш обмежити контакти з МФО (якщо спілкуватись - нічого цікавого і корисного вони не повідомлять, тільки дадуть приводи нервувати), ну і провести вищеописану маніпуляцію з картами.
Виплати, як вже вказав, в ці ж строки бажано перевести в готівковий спосіб отримання.
А надалі, починаючи з 6+ місяців протермінування - слідкувати за даними в реєстрах.

Судова влада України - реєстр судових рішень (ПІБ і за бажанням дату від, оскільки місто і район суду, особливо заочного, можуть бути будь-якими). Проте потрібна уважність - можливі співпадіння (повні тезки).
Єдиний реєстр боржників - реєстр боржників (ПІБ і дати народження достатньо)
Автоматизована система виконавчого провадження - реєстр виконавчих проваджень (ПІБ і дати народження достатньо)

Особливо в останньому, там відображаються виконавчі провадження. Якщо буде судовий позов чи виконавчий напис - заручитись підтримкою юриста/адвоката.
 
Інформацію про це і зразок заяви можуть надати в центрі соцзахисту, там де й оформлювались виплати.

Найближчі 3-4 місяці достатньо буде якнайбільш обмежити контакти з МФО (якщо спілкуватись - нічого цікавого і корисного вони не повідомлять, тільки дадуть приводи нервувати), ну і провести вищеописану маніпуляцію з картами.
Виплати, як вже вказав, в ці ж строки бажано перевести в готівковий спосіб отримання.
А надалі, починаючи з 6+ місяців протермінування - слідкувати за даними в реєстрах.

Судова влада України - реєстр судових рішень (ПІБ і за бажанням дату від, оскільки місто і район суду, особливо заочного, можуть бути будь-якими). Проте потрібна уважність - можливі співпадіння (повні тезки).
Єдиний реєстр боржників - реєстр боржників (ПІБ і дати народження достатньо)
Автоматизована система виконавчого провадження - реєстр виконавчих проваджень (ПІБ і дати народження достатньо)

Особливо в останньому, там відображаються виконавчі провадження. Якщо буде судовий позов чи виконавчий напис - заручитись підтримкою юриста/адвоката.
Дуже дякую ❤
А ще в мене питання,чи зможу я полетіти закордон,якщо в мене є борги?
Інформацію про це і зразок заяви можуть надати в центрі соцзахисту, там де й оформлювались виплати.

Найближчі 3-4 місяці достатньо буде якнайбільш обмежити контакти з МФО (якщо спілкуватись - нічого цікавого і корисного вони не повідомлять, тільки дадуть приводи нервувати), ну і провести вищеописану маніпуляцію з картами.
Виплати, як вже вказав, в ці ж строки бажано перевести в готівковий спосіб отримання.
А надалі, починаючи з 6+ місяців протермінування - слідкувати за даними в реєстрах.

Судова влада України - реєстр судових рішень (ПІБ і за бажанням дату від, оскільки місто і район суду, особливо заочного, можуть бути будь-якими). Проте потрібна уважність - можливі співпадіння (повні тезки).
Єдиний реєстр боржників - реєстр боржників (ПІБ і дати народження достатньо)
Автоматизована система виконавчого провадження - реєстр виконавчих проваджень (ПІБ і дати народження достатньо)

Особливо в останньому, там відображаються виконавчі провадження. Якщо буде судовий позов чи виконавчий напис - заручитись підтримкою юриста/адвоката.
А в мене ще є питання ,чи зможу я полетіти закордон, якщо є борги?
 
А в мене ще є питання ,чи зможу я полетіти закордон, якщо є борги?
Якщо борги за кредитами - так, проблем з цим ще не зустрічалось на практиці.
Обмеження бувають за іншими категоріями, зокрема аліменти.
Zavtonova, ну і допоки не відкрито жодного виконавчого провадження (тобто не було програного суду чи виконавчого напису нотаріуса) - у Вас "офіційно" взагалі немає боргів. Ваші діючі правовідносини з МФО, банками чи приватними особами не відображаються в жодному державному реєстрі. Щодо відомих сайтів накшталт УБКІ, то це суто приватні бази даних, інформація з яких не гарантує повноти і достовірності та не є підставою для будь-яких правових дій.
 
Останнє редагування:
Якщо борги за кредитами - так, проблем з цим ще не зустрічалось на практиці.
Обмеження бувають за іншими категоріями, зокрема аліменти.
Zavtonova, ну і допоки не відкрито жодного виконавчого провадження (тобто не було програного суду чи виконавчого напису нотаріуса) - у Вас "офіційно" взагалі немає боргів. Ваші діючі правовідносини з МФО, банками чи приватними особами не відображаються в жодному державному реєстрі. Щодо відомих сайтів накшталт УБКІ, то це суто приватні бази даних, інформація з яких не гарантує повноти і достовірності та не є підставою для будь-яких правових дій.
Дуже дякую вам за таку обширну відповідь?
 
Ви б зазначили, що суд був про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню)))
ТС кликбейтил.))

И, похоже, он нашел способ монетизиравать данную тему, раз она до сих пор жива.)
 
Назад
Угорі Унизу