• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Суд с ТОВ "ФК Веллфин" на 202 472 грн))

  • Автор теми Tarass
  • Дата початку
  • Відповіді 170
  • Перегляди 13K
Как оспаривать,когда денег не появилось,что я скажу? Что не брала? Я уже и порль не помню личного кабинета. Как я им докажу ,что были пролонгации. И вообще когда тебя продали!!!! ?????капец мне! Будем бомжевать с ребенком ((((

Это на фоне рассказа про суд и 200тыс
Слёзы лить оно действенней конечно... Вам говорить ничего не надо, тем более заходить в кабинеты.
Оспаривать желательно с юристом, многие из них берут оплату частями, уж как-нибудь расстараетесь, чтоб квартирой не рисковать.
 
Да, это по мне! Просто я на форуме больше читатель, чем писатель, поэтому тихонько ждала решение, чтобы написать и Вам отзыв, и благодарность и вообщем о ситуации) Но пока ещё волнение преобладает, сказать, что я рада - это ничего не сказать!
Вітаю! В мене теж Веллфін. Суд виграний, чекаю набуття законності через 30 днів. Надіюсь, м*даки не подадуть на апеляцію. З тіла 1000грн хотіли 14226. Завдяки Тарасу виграли суд.
 
Вітаю! В мене теж Веллфін. Суд виграний, чекаю набуття законності через 30 днів. Надіюсь, м*даки не подадуть на апеляцію. З тіла 1000грн хотіли 14226. Завдяки Тарасу виграли суд.
Яка приємна новина. Вітаю. Тепер Ви їм нічого не винні?
 
Яка приємна новина. Вітаю. Тепер Ви їм нічого не винні?
Чекаю 30 днів, щоб рішення суду набуло законності і думаю так, нічого не отримають. Так само виграно суд з ТОВ "Українські фінансові операції", теж завдяки Тарасу. То було перше виконавче провадження, Веллфін друге. Надіюсь більш не буде. Тут велику роль грає грамотний адвокат і нормальний суддя. Мені пощастило і з Тарасом і з суддями. Ну і в державній виконавчій службі щира людина трапилась, ні копійки не стягнула, хоча їй писали і дзвонили м*даки всякі. Чекала в рамках закону поки ми суд виграємо. Всім бажаю виграшів в судді.
 
Ну і в державній виконавчій службі щира людина трапилась, ні копійки не стягнула, хоча їй писали і дзвонили м*даки всякі.
тоже слышал, что эти черти позволяют себе даже исполнителей прессовать..
 
Вітаю! В мене теж Веллфін. Суд виграний, чекаю набуття законності через 30 днів. Надіюсь, м*даки не подадуть на апеляцію. З тіла 1000грн хотіли 14226. Завдяки Тарасу виграли суд.
Вітаю!Щось вони аж дивно мало хотіли,Ви нолик нігде не загубили?
 
Чекаю 30 днів, щоб рішення суду набуло законності і думаю так, нічого не отримають. Так само виграно суд з ТОВ "Українські фінансові операції", теж завдяки Тарасу. То було перше виконавче провадження, Веллфін друге. Надіюсь більш не буде. Тут велику роль грає грамотний адвокат і нормальний суддя. Мені пощастило і з Тарасом і з суддями. Ну і в державній виконавчій службі щира людина трапилась, ні копійки не стягнула, хоча їй писали і дзвонили м*даки всякі. Чекала в рамках закону поки ми суд виграємо. Всім бажаю виграшів в судді.
А что нужно ставить в известность исполнителей когда подаешь в суд на снос инн?
 
Блин. 5 раз перечитал и всё равно читал как "ВаФлин" только с 6 раза дошло, что правильно "ВаЛфин". Значит, можно смело их называть "ВаФлин" ??
 
тоже слышал, что эти черти позволяют себе даже исполнителей прессовать..
Да, звонят
тоже слышал, что эти черти позволяют себе даже исполнителей прессовать..
Так, телефонують в пишуть з різних номерів і прям вимагають, то документи якісь, то бігом їм гроші
А что нужно ставить в известность исполнителей когда подаешь в суд на снос инн?
Думаю потрібно, якщо адекватний аиконавець, то ви йому суть пояснюєте і він чекає рішення суду. Моя виконавиця дуже хороша людина трапилась
Ні, все вірно. Там пролонгаціями та 1000 була перекрита не раз. Хоча дійсно дивно, що так мало хотіли)))
Вітаю!Щось вони аж дивно мало хотіли,Ви нолик нігде не загубили?
 
Назад
Угорі Унизу