• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Суд з Кредит 365

я бы смог вести диалог понимая с кем.
Вы же почему то предпочитаете утаивать это. Ваше право. Как собственно и мое - не вести диалог с непонятно кем...
Ок, Дмитрий, меня зовут Евгения. Но боюсь, для Вас этого недостаточно ((( вот будь я сотрудником мфо, тогда другое дело, да?
 
Ок, Дмитрий, меня зовут Евгения. Но боюсь, для Вас этого недостаточно ((( вот будь я сотрудником мфо, тогда другое дело, да?
ух ты!
про сотрудника МФО - это о чем?
и да, Евгения не достаточно...
 
думаю на свои загадки Вам лучше ответить в монологе))
Какие загадки? Только обоснованные предположения, что Ваши проиграши это результат непрофессионализма или невнимательности вследствии перегруженности, или излишней амбициозности и тд и тп (((

Yurist Если я не права, объясните зачем было подавать встречный иск? Если можно было просто не признавать договор и в отзыве разносить мфо.
Вам же хотелось доказать, что идентификатор незаконен. С чем Вы успешно проиграли в кассации, тоже по этому же мфо, но по другому делу.
 
Останнє редагування:
Приватбанк отстоял, присудили только тело(с 108 тысяч хотелок присудили 19,5) и дорошкевич снес. А тут не получилось. Жаль, но несмертельно
Да, встречный иск был...
Сначала 365 на меня подал, а юрист сказал нужно подавать встречный иск
А тело кредита большое у вас???
 
Суд проиграла. Они подавали, с тела 6 тыс требовали 27тысяч+ сд.сбор. Иск удовлетворили полностью. Работали с юристом с форума, он пока отмалчивается, что странно(обычно реагирует на письма сразу). На апелляцию денег нет(суд.сбор только около 3тыс+ юрид.сопровождение). Буду морозиться от исполнительной, выхода нет
Если вы не работаете официально, у вас нет дохода и имущества, то и взыскать с вас нечего.
 
А тело кредита большое у вас???
В мене таке ж тіло, 6 тис. Пролонгації на 8000. За порадою юриста більше двох років назад подала в суд на кредит 365( він же ш ще обіцяв що переплату повернуть). А я "розвішила вуха", Тай давай на них подавати. Рознесли нас. Апеляція не допомогла. Касація скарги не приймає, бо малозначна справа. Присудили майже 26000 і судовий збір близько 2000. Вже державний виконавець почав стягнення із з.п. зняли 20%. От такий сумний досвід.(((( А сума немаленька.... Далі працюй на ті шараги(
 
В мене таке ж тіло, 6 тис. Пролонгації на 8000. За порадою юриста більше двох років назад подала в суд на кредит 365( він же ш ще обіцяв що переплату повернуть). А я "розвішила вуха", Тай давай на них подавати. Рознесли нас. Апеляція не допомогла. Касація скарги не приймає, бо малозначна справа. Присудили майже 26000 і судовий збір близько 2000. Вже державний виконавець почав стягнення із з.п. зняли 20%. От такий сумний досвід.(((( А сума немаленька.... Далі працюй на ті шараги(

Кошмар. А что этот мегаюрист-специалист сказал?
 
Кошмар. А что этот мегаюрист-специалист сказа

Кошмар. А что этот мегаюрист-специалист сказал?
Побажав мені удачі і коли я ще якісь претензії написала, то він відписав, що ж не він цей кредит на мене брав. Я з цим згідна,але для чого потрібно було понаобіцювати гори-доли. Якби не він на цьому форумі, я б і не подумала подавати на когось в суд. А тут повірила і от, що вийшло.
Але я бачу, що багатьом він тут справу запоров. Прикро(
 
Побажав мені удачі і коли я ще якісь претензії написала, то він відписав, що ж не він цей кредит на мене брав. Я з цим згідна,але для чого потрібно було понаобіцювати гори-доли. Якби не він на цьому форумі, я б і не подумала подавати на когось в суд. А тут повірила і от, що вийшло.
Але я бачу, що багатьом він тут справу запоров. Прикро(
А скажіть, будь ласка, а у Вас є первинний документ, який підтверджує факт перерахування на Ваш банківський рахунок кредитних коштів із цільовим призначенням платежу? Згідно ЗУ "Про бух.облік" це повинен бути меморіальний ордер або платіжне доручення? Чомусь я упевнений, що ні!!! А це означає, що шарага приховує кошти від оподаткування!!! Це їхня ахілесова пята! А оскільки у Вас є матеріали суду, то у Вас є документальні факти, що шарага надає кредит і не обліковує їх і не платить податки! На Вашому місці я б написав листа в шарагу (можна рекомендованого) і запропонував би їм забути про Вас (а можна і повернути переплати, наглість вона друге щастя), а якщо ні, то Ви напишете офіційне звернення в ДФС з додаванням матеріалів судової справи з проханням перевірити шарагу на дотримання правил бух.обліку і можливого ухиляння від сплати податків!!! Спробуйте, гірше не буде! І поставте шарагу у жорсткі часові рамки, хай вони Вас бояться, а не Ви їх! Успіху Вам!
 
А скажіть, будь ласка, а у Вас є первинний документ, який підтверджує факт перерахування на Ваш банківський рахунок кредитних коштів із цільовим призначенням платежу? Згідно ЗУ "Про бух.облік" це повинен бути меморіальний ордер або платіжне доручення? Чомусь я упевнений, що ні!!! А це означає, що шарага приховує кошти від оподаткування!!! Це їхня ахілесова пята! А оскільки у Вас є матеріали суду, то у Вас є документальні факти, що шарага надає кредит і не обліковує їх і не платить податки! На Вашому місці я б написав листа в шарагу (можна рекомендованого) і запропонував би їм забути про Вас (а можна і повернути переплати, наглість вона друге щастя), а якщо ні, то Ви напишете офіційне звернення в ДФС з додаванням матеріалів судової справи з проханням перевірити шарагу на дотримання правил бух.обліку і можливого ухиляння від сплати податків!!! Спробуйте, гірше не буде! І поставте шарагу у жорсткі часові рамки, хай вони Вас бояться, а не Ви їх! Успіху Вам!
Подобається мені ваше повідомлення) можливо маєте якийсь приклад такого листа?
 
Побажав мені удачі і коли я ще якісь претензії написала, то він відписав, що ж не він цей кредит на мене брав. Я з цим згідна,але для чого потрібно було понаобіцювати гори-доли. Якби не він на цьому форумі, я б і не подумала подавати на когось в суд. А тут повірила і от, що вийшло.
Але я бачу, що багатьом він тут справу запоров. Прикро(
Не видно,- кто же этот юрист....
 
А скажіть, будь ласка, а у Вас є первинний документ, який підтверджує факт перерахування на Ваш банківський рахунок кредитних коштів із цільовим призначенням платежу? Згідно ЗУ "Про бух.облік" це повинен бути меморіальний ордер або платіжне доручення? Чомусь я упевнений, що ні!!! А це означає, що шарага приховує кошти від оподаткування!!! Це їхня ахілесова пята! А оскільки у Вас є матеріали суду, то у Вас є документальні факти, що шарага надає кредит і не обліковує їх і не платить податки! На Вашому місці я б написав листа в шарагу (можна рекомендованого) і запропонував би їм забути про Вас (а можна і повернути переплати, наглість вона друге щастя), а якщо ні, то Ви напишете офіційне звернення в ДФС з додаванням матеріалів судової справи з проханням перевірити шарагу на дотримання правил бух.обліку і можливого ухиляння від сплати податків!!! Спробуйте, гірше не буде! І поставте шарагу у жорсткі часові рамки, хай вони Вас бояться, а не Ви їх! Успіху Вам!
Вот я чесно говоря далёк от всей темы законов в плане мфо! Но вы хоть сами верите в то что пишете))))
В реалиях даже не точки закона,а нашей страны?)))
 
Подобається мені ваше повідомлення) можливо маєте якийсь приклад такого листа?
Радий Вам допомогти, але сам я таких листів не писав, тільки обіцяв написати, тому і жодного ВНН не маю! Але тут і видумувати нічого особливо не треба, візьміть за основу те, що я Вам уже написав і викладіть це у довільній формі, якісь юридичні формулювання тут зайві, хай знають, що або шарага у 30 днів (може менше) відзиває ВНН і ВП, або Ваше звернення із матеріалами суду і номером кредитного договору вирушає в ДФС!!! От і все!
Вот я чесно говоря далёк от всей темы законов в плане мфо! Но вы хоть сами верите в то что пишете))))
В реалиях даже не точки закона,а нашей страны?)))
От саме в реаліях нашої країни я і пишу, шановний!!! В яких іще! Ї....ла жаба гадюку, як відомо! І для ДФС таке звернення є чудовим приводом взути шарагу на гроші, і покращити собі статистику, і взяти щось на карман собі, тим більше всі докази є в матеріалах суду, не відкрутишся!!! Ось це є наші реалії!!!
 
Останнє редагування:
Якби не він на цьому форумі, я б і не подумала подавати на когось в суд.
Так юрист все ж таки з форуму? Назвіть тоді, будь ласка, його нік.
Це мій юрист. Подавала ще на манівео, але порозумілися без суду.
 
Назад
Угорі Унизу