• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Суд з МФО у Львові!!

  • Автор теми Asja
  • Дата початку
  • Відповіді 72
  • Перегляди 7K
Та грошей багато не взяв, але от переживаю бо ті кредит 365 шось 30000 хочуть (((

Набагато менше)
А перша інстанція скільки присудили? Не можуть вони стільки задовольнити ,тіло ,пеню таку як тіло і відсоток,а він може бути великий ,апеляція точно має бути на стороні вашій ,ідіть з адвокатом в засідання,судді і на людину дивляться частіше ніж на справу ,мають проявити милість ,
 
Та грошей багато не взяв, але от переживаю бо ті кредит 365 шось 30000 хочуть (((

Набагато менше)

А апеляцию вам готовит тот же юрист с форума который вам посоветовал подавать первой?
И теперь он же пишет апеляццию?
 
Скину, коли отримаю по пошті. Я вже сама жалію,що подавала, бо ті що не подавала,забула давним давно,тільки лист інколи нагадують,а тут вже не буде куди відвернутися, суд все таки.

Ні не сама, адвокат готує,я б сама туди не влазила.
Манівео запропонувала без суду закрити за майже 3000 грн( хоч близько 8 тис переплатила їм), але думаю погодитись і забути. Ви як всі думаєте?
Вам вирішувати. Треба зважити на скільки затянеться суд і які витрати по адвокату. Ніхто з адвокатів не гарантує рішення суду 100% на вашу користь, все визначається тільки в процесі суду.
 
А перша інстанція скільки присудили? Не можуть вони стільки задовольнити ,тіло ,пеню таку як тіло і відсоток,а він може бути великий ,апеляція точно має бути на стороні вашій ,ідіть з адвокатом в засідання,судді і на людину дивляться частіше ніж на справу ,мають проявити милість ,
Я б пішла, але суд у Києві, а я зі Львова (((
А апеляцию вам готовит тот же юрист с форума который вам посоветовал подавать первой?
И теперь он же пишет апеляццию?
Так
А перша інстанція скільки присудили? Не можуть вони стільки задовольнити ,тіло ,пеню таку як тіло і відсоток,а він може бути великий ,апеляція точно має бути на стороні вашій ,ідіть з адвокатом в засідання,судді і на людину дивляться частіше ніж на справу ,мають проявити милість ,
Ще чекаю повне рішення по пошті
 
Нет , и я хоть часто бываю во Львове , но не живу , к сожалению ( но по поводу судов абсолютно нет разницы, какая область ,главное не переживайте , запишите все угрозы,Скрины переписок с этими дурачками , обязательно сходите к юристу и все у вас будет хорошо)

В суд подают единицы , так как им не выгодно вести суд , некоторые дела можно на 1.5 , 2 месяца затянуть,как правило продают каллам , а каллы уже пытаются выбить , хотя некоторые каллы, вежливей и умней ,чем эти звонилки
Меня продали пока в Европейскую какую то спилку, название не помню но они довольно популярны , очень тихие, не пишут вообще, мб звонят, и факторами сегодня, читала что факторы сумасшедшие, посмотрим)
 
Я б пішла, але суд у Києві, а я зі Львова (((

Так

Ще чекаю повне рішення по пошті
зараз можна бути присутнім у суді в режимі відеоконференції. питайте в адвоката. ви сидітимете в себе у Львові у суді, а вони в Києві. у мого сина зараз суд з розлучення. він у Черкасах вона у Миколаєві. адвокат сказав що проситиме відеоконференцію і може не їхати в миколаїв. послуги з відеоконференції входять до державного мита, що сплачено за позов.
 
До речі питання до фахівців. Як правильно скласти позов, щоб його розглядали по місцю прописки, а не відфутболили на Київ? Тобто, щоб вони до мене їздили, а не я др них?
 
До речі питання до фахівців. Як правильно скласти позов, щоб його розглядали по місцю прописки, а не відфутболили на Київ? Тобто, щоб вони до мене їздили, а не я др них?
Плиз узнайте и отпишите в личку..... ок??
 
Скину, коли отримаю по пошті. Я вже сама жалію,що подавала, бо ті що не подавала,забула давним давно,тільки лист інколи нагадують,а тут вже не буде куди відвернутися, суд все таки.

Ні не сама, адвокат готує,я б сама туди не влазила.
Манівео запропонувала без суду закрити за майже 3000 грн( хоч близько 8 тис переплатила їм), але думаю погодитись і забути. Ви як всі думаєте?
Звичайно,оплатить і забудьте,але довідку вимагайте після
 
Назад
Угорі Унизу