• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Суд з Пумбом, колектори, дзвінки , обговорення

по-перше, вам ще потрібно програти суд)) не налаштовуйте себе на поразку))
по-друге, можливо є варіант зіграти трохи на випередження. Але для цього треба розуміти, що у вашому договорі прописано та платили ви чи ні по ньому в загалі? якщо платили то скільки.

щодо виконання виконавчого листа, у випадку поразки в суді, то процедура виконання жодним чином не відрізняється від виконання виконавчого напису.
звертаю увагу, що на період воєнного стану забронено стягувати заборгованість із заробітної плати, та дозволено використовувати рахунки (за умови, що сума боргу меньше 100 000 грн)
Добрий день. Як взагалі себе вести з кредитною картою? Пумб. Платіж не вносила з 24 лютого. Сума набігла більше 20000. Можливо реструктуризація?
 
Добрий день. Як взагалі себе вести з кредитною картою? Пумб. Платіж не вносила з 24 лютого. Сума набігла більше 20000. Можливо реструктуризація?
добрий день.
треба дивитись ваш договір та ваші проплати. можливо ви вже давно розрахувались.
щодо реструктуризації то на мій, суб'єктивний, погляд це дуже сумнівний план
 
добрий день.
треба дивитись ваш договір та ваші проплати. можливо ви вже давно розрахувались.
щодо реструктуризації то на мій, суб'єктивний, погляд це дуже сумнівний план
Як з Вами можна зв'язатися? Хочу детальніше роздивитися дане питання та розуміти свої можливості по даній кредитці
 
пишіть на вайбер 0970448903
Скажіть будь ласка, якщо в мене є кредит зі % ставкою 0.01, але платіж складається з частини тіла кредиту 50% (2 500 грн.) та комісії також 50% (2500 грн.) Якщо буде суд то чи є вірогідність що сплачену комісію можна буде зарахувати на тіло?
 
Скажіть будь ласка, якщо в мене є кредит зі % ставкою 0.01, але платіж складається з частини тіла кредиту 50% (2 500 грн.) та комісії також 50% (2500 грн.) Якщо буде суд то чи є вірогідність що сплачену комісію можна буде зарахувати на тіло?
якщо все є, як ви пишете, і ви сплачували ці платежі, то звичайно.
але, знову ж таки, ніхто не змушує чекати)) якщо сумма сплати мін платежу, вже закрила тіло кредита, звертайтесь до суду першим
 
якщо все є, як ви пишете, і ви сплачували ці платежі, то звичайно.
але, знову ж таки, ніхто не змушує чекати)) якщо сумма сплати мін платежу, вже закрила тіло кредита, звертайтесь до суду першим
Дякую, ще не переплатив тіло.
 
Добрий день. Як взагалі себе вести з кредитною картою? Пумб. Платіж не вносила з 24 лютого. Сума набігла більше 20000. Можливо реструктуризація?
Не дают они реструктуризацию по кредитным картам. Получил ответ от них вчера. Просто стандартная отписка, хотя я такую заяву написал, с такими доказами, выписками и додатками, что не могу платить в том объеме что они просят. Реакции ,,0,,... Особо не надейтесь..
 
Назад
Угорі Унизу