• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Суд з ТОВ "ФК "Онлайн Фінанс". Чергова, "показова" перемога

  • Автор теми Tarass
  • Дата початку
  • Відповіді 39
  • Перегляди 3K

Tarass

Адвокат-Душечка
Адвокат
Реєстрація
1 Бер 2020
Дописи
16,821
Реакції
32,707
Бали
5,845
UAH
167.23
Ваш пол
Мужской
Отже, звернулись Онлайни із позовом про стягнення заборгованості.
Просили не багато, "всього" 17 000 грн.
ну ок)))) працюємо.
попросили суд витребувати у Онлайн Фінанс оригінали доказів, на підставі яких вони просять стягнути заборгованість:
клопотання.jpg


Звичайно, ніхто ніяких оригіналів доказів до суду не надав, як підсумок:
підпис_догов.jpg


та:
платіжка.jpg



ну..і моя найулюбленіша частина:
відмова.jpg


Маєте судові спори з МФО/Банками/факторинговими компаніями? звертайтесь, буду радий допомогти в вирішенні цієї "проблеми")))
 
И мои примите поздравления!????
Я вот только одного не понимаю,почему при аналогичном рассмотрении двух дел,один суд может отказать в иске,а другой удовлетворить,третий частично.Ведь судьи ж должны руководствоваться законом,в частности по последним решениям вышки.Как так,вот не врублюсь я и всё.Получается у нас суды как рулетка,такое ощущение.От настроения судьи зависит откажут шараге или повесят ярмо на тебя.(это я имею ввиду при условии аналогичных исков и защиты).?
 
И мои примите поздравления!????
Я вот только одного не понимаю,почему при аналогичном рассмотрении двух дел,один суд может отказать в иске,а другой удовлетворить,третий частично.Ведь судьи ж должны руководствоваться законом,в частности по последним решениям вышки.Как так,вот не врублюсь я и всё.Получается у нас суды как рулетка,такое ощущение.От настроения судьи зависит откажут шараге или повесят ярмо на тебя.(это я имею ввиду при условии аналогичных исков и защиты).?
да))) все так и есть))))
захотел судья вникать = норм решение. с утра похмелился = норм решение))))
 
Мої вітання!!! Ось прямий результат професіоналізму юриста! І суддя, мабуть, трішки вникав у справу. А так, Reward правий! Таке відчуття, що районні суди керуються не чинним законодавством та позицією ВС, а тим, з якої ноги суддя встав зранку.....
 
ох..пам'ятаю, як по форуму "гасав" представник Онлайн Фінанс, і розповідав, що їх позови цілком обгрунтовані, та суди їх будуть задовільняти пачками))))
а тут така прикристь))))

1681239572614.png


чергова_відмова.jpg

так, і хочеться спитати: так, що там по судам? все добре?)))
 
Tarass, да, был такой. Многократно предложения выгодные мне делал по почте)
Но традиционно что-то пошло не так))
 
от которых нельзя отказаться?)))
Типа да. Ну, они так считают))
Я уже не помню точно, но что-то стандартное из расклада "агитируйте на оплату", "у нас все законно и мы поделимся", "лучшего предложения вы не встретите", "юристы ничего не решают, все бесполезно, у нас все на мази", "мы вам ДЕНЕГ дадим"))))
 
Отже, звернулись Онлайни із позовом про стягнення заборгованості.
Просили не багато, "всього" 17 000 грн.
ну ок)))) працюємо.
попросили суд витребувати у Онлайн Фінанс оригінали доказів, на підставі яких вони просять стягнути заборгованість: Переглянути вкладення 125724

Звичайно, ніхто ніяких оригіналів доказів до суду не надав, як підсумок: Переглянути вкладення 125725

та: Переглянути вкладення 125726


ну..і моя найулюбленіша частина: Переглянути вкладення 125727

Маєте судові спори з МФО/Банками/факторинговими компаніями? звертайтесь, буду радий допомогти в вирішенні цієї "проблеми")))
 
Отже, звернулись Онлайни із позовом про стягнення заборгованості.
Просили не багато, "всього" 17 000 грн.
ну ок)))) працюємо.
попросили суд витребувати у Онлайн Фінанс оригінали доказів, на підставі яких вони просять стягнути заборгованість: Переглянути вкладення 125724

Звичайно, ніхто ніяких оригіналів доказів до суду не надав, як підсумок: Переглянути вкладення 125725

та: Переглянути вкладення 125726


ну..і моя найулюбленіша частина: Переглянути вкладення 125727

Маєте судові спори з МФО/Банками/факторинговими компаніями? звертайтесь, буду радий допомогти в вирішенні цієї "проблеми")))
Здрастуйте, есть постановление с суда, что арест на счета. Как и куда с таким обращаться?
 
Здрастуйте, есть постановление с суда, что арест на счета. Как и куда с таким обращаться?
добрый день.
постановление суда об аресте счета?
или все таки решение о взыскании, в следствии которого открыли исполнительное производство?
 

Вкладення

  • Screenshot_20230509_194436_monobank.jpg
    Screenshot_20230509_194436_monobank.jpg
    62.7 Кб · Перегляди: 124
lilic6357, так це лише виконавчий напис.
скасовуйте його та все)) а арешт зняти можна в межах 13 400 грн
 
Всем доброго вечора! А, если, в постанове нет про арест счетов, то его не заблочат?
 
Назад
Угорі Унизу