• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Суд з ТОВ "ФК "Онлайн Фінанс". Чергова, "показова" перемога

  • Автор теми Tarass
  • Дата початку
  • Відповіді 39
  • Перегляди 3K
Зараз онлайн фінанс часто подає до суду?
 
Зараз онлайн фінанс часто подає до суду?
судячи з реєстру суд рішень, вони почали продавати справи Товариству з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «ЕЙС».
а ті вже пробують подавати до суду
 
судячи з реєстру суд рішень, вони почали продавати справи Товариству з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «ЕЙС».
а ті вже пробують подавати до суду
Дякую за відповідь) а то мені сьогодні прийшло повідомлення, що таліон продав борг їм. От цікаво стало, чи в суд найближчим часом подадуть
 
Дякую за відповідь) а то мені сьогодні прийшло повідомлення, що таліон продав борг їм. От цікаво стало, чи в суд найближчим часом подадуть
Доброго вечора . А давно у вас просрочка
 
Вже два роки з хвостиком. Спочатку було манівео, потім продали в таліон, тепер ось онлайн фінанс.
в мене с 20 го року в маниках , потим до цього момента талион , в этом месяце пришло смс от новых хозяев в виде онлайн финанас , когда то брал 20к , отдал 14к в сумме тогда и забил, в феврале будет 4 год, там щось було 16к к оплате
 
keeper305, я уже думал, что они исчезли с арены. Оказывается нет).
в феврале будет 4 год
И шо они хотят? Надпись, как они говорили "вполне законную" уже не сделают. В суд пойдут с кредитом четырёхлетней давности? Тоже такое себе
 
в смс предлагают как новые хозяева кредита , закрыть по скидке , мне и талион предлагал миллион раз как то не складывалось с ними
 
в смс предлагают как новые хозяева кредита , закрыть по скидке , мне и талион предлагал миллион раз как то не складывалось с ними
Класс. Если нет вариантов законно взыскать, они предлагают закрыть по скидке)))
Какие умнички просто))
 
Класс. Если нет вариантов законно взыскать, они предлагают закрыть по скидке)))
Какие умнички просто))
Та вони взагалі притрушені. Лупанули внн, бачать що нікєра і так не виходить, то почали надсилати туфту - давай за тіло а ми відкличем ))
 
Та вони взагалі притрушені. Лупанули внн, бачать що нікєра і так не виходить, то почали надсилати туфту - давай за тіло а ми відкличем ))
Но ИНН их была полностью законна! ☝️
???
 
Та вони взагалі притрушені. Лупанули внн, бачать що нікєра і так не виходить, то почали надсилати туфту - давай за тіло а ми відкличем ))
Не в тему але така ж кєрня з касою. В понеділок подав на знесення напису-сьогодні вже тіло дай і відкличемо. Напис висів більше року і не чухались
 
Но ИНН их была полностью законна! ☝️
???
по поводу полностью законной ИНН)))

есть такая шарага - финансовая компания управления активами.
вобщем подал, я на них в суд, на снос надписи, суд открыл производства, все красиво)))
и тут, приходит мне на емеил "клопотання про зменьшення витрат на правову допомогу".

жаль сейчас не найду его, но смысл такой)))

"не присуждайте им возврат затрат на адвоката, дело ведь типовое, мы с иском согласны..да и вообще, все знают, что ИНН незаконна))))))
так и хотелось спросить..а какого же черта вы ее слепили да еще и передали на исполнение?"
 
по поводу полностью законной ИНН)))

есть такая шарага - финансовая компания управления активами.
вобщем подал, я на них в суд, на снос надписи, суд открыл производства, все красиво)))
и тут, приходит мне на емеил "клопотання про зменьшення витрат на правову допомогу".

жаль сейчас не найду его, но смысл такой)))

"не присуждайте им возврат затрат на адвоката, дело ведь типовое, мы с иском согласны..да и вообще, все знают, что ИНН незаконна))))))
так и хотелось спросить..а какого же черта вы ее слепили да еще и передали на исполнение?"
Ха, норм))
А чё так? Гордо сделали ИНН, так теперь примите с достоинством поражение)
 
Продовжуємо вигравати суди у "нас все по закону, ми в суді виграємо 100%"))))
замість майже 60 000 - відмова у задоволенні позову та відшкодування судового збору)))
онлайн_скасуван.jpg
 
Ха, норм))
А чё так? Гордо сделали ИНН, так теперь примите с достоинством поражение)
прилетело сегодня еще одно ходатайство)))
фкуа_зменьш_адвокат.jpg


То есть, мы знаем, что ИНН незаконны, но делаем на "Ура"........
 
Доброго дня,і як зараз Онлайн фінанс, щось предлагали ? З вчорашнього дня також у них,і чуток переживаю
присилають смс) без конкретних пропозицій. Просто якісь знижки пропонують, а щоб дізнатись які, хочуть, щоб вийшла на зв’язок
 
Назад
Угорі Унизу