• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Судова повістка від бізнес позика. Наслідки неявки

  • Автор теми Lana86
  • Дата початку
  • Відповіді 13
  • Перегляди 324

Lana86

Форумчанин
Реєстрація
14 Кві 2022
Дописи
958
Реакції
1,026
Бали
1,098
UAH
113.50
Ваш пол
Женский
Lana86 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Всім доброго дня. Маю назначену дату суду на червень з Біз позикою. Сьогодні прийшло повідомлення від суду - повістка, виклик на суд. В кінці прописано - наслідки неявки, ст.223 ЦПК. Я чомусь думала, що на суд можна взагалі не йти( в мене спрощене позовне провадження. Підкажіть, будь-ласка, як бути? Можливо треба писати якусь заяву в суд, щоб без виклику сторін проводили?
 
Всім доброго дня. Маю назначену дату суду на червень з Біз позикою. Сьогодні прийшло повідомлення від суду - повістка, виклик на суд. В кінці прописано - наслідки неявки, ст.223 ЦПК. Я чомусь думала, що на суд можна взагалі не йти( в мене спрощене позовне провадження. Підкажіть, будь-ласка, як бути? Можливо треба писати якусь заяву в суд, щоб без виклику сторін проводили?
А вам повістка на укр пошту прийшла ?
 
Всім доброго дня. Маю назначену дату суду на червень з Біз позикою. Сьогодні прийшло повідомлення від суду - повістка, виклик на суд. В кінці прописано - наслідки неявки, ст.223 ЦПК. Я чомусь думала, що на суд можна взагалі не йти( в мене спрощене позовне провадження. Підкажіть, будь-ласка, як бути? Можливо треба писати якусь заяву в суд, щоб без виклику сторін проводили?
Це стандартна процедура. Хочете йдете, не хочете не йдете.
Тоді розглядають за фактом наявного в позові.
 
Це стандартна процедура. Хочете йдете, не хочете не йдете.
Тоді розглядають за фактом наявного в позові.
Кстати мне вот интересно если я найму адвоката а сам на суд не пойду так норм будет?
 
Вы мне прям настроение подняли) хотя надеюсь не дойдет до судов)
Коли оскаржувала перший напис,у адвоката запитала чи потрібно бути присутньою на суді,він відповів,а що ви будете відповідати,коли задавтимуть питання. То я в той день з дитиною поїхала в аквапарк😉😉😉
 
Коли оскаржувала перший напис,у адвоката запитала чи потрібно бути присутньою на суді,він відповів,а що ви будете відповідати,коли задавтимуть питання. То я в той день з дитиною поїхала в аквапарк😉😉😉
Сижу смеюсь) давно хотел пойти в Макдональдс)
 
Кстати мне вот интересно если я найму адвоката а сам на суд не пойду так норм будет?
А там і немає що робити людині, яка далека від юриспруденції.
Для того і є адвокати і юристи. Представники позивача/відповідача.
 
Назад
Угорі Унизу