• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Судова влада! Допоможіть роз'яснити!

  • Автор теми Мари
  • Дата початку
  • Відповіді 56
  • Перегляди 3K

Мари

Форумчанин
Реєстрація
21 Сер 2019
Дописи
351
Реакції
141
Бали
2,625
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Мари не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Друзі допоможіть,поясніть! Я на судовій владі себе моніторю майже кожної неділі, сьогодні знайшла відкрите судове провадження, навпроти якого написано що діло по стягнення позики, але суд відбудеться в місті Житомир! Я з півдня! І що мені робити? Починати хвилюватися чи це просто однофамілець потрапив у таку ж біду як і я(
 
Полностью совпадает ФИО?
 
Друзі допоможіть,поясніть! Я на судовій владі себе моніторю майже кожної неділі, сьогодні знайшла відкрите судове провадження, навпроти якого написано що діло по стягнення позики, але суд відбудеться в місті Житомир! Я з півдня! І що мені робити? Починати хвилюватися чи це просто однофамілець потрапив у таку ж біду як і я(
если есть ПИБ судьи, попробуйте позвонить в канцелярию и узнать, по вам или нет)) а вообще конечно редко бывает что бы полный тезка попадался)) попробуйте полные ПИБ
 
если есть ПИБ судьи, попробуйте позвонить в канцелярию и узнать, по вам или нет)) а вообще конечно редко бывает что бы полный тезка попадался)) попробуйте полные ПИБ
Ініціали точні! А що може бути таке що і не по місцю приписки суд?
 
Друзі допоможіть,поясніть! Я на судовій владі себе моніторю майже кожної неділі, сьогодні знайшла відкрите судове провадження, навпроти якого написано що діло по стягнення позики, але суд відбудеться в місті Житомир! Я з півдня! І що мені робити? Починати хвилюватися чи це просто однофамілець потрапив у таку ж біду як і я(
Скиньте ссилку де можна себе моніторити. Дякую
 
Ініціали точні! А що може бути таке що і не по місцю приписки суд?
Может конечно,у них в договоре прописано если по месту реги МФО,скорее всего тогда по вам,а доки не приходили вам?
 
если есть ПИБ судьи, попробуйте позвонить в канцелярию и узнать, по вам или нет)) а вообще конечно редко бывает что бы полный тезка попадался)) попробуйте полные ПИБ
Ну не знаю. По моїм ПІБ. Є загалом 7 справ. 2 з них про стягнення коштів. Але то не про мене ?
 
Друзі допоможіть,поясніть! Я на судовій владі себе моніторю майже кожної неділі, сьогодні знайшла відкрите судове провадження, навпроти якого написано що діло по стягнення позики, але суд відбудеться в місті Житомир! Я з півдня! І що мені робити? Починати хвилюватися чи це просто однофамілець потрапив у таку ж біду як і я(
Кто истец? Шарага из вашего списка?
 
Может конечно,у них в договоре прописано если по месту реги МФО,скорее всего тогда по вам,а доки не приходили вам?
Приходило багато листів,але я якось не дуже звертала увагу тому що на них ні мокрих печатей не було,ні підписів
 
Назад
Угорі Унизу