• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Судовий наказ за борги по комуналці, що далі?

  • Автор теми Vasabi
  • Дата початку
  • Відповіді 35
  • Перегляди 2K
Заблокували рахунки по виконавчому провадженні за рішенням суду, який був ще в 22 році а я навіть не знала ні за який суд. А провадження відкрито в серпні, я взагалі в шоці, при тому що скільки могла я кожного місяця платила, телефонували в лютому газ збут сказали платіть щоб не було суду а він був, мені навіть не сповістили нічого.
 
Заблокували рахунки по виконавчому провадженні за рішенням суду, який був ще в 22 році а я навіть не знала ні за який суд. А провадження відкрито в серпні, я взагалі в шоці, при тому що скільки могла я кожного місяця платила, телефонували в лютому газ збут сказали платіть щоб не було суду а він був, мені навіть не сповістили нічого.
То у вас не судовий наказ а судове рішення?
Тобто це був суд?
 
То у вас не судовий наказ а судове рішення?
Тобто це був суд?
Так був, але нічого не знала майже рік, доки не заблокували рахунки.
Так був, але нічого не знала майже рік, доки не заблокували рахунки.
Судовий наказ
 
Так був, але нічого не знала майже рік, доки не заблокували рахунки.

Судовий наказ
Тобто копію наказу і документи з суду ви не отримували?
В електронному суді як я розумію ви не зареєстровані?
Судовий наказ - це особлива форма рішення суду. Вона трохи інша від звичайного позовного.
 
Тобто копію наказу і документи з суду ви не отримували?
В електронному суді як я розумію ви не зареєстровані?

Судовий наказ - це особлива форма рішення суду. Вона трохи інша від звичайного позовного.
Мені заблокували рахунки, коли я почала розбиратися чому зареєструвалася в дії і побачила виконавче провадження. В судових справах в дії знайшла суд який був ше в 22 р. Виконавче відкрите за судовим наказом. Мене бентежить те що ніхто не повідомив за суд, все прошло без мого відома. Борг в Дніпропетровськгаз збут. А в чому різниця судового наказу і рішенням?
 
Мені заблокували рахунки, коли я почала розбиратися чому зареєструвалася в дії і побачила виконавче провадження. В судових справах в дії знайшла суд який був ше в 22 р. Виконавче відкрите за судовим наказом. Мене бентежить те що ніхто не повідомив за суд, все прошло без мого відома. Борг в Дніпропетровськгаз збут.
Якщо вас належним чином не повідомили про таке, вас тим самим позбавили законного права захистити себе.
Зверніться до юристів наших, вони допоможуть.
А в чому різниця судового наказу і рішенням?
Судовий наказ - форма судових рішень, в яких саме рішення суд приймає на основі поданих документів позивачем не розглядаючи/розбираючись у самій суті спору.
 
Якщо вас належним чином не повідомили про таке, вас тим самим позбавили законного права захистити себе.
Зверніться до юристів наших, вони допоможуть.

Судовий наказ - форма судових рішень, в яких саме рішення суд приймає на основі поданих документів позивачем не розглядаючи/розбираючись у самій суті спору.
Добре, дякую за інформацію)
 
Прийшло сьогодні в дію судовий наказ за водопостачання. Борг був 1900 грн, сплачений повністю 25 жовтня. В наказі пише що потрібно оплатити суму боргу і судовий збір 71 грн. Підкажіть які мої дії далі , нести квитанцію в суд про оплату? І скільки в мене є часу щоб не відкрили провадження, я зараз не в тому місті де суд , буду в кінці тижня.
 
Прийшло сьогодні в дію судовий наказ за водопостачання. Борг був 1900 грн, сплачений повністю 25 жовтня. В наказі пише що потрібно оплатити суму боргу і судовий збір 71 грн. Підкажіть які мої дії далі , нести квитанцію в суд про оплату? І скільки в мене є часу щоб не відкрили провадження, я зараз не в тому місті де суд , буду в кінці тижня.
Вам не в суд, а в водоканал з квитанцією.
 
Прийшло сьогодні в дію судовий наказ за водопостачання. Борг був 1900 грн, сплачений повністю 25 жовтня. В наказі пише що потрібно оплатити суму боргу і судовий збір 71 грн. Підкажіть які мої дії далі , нести квитанцію в суд про оплату? І скільки в мене є часу щоб не відкрили провадження, я зараз не в тому місті де суд , буду в кінці тижня.
Дивний якийсь судовий збір. Мало бути 268-270грн... якась дурня.
Збір прийдеться оплатити швидше за все.
 
Дивний якийсь судовий збір. Мало бути 268-270грн... якась дурня.
Збір прийдеться оплатити швидше за все.
Пише 71.58 з кожного члена хто прописаний в квартирі. Реквізити ті що і на борг з водоканалу, то так має бути?
 
Пише 71.58 з кожного члена хто прописаний в квартирі. Реквізити ті що і на борг з водоканалу, то так має бути?
Ні, судовий збір платиться державі. Рахунок має бути в копії наказу.
 
Стягнути з ..., ..., ... в користь Комунального
підприємства «Стрийводоканал» (ЄДРПОУ 05432968, р/р UА
403052990000026000021009102 в АТ КБ «Приватбанк», МФО 325321) - сплачений
судовий збір в розмірі по 71,58 грн. (сімдесят одній гривні 58 копійок) з кожного.
В наказі пише що водоканалу платити судовий збір
 
Стягнути з ..., ..., ... в користь Комунального
підприємства «Стрийводоканал» (ЄДРПОУ 05432968, р/р UА
403052990000026000021009102 в АТ КБ «Приватбанк», МФО 325321) - сплачений
судовий збір в розмірі по 71,58 грн. (сімдесят одній гривні 58 копійок) з кожного.
В наказі пише що водоканалу платити судовий збір
Зверніться у водоканал. Вони можуть на протязі 10 днів відкликати виконавчий лист.
 
Назад
Угорі Унизу