• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Судовий наказ за борги по комуналці, що далі?

  • Автор теми Vasabi
  • Дата початку
  • Відповіді 35
  • Перегляди 2K

Vasabi

✩ Premium ✩
Реєстрація
28 Гру 2020
Дописи
286
Реакції
205
Бали
2,625
UAH
4.00
Ваш пол
Женский
Vasabi не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня,отримала лист судовий наказ але не рекомендованим,тепер які дії від мене, відразу сплачувати?Чи чекати провадження . Просто сума невелика,я можу сплатити її тільки наступного місяця?
 
Можете не платить вообще. Когда закончится военное положение разберётесь со всем.
 
Доброго дня,отримала лист судовий наказ але не рекомендованим,тепер які дії від мене, відразу сплачувати?Чи чекати провадження . Просто сума невелика,я можу сплатити її тільки наступного місяця?
Перевірте, чи дійсно такий суд був.
Якщо так, то можете не чекати відкриття провадження, а платити за судовим наказом - єдине раджу перевірити і уточнити реквізити.
потім копію квитанції також занесіть в суд, щоб не відкривали провадження і не платити ще % за нього..
 
Доброго дня,отримала лист судовий наказ але не рекомендованим,тепер які дії від мене, відразу сплачувати?Чи чекати провадження . Просто сума невелика,я можу сплатити її тільки наступного місяця?
Можно в суде отменить наказ
 
до кінця воєнного стану відключати комуналку заборонено
Навіть якщо ти наприклад живеш в області де немає прямих бойових дій?
Тобто розповсюджується повністю на всі області?
 
Но это еще в суд надо подать и выиграть, а до это без воды жить ?
не допустить до отключения, предупредить их об ответственности, и что на тормоза не спустите, и из за них, идиотов, их компания попадёт на судебный сбор, услуги адвоката)
 
не допустить до отключения, предупредить их об ответственности, и что на тормоза не спустите, и из за них, идиотов, их компания попадёт на судебный сбор, услуги адвоката)
 
Назад
Угорі Унизу