• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Таліон Плюс не витримав мого ігнору, образився і пішов

  • Автор теми G_Czar
  • Дата початку
  • Відповіді 10
  • Перегляди 1K

G_Czar

Перевірений
Реєстрація
19 Тра 2022
Дописи
240
Реакції
379
Бали
443
UAH
1.00
Ваш пол
Мужской
G_Czar не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня, шановне панство.
Коротко про ситуацію: у вересні 2021 року взяв грошей у Манівео. Ну взяв і взяв, не віддавати ж. У грудні 2021 року за сукупністю кредитів відкрили за моєю заявою щодо мене провадження про визнання банкрутом. У січні 2022 року Манівео відступило право вимоги (продали) на користь Таліон Плюс.
Від цих Таліонів на моїй пам'яті було тільки з десяток смс за весь час і на вайбер один раз писали. Може і дзвонили, але у мене антиспам на телефоні стоїть. На цьому наше знайомство з Таліками закінчилось.
І ось сьогодні я дізнаюсь, що вони через 10 місяців повернули право вимоги первинному кредитору (себто взад до Манівео). Ех, я навіть у них розчарувався....
Ще у мене Качай Гроші теж відступали право вимоги, але на користь Кредит Капіталу. Ці теж повошкались, повошкались 3 місяці і назад до Качай Гроші повернули право вимоги.
По іншим шарагам факторингові фірми поки тримаються))
Чи було у когось таке, щоб фактор повертав право вимоги первинному кредитору?
 
Доброго дня, шановне панство.
Коротко про ситуацію: у вересні 2021 року взяв грошей у Манівео. Ну взяв і взяв, не віддавати ж. У грудні 2021 року за сукупністю кредитів відкрили за моєю заявою щодо мене провадження про визнання банкрутом. У січні 2022 року Манівео відступило право вимоги (продали) на користь Таліон Плюс.
Від цих Таліонів на моїй пам'яті було тільки з десяток смс за весь час і на вайбер один раз писали. Може і дзвонили, але у мене антиспам на телефоні стоїть. На цьому наше знайомство з Таліками закінчилось.
І ось сьогодні я дізнаюсь, що вони через 10 місяців повернули право вимоги первинному кредитору (себто взад до Манівео). Ех, я навіть у них розчарувався....
Ще у мене Качай Гроші теж відступали право вимоги, але на користь Кредит Капіталу. Ці теж повошкались, повошкались 3 місяці і назад до Качай Гроші повернули право вимоги.
По іншим шарагам факторингові фірми поки тримаються))
Чи було у когось таке, щоб фактор повертав право вимоги первинному кредитору?
Решил проверить свой кабинет манивео, уже вернули тоже )был в талиона около полугода)
 
Я у талиона с декабря прошлого года. Ну такое. Сейчас передали по дорученню в службу выконання стягнень. Видать, дела совсем плохие
 
Я у талиона с декабря прошлого года. Ну такое. Сейчас передали по дорученню в службу выконання стягнень. Видать, дела совсем плохие
Меня они Онлайнам передали, а те надпись нарисовали в прошлом году.
 
Я у талиона с декабря прошлого года. Ну такое. Сейчас передали по дорученню в службу выконання стягнень. Видать, дела совсем плохие
Меня они Онлайнам передали, а те надпись нарисовали в прошлом году.
Скоріш за все, Таліон потроху здихає))
 
Вряд ли. Скорее всего Манивео может судебный иск готовить.
Цікаво, куди вони його собі засунуть... Просто в моєму випадку по відношенню до мене досі існує судове провадження щодо визнання банкрутом. Вони максимум що можуть, це заявити свої вимоги. Але строк на це вже вичерпаний))
 
Я у талиона с декабря прошлого года. Ну такое. Сейчас передали по дорученню в службу выконання стягнень. Видать, дела совсем плохие
Вчора вони мені в телеграм написали, більше року мовчали. Запропонували закрити за 25 000 ? тіло було 17к
 
Вряд ли. Скорее всего Манивео может судебный иск готовить.
Навряд... принаймі зараз.
Теж було манівео/таліон/єапб/онлайн. Останні лупнули ВНН. ВП відкрито майже рік назад.
Тиша повна.
 
Доброго дня, шановне панство.
Коротко про ситуацію: у вересні 2021 року взяв грошей у Манівео. Ну взяв і взяв, не віддавати ж. У грудні 2021 року за сукупністю кредитів відкрили за моєю заявою щодо мене провадження про визнання банкрутом. У січні 2022 року Манівео відступило право вимоги (продали) на користь Таліон Плюс.
Від цих Таліонів на моїй пам'яті було тільки з десяток смс за весь час і на вайбер один раз писали. Може і дзвонили, але у мене антиспам на телефоні стоїть. На цьому наше знайомство з Таліками закінчилось.
І ось сьогодні я дізнаюсь, що вони через 10 місяців повернули право вимоги первинному кредитору (себто взад до Манівео). Ех, я навіть у них розчарувався....
Ще у мене Качай Гроші теж відступали право вимоги, але на користь Кредит Капіталу. Ці теж повошкались, повошкались 3 місяці і назад до Качай Гроші повернули право вимоги.
По іншим шарагам факторингові фірми поки тримаються))
Чи було у когось таке, щоб фактор повертав право вимоги первинному кредитору?
Дык манивео и талион это одна и та же шарага, сами себе продали, потом снова продали, видимо что то непрозоро у них в документации, поэтому решили припрятать методом туды сюды))))
 
Я у талиона с декабря прошлого года. Ну такое. Сейчас передали по дорученню в службу выконання стягнень. Видать, дела совсем плохие
Всё тоже самое абсолютно, а вот эта "Служба Виконання Стягнення" это вообще просто смех, они уже мне даже пару раз писали на эмеил с разных аккаунтов и каждые пару дней шлют какие то новые смс )
 
Назад
Угорі Унизу