• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Талион Плюс развеивает мифы о коллекторах

  • Автор теми Admin
  • Дата початку
  • Відповіді 14
  • Перегляди 1K

Admin

Реклама, гарант, питання по проекту
Адміністрація
Реєстрація
19 Чер 2018
Дописи
34,300
Реакції
92,513
Бали
11,145
UAH
5.11
Ваш пол
Мужской
Admin не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Весьма занимательное чтиво, уверяю Вас))
Оказывается коллекторы - это ещё те пусички и всегда действуют согласно закона, а вот должники - неправедники и злодеи.
В общем, рекомендую)
 
Зранку не знудило,то зараз блювану. Які ж вони солодкі!
 
Весьма занимательное чтиво, уверяю Вас))
Оказывается коллекторы - это ещё те пусички и всегда действуют согласно закона, а вот должники - неправедники и злодеи.
В общем, рекомендую)
Нє, ну так а що не так вони написали?) Вони написали як повинні працювати. Грамоту за 20й рік показали. Всім допомагають. Молодці.
Жалко, що коменти ніяк написати. Я б додав що вони активно підтримують рух лгбт і беруть на роботу виключно людей з інвалідністю (f код захворювання) та лгбт спільноти.
Впринципі я писав колись які вони всі добрі і гарні)))

На даний момент я думку не змінив)
 
Ну раз они такие человечные и всем помогают решить долговые вопросы, то завтра их наберу и скажу, что вариант не оплачивать мне вполне устраивает, спасибо, досвидульки…
 
Ой пусіки вони. За 700 грн боргу(?) всю західну Україну обзвонили.
Вони турбувались про Вас. Раптом зовсім скрутне становище і Ви соромились до рідних позвонити... От вони і знайшли всіх рідних і знайомих...
 
Вони турбувались про Вас. Раптом зовсім скрутне становище і Ви соромились до рідних позвонити... От вони і знайшли всіх рідних і знайомих...
Ну либо просто не может найти номера людей, которых никогда в жизни не видела ?
 
Назад
Угорі Унизу