• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Талион продал долг Fintech-Collect

  • Автор теми NataM
  • Дата початку
  • Відповіді 13
  • Перегляди 2K

NataM

Форумчанин
Реєстрація
21 Лют 2022
Дописи
53
Реакції
29
Бали
878
UAH
8.50
Ваш пол
Женский
NataM не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Смс Талион плюс продал долг Fintech-Collect.Що від них чекати?
 
когда это финтех коллект получил лицензию факторинга:)
 
ну я в цих клоунах особо не шарю. передали в роботу ( може вони самі задовбались дзвонити і за 30 гривень попросили "колег" спробувати). та і фіг з ними. яка різниця, з кого я прікол тягнути буду?)
 
я на самом деле соскучился за их звонками. может ещё поискать кредитных компаний? чтоб понаяривали немножко)
 
Связывались с вами уже ?
Товариство з обмеженою відповідальністю «ТАЛІОН ПЛЮС» (далі – Товариство) повідомляє Вас про залучення колекторської компанії ТОВ «ФІНТЕХ-КОЛЕКТ» (далі – Колекторська компанія) до врегулювання простроченої заборгованості
ПРИЙШОВ ЛИСТ НА ЕЛЕКТРОННУ ПОШТУ. згідно з укладеним договором доручення, відповідно до якого Колекторська компанія набуває статусу розпорядника Ваших персональних даних та зобов’язується здійснювати їх обробку відповідно до вимог чинного законодавства України в сфері захисту персональних даних. Хтось наярює цілий день ,але ромовляти не буду поки що.Тільки кредит інший закрила .Нема бажання слухати нікого
тож бо й воно
ніхрєна вони не купили
Товариство з обмеженою відповідальністю «ТАЛІОН ПЛЮС» (далі – Товариство) повідомляє Вас про залучення колекторської компанії ТОВ «ФІНТЕХ-КОЛЕКТ» (далі – Колекторська компанія) до врегулювання простроченої заборгованості
згідно з укладеним договором доручення, відповідно до якого Колекторська компанія набуває статусу розпорядника Ваших персональних даних та зобов’язується здійснювати їх обробку відповідно до вимог чинного законодавства України в сфері захисту персональних даних.
когда это финтех коллект получил лицензию факторинга:)
згідно з укладеним договором доручення, відповідно до якого Колекторська компанія набуває статусу розпорядника Ваших персональних даних та зобов’язується здійснювати їх обробку відповідно до вимог чинного законодавства України в сфері захисту персональних даних.
 
NataM, кредитный договор куплен талионом по факторингу, а талион поручил финтеху задалбывать вас
в то же время, задалбывать финтех вас будет, чтоб вы заплатили талиону, а не финтеху
 
Назад
Угорі Унизу