• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Таліон проснувся через рік після закриття боргу

  • Автор теми Ice_baby
  • Дата початку
  • Відповіді 26
  • Перегляди 2K
шось і мені активно сьогодні почав наярювати Таліон...вже 5 пропущених
А нікому Таліон плюс не погрожував задіяти СБУ? Бо мені сьогодні Юлія Сергіївна (веде мою заборгованість) погрожувала...Я запереживала.
 
А нікому Таліон плюс не погрожував задіяти СБУ? Бо мені сьогодні Юлія Сергіївна (веде мою заборгованість) погрожувала...Я запереживала.
Тут кожне МФО погрожує СБУ. В СБУ так не вистачить співробітників.
 
Вирішив сьогодні закрити їх за півтіла.
Але була проблема - "акція" діяла до 31.01

Написав - просять 2.5 суми))

Тобто 10 днів тому їх 6к влаштовувало, а тут вже 15 подавай.
Хотєлка лопне
В мене з ними аналогічна ситуація. В січні пропонували закрити за пів тіла. Акція була до 30.01. 31.01 вже хотіли тіло+%. Сьогодні знову прислали пропозицію за пів тіла. Але гарантійку швидко скинули. Завтра буду платити.
 
Доброго дня! Хочу поділитись інформацією. Вчора до родичі почали телефонувати з компанії Таліон Плюс за борг в Манівео. В 2021році я оформила займ на суму 17 тисяч. Мала повернути 21. Частково сплачувала, потім вийшла на протермінування. На початку лютого Манівео передали борг Таліон Плюс. і тут почалось пекло, мілліони дзвінків,смс. Погрози, фотоколажі. Знайшла кошти,і 17 лютогоповністю закрила борг через кабінет Манівео. Від них прийшло повідомлення про закриття. І тут, вчора почали дзвонити за цей борг. Я передзвонила до них, вони спочатку говорили про всю суму початкового боргу, потім поклацали в комп'ютері, знайшли платіж в 16 тисяч. Але, сказали, що там мав бути ще один платіж. Це просто жах. І сьогодні зранку я отримала лист не з моїм прізвищем,але з вимогою спалити 51 тисячу. Вони вже геть збожеволіли. Відправила їм підтвердження платежу і довідку про закриття від Маніве. Чекаю. Були в когось такі ситуації?
Це не ви маєте переживати ,а вони.
У вас є довідка від манівео .
Ви їм скажіть в слідуючий раз,що ще один дзвінок,чи лист і подасте заяву в поліцію за вимагання коштів.
Я б їх так рознесла,вони б і документи не то що видалили,а з'їли.
А нікому Таліон плюс не погрожував задіяти СБУ? Бо мені сьогодні Юлія Сергіївна (веде мою заборгованість) погрожувала...Я запереживала.
А Юлії Сергіївні скажіть,якщо хоче познайомитись з СБУ,то це запросто просто.
 
не пройшло і півроку - запропонували за півтіла закрити
попросив гарантійку скинути - вже 4 години скидають
на лінії підтримки не особливо ввічлива жіночка постійно кидає слухавку
дивні люди
Скинули гарантійку.
Оплатив.
Через годину прислали довідку про закриття.
В кабінеті манівео теж договору немає.
Тепер чекаю оновлення інформації в УБКІ.

Досить наглядний приклад, що треба мати терпіння і можна буде зекономити.
А нікому Таліон плюс не погрожував задіяти СБУ? Бо мені сьогодні Юлія Сергіївна (веде мою заборгованість) погрожувала...Я запереживала.
Це не та, що під носа щось розповідає і потім слухавку кидає?)
Сьогодні двічі на неї потраплявав, просив пришвидчити процес отримання гарантійки - скидала через 10 секунд.
Хоча інші співробітники цілком ок.
 
Це не та, що під носа щось розповідає і потім слухавку кидає?)
Сьогодні двічі на неї потраплявав, просив пришвидчити процес отримання гарантійки - скидала через 10 секунд.
Хоча інші співробітники цілком ок.
О, ця слова не дає сказати, все сама і сама говорить, вичитує, як школярці, погрожує і власне сама ж приймає рішення, за мене. За весь час розмови по телефону з нею я лише встигала казати: "Юліє Сергієвно, а..." І все. Мій монолог обривався і далі йшли її тексти про те, яка я погана і погрози...
На сайті Президента України є петиція про те, щоб під час війни (воєнного стану) кредити тим, хто не може їх повернути, списували. Або хоча б, як мінімум, заморожували на певний період та скасовували нарахування відсотків. Ми звикли до того, що таке просити неможливо, бо ніколи такого не бачили). Але треба пробувати. Стукайте і вам відчинять). Час набору голосів для розгляду петиції скоро закінчиться. Подайте свій голос і може у нас щось добре та милосердне таки відбудеться.)
 
Останнє редагування:
В мене роки два тому був кредит в манівео. На 8000, але я коли вийшла в перші дні заборгованості,оплатила його. Сьогодні з'явився Таліон,та пропонує закрити на 4000, але ж він давно закрит в манівео. В електронний кабінет манівео зайти не можу, їх довідка про закриття не збереглась. Написала запрос до манівео,бо це капець
 
Назад
Угорі Унизу