• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Тело 30к.. первий день просрочки.

  • Автор теми Djenya
  • Дата початку
  • Відповіді 35
  • Перегляди 962

Djenya

Форумчанин
Реєстрація
9 Січ 2022
Дописи
110
Реакції
30
Бали
343
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Djenya не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Здраствуйте. В монивео тело 30к пошол первый день просрочки. Прошу поделится опитом. Как они ведут себя на раних стадиях. и потом. Есть ли шанс на лояльные условия закрития с таким телом.
 
Здраствуйте. В монивео тело 30к пошол первый день просрочки. Прошу поделится опитом. Как они ведут себя на раних стадиях. и потом. Есть ли шанс на лояльные условия закрития с таким телом.
Маніки не особливо буйні. Схема стандартна: дзвінки, повідомлення. Потім продають Таліону. Почитайте розділ про них.
 
Здраствуйте. В монивео тело 30к пошол первый день просрочки. Прошу поделится опитом. Как они ведут себя на раних стадиях. и потом. Есть ли шанс на лояльные условия закрития с таким телом.
Є,но не так швидко)))Читаєм форум)
 
Маніки не особливо буйні. Схема стандартна: дзвінки, повідомлення. Потім продають Таліону. Почитайте розділ про них.
Я читаб форум уже неделю. Просто чтоби было укогото тело 30к я невидел. максимум 22к. И тутут не понятно.
 
Є,но не так швидко)))Читаєм форум)
Я читаю форум ниделю. Уже есть просрочки в кредит+ и кешбери 4 дня
Пока пару звонков и по эл. писму от каждого ито в первый день. потом притихли. Это я так понимаю роют на меня компромат.
 
Я читаю форум ниделю. Уже есть просрочки в кредит+ и кешбери 4 дня
Пока пару звонков и по эл. писму от каждого ито в первый день. потом притихли. Это я так понимаю роют на меня компромат.
Вже давно все нарито. Скільки у Вас МФО?
 
Я читаб форум уже неделю. Просто чтоби было укогото тело 30к я невидел. максимум 22к. И тутут не понятно.
Та хоть 10 тело
Стандартно звонки,смс
Потом продажа Талиону, они возможно предложат тело или того меньше.
 
Я читаю форум ниделю. Уже есть просрочки в кредит+ и кешбери 4 дня
Пока пару звонков и по эл. писму от каждого ито в первый день. потом притихли. Это я так понимаю роют на меня компромат.
Оффтоп
Ну якщо компромат є,то нариють?.На мене не знайшли)))
 
Я читаб форум уже неделю. Просто чтоби было укогото тело 30к я невидел. максимум 22к. И тутут не понятно.
Немає різниці, яке було тіло))
Процедура вимагання грошей однакова. Листи, дзвінки,смс. Нікому не подарують просто так))
З часом, маніки продадуть Таліону ( багато хто з ними якраз і домовляються, бо є нормальні пропозиції тіла і навіть менше), якщо морозитись і далі, Таліон теж продасть далі))
Читайте форум, вибирайте свою стратегію і більше ніде не беріть гроші))
 
Повірте, сума кредиту не дуже впливає на методи роботи.

Вже давно все нарито. Скільки у Вас МФО?
16мфо жалею лишь ободном. 7дней назад пролонгировал три. потратил 0все денги.
16мфо жалею лишь ободном. 7дней назад пролонгировал три. потратил 0все денги.
Здали нервы.
 
16мфо жалею лишь ободном. 7дней назад пролонгировал три. потратил 0все денги.

Здали нервы.
А от про пролонгації забувайте і нерви бережіть. Змінюйте номер, попередьте близьких і зупиняйтеся на 16 МФО.
 
Немає різниці, яке було тіло))
Процедура вимагання грошей однакова. Листи, дзвінки,смс. Нікому не подарують просто так))
З часом, маніки продадуть Таліону ( багато хто з ними якраз і домовляються, бо є нормальні пропозиції тіла і навіть менше), якщо морозитись і далі, Таліон теж продасть далі))
Читайте форум, вибирайте свою стратегію і більше ніде не беріть гроші))
Я то смогу морозится а вот родственики не знаю.
А от про пролонгації забувайте і нерви бережіть. Змінюйте номер, попередьте близьких і зупиняйтеся на 16 МФО.
Так уже и нечем пролонгировать даже если нервв здадут токо в монивео на прлонгацию надо 13.5 тис. Я позно это понял.
 
У знакомого тело 17к, 2 года+, никаких ИПП и судов, только звонки и смс, даже Талиону не продавали, он в режиме снежинки)
 
Я то смогу морозится а вот родственики не знаю.
Попередьте їх про можливі дзвінки, запропонуйте змінити номер телефону, або встановити Труколлер (наприклад) чи ін.блок.програму.
Djenya, поясніть родичам, що за свої вчинки тільки ви і несете відповідальність.
 
Так уже и нечем пролонгировать даже если нервв здадут токо в монивео на прлонгацию надо 13.5 тис. Я позно это понял.
Та і я впевнена, що все і почалося з пролонгацій і перекривання одного МФО іншим. Краще пізно, але зрозуміти. Ідіть в прострочки і побачите, що одразу з'являться гроші. Ну а родичі, якщо захочуть спокою, то теж поморозяться, а якщо ні, то це вже проблеми тільки родичів.
 
У знакомого тело 17к, 2 года+, никаких ИПП и судов, только звонки и смс, даже Талиону не продавали, он в режиме снежинки)
Возможно знакомый ваш без официального трудоустройства! Если бы официально работал, то думаю уже бы влепили все что можно.
 
Возможно знакомый ваш без официального трудоустройства! Если бы официально работал, то думаю уже бы влепили все что можно.
Офіційне працевлаштування ніяк не впливає на ймовірність напису.
 
Возможно знакомый ваш без официального трудоустройства! Если бы официально работал, то думаю уже бы влепили все что можно.
Не факт)) тут, як кажуть " умом не понять, потому как его нет у другой стороны"
 
Назад
Угорі Унизу