• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Тело умножили на 3×<__>

  • Автор теми Qwertyy
  • Дата початку
  • Відповіді 4
  • Перегляди 1K

Qwertyy

Форумчанин
Реєстрація
28 Бер 2022
Дописи
28
Реакції
2
Бали
278
UAH
0.00
Qwertyy не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Добрий день)Така ситуація містер и сосілоун продали в один день мої кредити в них було тіло шо в одних шо в других по 8.5 т вчера пришла смс на почту заборгованість передана Fincolect там сумма уже 27600 ,27850.Що далі очікувати будут и далі звонить и все, чи готуватись до надписів и так далее?
 
Добрий день)Така ситуація містер и сосілоун продали в один день мої кредити в них було тіло шо в одних шо в других по 8.5 т вчера пришла смс на почту заборгованість передана Fincolect там сумма уже 27600 ,27850.Що далі очікувати будут и далі звонить и все, чи готуватись до надписів и так далее?
Далі потрібно думати як вижити у війну, а не за мародерів фінколект.Написи заборонені, в суд не підуть.Поставте антиспам та ждіть пропозиції за тіло або просто забудьте за них.Війна все розставить на свої місця
 
Добрий день)Така ситуація містер и сосілоун продали в один день мої кредити в них було тіло шо в одних шо в других по 8.5 т вчера пришла смс на почту заборгованість передана Fincolect там сумма уже 27600 ,27850.Що далі очікувати будут и далі звонить и все, чи готуватись до надписів и так далее?
мои пару финколект тоже вроде есть но там что было на мфо то и у них
еще предлагают заплатить за тело , а я ломаюсь
то может у них такая стратегия на испуг , посмотрят как вы отреагируете на это , а со временем опустят так как есть
есть примоколлект там с 8 ми мне уже штрафов 85к насчитали , хотя договор еще закончился в мфо намертво на сумме 8к
 
Останнє редагування:
мои пару финколект тоже вроде есть но там что было на мфо то и у них
еще предлагают заплатить за тело , а я ломаюсь
то может у них такая стратегия на испуг , посмотрят как вы отреагируете на это , а со временем опустят так как есть
есть примоколлект там с 8 ми мне уже штрафов 85к насчитали , хотя договор еще закончился в мфо намертво на сумме 8к
а кто продал примоколлекту??
 
Назад
Угорі Унизу