• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Tengo. Как узнать, кому продали?

  • Автор теми maxra
  • Дата початку
  • Відповіді 13
  • Перегляди 699
мне тоже написали что продали, после того как я активировал ссылку на дисконт (списание до тела) и прошло три дня. я набрал их по истечению трех дней после активации ссылки и они сказали что можно еще оплатить. оплатил, все списали, попросил справку о закрытии - прислали.
с милоаном та же история
 
Я не закрывал,просто продали и все,больше никакой инфы
 
мне тоже написали что продали, после того как я активировал ссылку на дисконт (списание до тела) и прошло три дня. я набрал их по истечению трех дней после активации ссылки и они сказали что можно еще оплатить. оплатил, все списали, попросил справку о закрытии - прислали.
с милоаном та же история
У меня так же было, только предложили меньше тела на 400грн, пролохации не делала??‍♀️
 
Незнаю, стоїть блок,
Ну хоч би листа написали якогось, показали себе людям… наскільки я пам‘ятаю там є якийсь час, за який нові кредитори мають повідомити про те, що вони і є новими кредиторами
 
Ну хоч би листа написали якогось, показали себе людям… наскільки я пам‘ятаю там є якийсь час, за який нові кредитори мають повідомити про те, що вони і є новими кредиторами
Мені на емейл прийшов лист що продали, но кому і коли не написано, тай яка різниця, хай продають кому хочуть
 
Назад
Угорі Унизу