• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

теперь провадження не відкриють по новій?

  • Автор теми Nikolai
  • Дата початку
  • Відповіді 3
  • Перегляди 1K

Nikolai

Форумчанин
Реєстрація
29 Чер 2021
Дописи
70
Реакції
44
Бали
1,790
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Nikolai не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго часу шановні)
Зайшов в дію, та чомусь вирішив перевірити провадження, особисті дані я затер , вибачте, але основне залишив . Хтось підкаже тобто це теперь провадження не відкриють по новій?
 

Вкладення

  • IMG_20230221_201404.jpg
    IMG_20230221_201404.jpg
    80.8 Кб · Перегляди: 88
Доброго часу шановні)
Зайшов в дію, та чомусь вирішив перевірити провадження, особисті дані я затер , вибачте, але основне залишив . Хтось підкаже тобто це теперь провадження не відкриють по новій?
Чому не відкриють,наскільки я знаю,то напис є,а його можуть віддати іншому виконавцю і до 25 року він може відкрити провадження про стягнення з вас грошей.
 
Доброго часу шановні)
Зайшов в дію, та чомусь вирішив перевірити провадження, особисті дані я затер , вибачте, але основне залишив . Хтось підкаже тобто це теперь провадження не відкриють по новій?
станом на "сьогодні" виконання виконавчих написів заборонено.
В той же час...із переліку документі за якими відкривають вп написи не виключено, як і немає прямої заборони відкривати вп за внн))
Коротше..трошки колізія
 
Чому не відкриють,наскільки я знаю,то напис є,а його можуть віддати іншому виконавцю і до 25 року він може відкрити провадження про стягнення з вас грошей.
Дякую
станом на "сьогодні" виконання виконавчих написів заборонено.
В той же час...із переліку документі за якими відкривають вп написи не виключено, як і немає прямої заборони відкривати вп за внн))
Коротше..трошки колізія
Вино можн й заборонено, але з 2х проваджень лише одно завершено в дії, а інше досі потребує доплати
Але все одно дякую!
 
Назад
Угорі Унизу