• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

терміново оплатіть борг ..." від ФК "Грошик

  • Автор теми Kent1k
  • Дата початку
  • Відповіді 13
  • Перегляди 1K

Kent1k

Читач
Реєстрація
17 Бер 2020
Дописи
36
Реакції
15
Бали
133
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Kent1k не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Прийшло повідомлення на вайбер з тексторм "... терміново оплатіть борг ..." від ФК "Грошик" + до повідомлення було прикріплене моє фото яке було зроблене в одному з відділень "Приват Банку" самим працівником при оформленні банківської карти.
Питання: Звідки ФК "Грошик" могло взяти це фото? І чи має право "ПриватБанк" надавати такі фото третім особам?

IMG_7374.JPG
 
Прийшло повідомлення на вайбер з тексторм "... терміново оплатіть борг ..." від ФК "Грошик" + до повідомлення було прикріплене моє фото яке було зроблене в одному з відділень "Приват Банку" самим працівником при оформленні банківської карти.
Питання: Звідки ФК "Грошик" могло взяти це фото? І чи має право "ПриватБанк" надавати такі фото третім особам?

Переглянути вкладення 45446
Приват сливают конкретно информацию
 
И больше ничего не могут сделать, как смс и звонки.
Мне то убожество говорила , есть у них там д*pa бешеная ой как ты пожелеешь что ты у меня взяла 2000 грн а отдашь 22000 ну я сначала нормально хотела поговорить но потом Остапа понесло. И сколько карантин сколько и просрочки . И теперь отдавать грошику ничего не буду. Я продлениями его уже закрыла. А то как она со мной разговаривала , я больше ничего не хочу слышать о чудо компании Грошик.
 
Вчера тоже звонила говорит оплачивать будете говорю без работы денег нет она мне а родственников спрашивали и перечислила мне всех кто прописан по адресу но по факту дозванивались только бабушке так как остальные в приватесли несидчт
 
Сегодня снова пришло смс заплати сегодня займ завтра может быть поздно. Жди беды.
 
Сьогодні зателефонували батьку, спитали коли я буду платити кредит. Звідки номер взяли, хтозна. Батьки нічого про кредити не знаю, тому був скандал...
 
Назад
Угорі Унизу