• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Террор смс від Neocredit

Іванна30

Форумчанин
Реєстрація
23 Жов 2021
Дописи
42
Реакції
46
Бали
878
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Іванна30 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Це просто якийсь жах?. Присилають смс рідним (мені,чоловікові,свекрусі,сестрі чоловіка), ось сьогодні новий шедевр з переліком фамілій родичів з якими навіть неспілкуюся роками. Пишуть,що будуть звертатися до них. Хто мав з ними справу??? Напишіть наскільки вони настирливі і ,що від них очікувати.
 
Це просто якийсь жах?. Присилають смс рідним (мені,чоловікові,свекрусі,сестрі чоловіка), ось сьогодні новий шедевр з переліком фамілій родичів з якими навіть неспілкуюся роками. Пишуть,що будуть звертатися до них. Хто мав з ними справу??? Напишіть наскільки вони настирливі і ,що від них очікувати.
от протівниє! ? не знаю, в мене особливо не буянили
 
начали слать смс буквально через пару дней просрочки а сейчас пропали
С 2500 насчитали 6800. И уже 3 недели тишина. СМС слали родителям и бывшей начальнице. Ну по крайней мере больше никто ничего не говорил
 
В мене сума кредиту 3500 це з їх відсотками,а у вас?
у мене стільки ж без відсотків. але це ні на що не впливає. не знаю за яктми критеріями вони обирають кого тероризувати, а кого ні. мож, тому що в мене родичів майже немає ?? у мами на телефоні блок, у мене блок, племінник їх тролить, а невістка сказала, що взагалі таку не знає, і їй більше ніхто не дзвонив ?
начали слать смс буквально через пару дней просрочки а сейчас пропали
С 2500 насчитали 6800. И уже 3 недели тишина. СМС слали родителям и бывшей начальнице. Ну по крайней мере больше никто ничего не говорил
и туда их в качель!
 
у мене стільки ж без відсотків. але це ні на що не впливає. не знаю за яктми критеріями вони обирають кого тероризувати, а кого ні. мож, тому що в мене родичів майже немає ?? у мами на телефоні блок, у мене блок, племінник їх тролить, а невістка сказала, що взагалі таку не знає, і їй більше ніхто не дзвонив ?

и туда их в качель!
В свекрухи і в мене стоїть Trucaller,чоловік і його сестра сказали ,що непереживай за нас ми неберемо трубки від невідомих номерів. До них ніби особо незвонять бо неспілкуються вони з ними а от смс шлють регулярно ((((
 
В свекрухи і в мене стоїть Trucaller,чоловік і його сестра сказали ,що непереживай за нас ми неберемо трубки від невідомих номерів. До них ніби особо незвонять бо неспілкуються вони з ними а от смс шлють регулярно ((((
ну хай шлють ? діліться ними в розділі Новый год не за горами, і вигравайте призи ?
 
Криминальная ответственность вроде не слышала
 

Вкладення

  • Screenshot_20220119-214401.png
    Screenshot_20220119-214401.png
    48.4 Кб · Перегляди: 71
У меня просто рад выдав дня приходит смс с из суммой ) и номер какой-то , типа для связи чтоб акцию обсудить) связался ) хотят три тела ) обсудили - забыли ??
 
Neo, это случайно не Ваша контора...?))
 
начали слать смс буквально через пару дней просрочки а сейчас пропали
С 2500 насчитали 6800. И уже 3 недели тишина. СМС слали родителям и бывшей начальнице. Ну по крайней мере больше никто ничего не говорил
а на какой день начали?? у меня 28 дня уже
Це просто якийсь жах?. Присилають смс рідним (мені,чоловікові,свекрусі,сестрі чоловіка), ось сьогодні новий шедевр з переліком фамілій родичів з якими навіть неспілкуюся роками. Пишуть,що будуть звертатися до них. Хто мав з ними справу??? Напишіть наскільки вони настирливі і ,що від них очікувати.
и тоже вам вопрос с какого дня примерно началао ада?)) у меня 28 день сегодня))
 
а на какой день начали?? у меня 28 дня уже

и тоже вам вопрос с какого дня примерно началао ада?)) у меня 28 день сегодня))
начали буквально через неделю. пару недель писали смс с увеличением суммы долга. потом пропали на пару месяцев. потом опять появились. с 2500 доросло до 10 тысяч. предложили "индивидуальные условия" но чтобы узнать какие нужно было звонить им. сейчас месяц как пропали
 
начали буквально через неделю. пару недель писали смс с увеличением суммы долга. потом пропали на пару месяцев. потом опять появились. с 2500 доросло до 10 тысяч. предложили "индивидуальные условия" но чтобы узнать какие нужно было звонить им. сейчас месяц как пропали
они очень конченые, уже на 4 день по контактах звонили
 
начали буквально через неделю. пару недель писали смс с увеличением суммы долга. потом пропали на пару месяцев. потом опять появились. с 2500 доросло до 10 тысяч. предложили "индивидуальные условия" но чтобы узнать какие нужно было звонить им. сейчас месяц как пропали
это вам именно)) а контактным , коллегам?
 
бывшей начальнице через неделю смс начали слать. папе, сестре.
это вам именно)) а контактным , коллегам?
бывшей начальнице через неделю смс начали слать. папе, сестре.
контактных я левые номера указывала.
 
бывшей начальнице через неделю смс начали слать. папе, сестре.


контактных я левые номера указывала.
Контактным это образно-им все равно на наши левые номера-имела ввиду родственников,знакомых итд
 
Назад
Угорі Унизу