• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Тіло на реструктуризацію

  • Автор теми Ван
  • Дата початку
  • Відповіді 45
  • Перегляди 4K

Ван

Форумчанин
Реєстрація
5 Сер 2021
Дописи
504
Реакції
227
Бали
1,825
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Ван не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго вечора...підкажіть,зараз кредит7 пропонує оплатити тіло боргу,я б оплатила але всієї суми немає,чи хтось з ними домовлявся оплатити тіло частинами?
 
Вообще никому ничего не оплачивайте. У них и так есть деньги. А у Вас нет.
 
Доброго вечора...підкажіть,зараз кредит7 пропонує оплатити тіло боргу,я б оплатила але всієї суми немає,чи хтось з ними домовлявся оплатити тіло частинами?
Наврят согласятся. Но пробовать можно.
 
Вообще никому ничего не оплачивайте. У них и так есть деньги. А у Вас нет.
Та не платила б,але хочуть продавати,знов дзвінки і все решту,а так думаю частинами на декілька місяців подолала б...
Наврят согласятся. Но пробовать можнна

Наврят согласятся. Но пробовать можнна
От цікаво чи комусь так вдавалось
 
Ван, этих я закрыл прям на третий день прострочки. После этого не общался почти. Так себе они в плане сговорчивости.
В любом случае пробуйте, но только с гарантийкой. Могут получить часть платежа и продать...
 
Ван, попробуйте предложить им свои условия
Мало ли, у них каждый день могут быть новые правила игры, может что то и изменилось, может босс сказал соглашаться на любые возвраты уже)
Я талион закрыла пол тела за 3 платежа
 
хочуть продавати,знов дзвінки

Если продадут, то это хорошо. Вообще можно ничего не возвращать. Пусть биткойны покупают, покупатели мамкины... Вы же "Мёртвые души" Н. В. Гоголя читали?

По поводу звонков... Игнорируйте их. Если не будет режима "снежинки", то наступит режим "сосульки".
 
Даже не помню что за них сказать, ибо они у меня в очереди на оплату 28-мы стоят, из 32-х) . А я пока и до 3-тих не дошол)???
 
Если продадут, то это хорошо. Вообще можно ничего не возвращать. Пусть биткойны покупают, покупатели мамкины... Вы же "Мёртвые души" Н. В. Гоголя читали?

По поводу звонков... Игнорируйте их. Если не будет режима "снежинки", то наступит режим "сосульки".
Та в мене режим сніжинки повний..вже 4 місяці,а от сусід пристарілий в шоці
 
а от сусід пристарілий в шоці

Поддержите престарелого соседа, расскажите, что не нужно отвечать на звонки с незнакомых номеров, так как мошенники сейчас наяривают как никогда, порекомендуйте ему программу GetContact или её подобную. А ещё лучше научите брать кредиты и не отдавать их. Выше голову!
 
Брала кредит7, кредит+, мілоан, сума по 10тис,але коли вони кидали на картку то не було вказано що це від них, ні фамілії, ні організації,чи можна вважати що це не відних гроші
 
Попросила щоб кредит7 і кредит+ вислали документ договору, а вони зморозились, мол переключать мене на іншого консультанта і щоб говорила з ботом, як розуміти?
 
Попросила щоб кредит7 і кредит+ вислали документ договору, а вони зморозились, мол переключать мене на іншого консультанта і щоб говорила з ботом, як розуміти?
Пока не вышлют гарантийку - ничего не платить.
 
Пока не вышлют гарантийку - ничего не платить.
І не буду,, вони так її не мають
Що робити коли з кредит+ написали що договір буде заблоковано на продовження, а кредит7 відмовляється висилати договір
Що робити коли кредит+ не хоче висилати копію договору а посилає в юридичну компанію, хоча + має вислати договір, і також квитанції не хочуть вислати, хто гроші кидав, як зрозуміти, підскажіть що робити будласка
 
Останнє редагування:
Доброго вечора...підкажіть,зараз кредит7 пропонує оплатити тіло боргу,я б оплатила але всієї суми немає,чи хтось з ними домовлявся оплатити тіло частинами?
А какое тело?
У самой с ними война
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі Унизу