• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Тіло на реструктуризацію

  • Автор теми Ван
  • Дата початку
  • Відповіді 45
  • Перегляди 4K
У меня 15к тело и вот думаю что они мне предложат …там в пятницу уже насчитали почти 37к ,на сегодня разумеется ещё больше,в кабинет не захожу,только смс читаю от них .Просрочка месяц и 6 дней .
Последнее смс от них сегодня-зафиксированная видмова от салату..
Вот черти ….
 
У меня 15к тело и вот думаю что они мне предложат …там в пятницу уже насчитали почти 37к ,на сегодня разумеется ещё больше,в кабинет не захожу,только смс читаю от них .Просрочка месяц и 6 дней .
Последнее смс от них сегодня-зафиксированная видмова от салату..
Вот черти ….
Ой у мене вже десь місяців 5,то спочатку скидала у вайбер мою стару сторінку ВК,погрожувала що всі знайомі будуть знати що я шахрай,від мене реакції 0,тож пропонували тіло кредиту,типу перед продажем
 
е щось 3тис

І як успіхи..вони писали про закриття за тіло,але я не платила,вже не пишуть,може і продали
Мне ещё не предлагали ничего ,кроме угроз..
Просрочка 1 месяц и 6 дней
Достают куму и дальних родственников (номера нарыли сами )
Буду ждать так как платить даже тело пока не могу ,молчу уже о этих процентах
Ой у мене вже десь місяців 5,то спочатку скидала у вайбер мою стару сторінку ВК,погрожувала що всі знайомі будуть знати що я шахрай,від мене реакції 0,тож пропонували тіло кредиту,типу перед продажем
Значит мне ещё немного нужно подождать .
А со всех сетей я удалилась,сделала переадресацию с адреса прописки на адрес где живу (укрпочта) что бы не приходила разная макулатура туда(я та не живу лет 10).
Также переоформила карты которые светила в этих шарашкиных конторах ,а то пытаются снять
 
Мне ещё не предлагали ничего ,кроме угроз..
Просрочка 1 месяц и 6 дней
Достают куму и дальних родственников (номера нарыли сами )
Буду ждать так как платить даже тело пока не могу ,молчу уже о этих процентах

Значит мне ещё немного нужно подождать .
А со всех сетей я удалилась,сделала переадресацию с адреса прописки на адрес где живу (укрпочта) что бы не приходила разная макулатура туда(я та не живу лет 10).
Также переоформила карты которые светила в этих шарашкиных конторах ,а то пытаются снять
Ви молодець,правильно все зробили,в про далеких родичів якось переживуть,у мене в селі де прописка один час всіх сусідів і родичів на вуха поставили,(звичайно не лише кредит 7) ці в мене в порівнянні з іншими взагалі душки...але нічо,людям веселіше стало,було про що поговорити
 
Ви молодець,правильно все зробили,в про далеких родичів якось переживуть,у мене в селі де прописка один час всіх сусідів і родичів на вуха поставили,(звичайно не лише кредит 7) ці в мене в порівнянні з іншими взагалі душки...але нічо,людям веселіше стало,було про що поговорити
Эта тема для разговора точно в селе)
У меня кроме кредит 7 ещё 15 штук ,залезла в эту яму теперь нужно розхлебывать ,хорошо что случайно нашла этот форум,а то по началу думала все ,пришёл конец ,потом почитала,успокоилась и буду ждать .
А у Вас много контор?
 
Эта тема для разговора точно в селе)
У меня кроме кредит 7 ещё 15 штук ,залезла в эту яму теперь нужно розхлебывать ,хорошо что случайно нашла этот форум,а то по началу думала все ,пришёл конец ,потом почитала,успокоилась и буду ждать .
А у Вас много контор?
Та тоже 12 не маленько..все буде добре,саме обідне в цій всій історії що ці гроші потратила не туди куди треба було,а все пролонгаціями годувала ці шараги
Эта тема для разговора точно в селе)
У меня кроме кредит 7 ещё 15 штук ,залезла в эту яму теперь нужно розхлебывать ,хорошо что случайно нашла этот форум,а то по началу думала все ,пришёл конец ,потом почитала,успокоилась и буду ждать .
А у Вас много контор?
Все буде добре,я по своєму незнанню зібрала такий букет що ого ого,самих відморожених...манівео,маніфою,сос кредит,гоуфінгоу,смартівей..і нічо жива здорова,і гроші на вітер більше не ідуть..правда маю проблемку ще з ВП по кошельку,заблочили соц карту...але нічого прорвемся
 
Та тоже 12 не маленько..все буде добре,саме обідне в цій всій історії що ці гроші потратила не туди куди треба було,а все пролонгаціями годувала ці шараги

Все буде добре,я по своєму незнанню зібрала такий букет що ого ого,самих відморожених...манівео,маніфою,сос кредит,гоуфінгоу,смартівей..і нічо жива здорова,і гроші на вітер більше не ідуть..правда маю проблемку ще з ВП по кошельку,заблочили соц карту...але нічого прорвемся
С пролонгациями я правда только два раза делала ,вовремя нашла форум .А от Кошелек видимо самые быстрые кто выпиливает вп по ходу,или как кому повезёт ..
Та тоже 12 не маленько..все буде добре,саме обідне в цій всій історії що ці гроші потратила не туди куди треба було,а все пролонгаціями годувала ці шараги

Все буде добре,я по своєму незнанню зібрала такий букет що ого ого,самих відморожених...манівео,маніфою,сос кредит,гоуфінгоу,смартівей..і нічо жива здорова,і гроші на вітер більше не ідуть..правда маю проблемку ще з ВП по кошельку,заблочили соц карту...але нічого прорвемся
И у меня все Ваши конторы тоже есть ..
 
Мене також в селе за 2дня обзвонили, одни сказали что знают и теперь им не скучно, другие послали куда подальше.просрочки месяц и 2 дня. Вот тоже интересно ,тело в друг предложут частями можно будет выплатить сумма большая .
 
Та тоже 12 не маленько..все буде добре,саме обідне в цій всій історії що ці гроші потратила не туди куди треба було,а все пролонгаціями годувала ці шараги

Все буде добре,я по своєму незнанню зібрала такий букет що ого ого,самих відморожених...манівео,маніфою,сос кредит,гоуфінгоу,смартівей..і нічо жива здорова,і гроші на вітер більше не ідуть..правда маю проблемку ще з ВП по кошельку,заблочили соц карту...але нічого прорвемся
Как со смартиками было?сильно доставали по телефонной книжке?
 
Как со смартиками было?сильно доставали по телефонной книжке?
Так посмотрите в договоре. Там есть пункт контактные лица. Это первые жертвы на обзвон. Это мама,/папа, дядя, кум/кума, бабушка и тд.
 
Как со смартиками было?сильно доставали по телефонной книжке?
У мене нема тел книги..звичка така нікого не записую у тел..з номерів таксист Вася і сантехнік Коля..все..так що ні нікого не дістали
Мене також в селе за 2дня обзвонили, одни сказали что знают и теперь им не скучно, другие послали куда подальше.просрочки месяц и 2 дня. Вот тоже интересно ,тело в друг предложут частями можно будет выплатить сумма большая .
Не хочуть частими,розмовляла з ними,або відразу все тіло оплатити.або вони продають..ну що ж удалого їм продажу..
 
У меня х
У мене нема тел книги..звичка така нікого не записую у тел..з номерів таксист Вася і сантехнік Коля..все..так що ні нікого не дістали

Не хочуть частими,розмовляла з ними,або відразу все тіло оплатити.або вони продають..ну що ж удалого їм продажу..
У меня хотят пролонгацию и говорят ждать пока реструктуризация сама не появится в кабинете
 
Та тоже 12 не маленько..все буде добре,саме обідне в цій всій історії що ці гроші потратила не туди куди треба було,а все пролонгаціями годувала ці шараги

Все буде добре,я по своєму незнанню зібрала такий букет що ого ого,самих відморожених...манівео,маніфою,сос кредит,гоуфінгоу,смартівей..і нічо жива здорова,і гроші на вітер більше не ідуть..правда маю проблемку ще з ВП по кошельку,заблочили соц карту...але нічого прорвемся
А кстати через сколько дней прсрочки Кошелек выставил ВП?
 
Доброго вечора...підкажіть,зараз кредит7 пропонує оплатити тіло боргу,я б оплатила але всієї суми немає,чи хтось з ними домовлявся оплатити тіло частинами?
Я вчера за тело закрыл, просрочка 2 месяца. Попробуйте с ними поговорить. Может на части разобьют.
 
І не буду,, вони так її не мають
Що робити коли з кредит+ написали що договір буде заблоковано на продовження, а кредит7 відмовляється висилати договір
Що робити коли кредит+ не хоче висилати копію договору а посилає в юридичну компанію, хоча + має вислати договір, і також квитанції не хочуть вислати, хто гроші кидав, як зрозуміти, підскажіть що робити будласка
Мне сегодня после разного типа смс кредит + предложили скидку с 9000 до 6500, тело 4к. Думаю откажусь. Подожду ещё...
 
Мне сегодня после разного типа смс кредит + предложили скидку с 9000 до 6500, тело 4к. Думаю откажусь. Подожду ещё...
Правильно ) мне сегодня утром они сначала скидку сделали, а потом и тело предложили вечером ) удивительные люди ?
 
Назад
Угорі Унизу