• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Только знакомства и ничего кроме знакомства

  • Автор теми РБА83
  • Дата початку
  • Відповіді 193
  • Перегляди 11K
Та ладна)))
30 рочків. Рівно 30. Львів. Готую, перу , прибираю. Збираю гриби. Закатую гриби. Заварюю гриби. Фіолетовий дуже смачний колір, а от вчорашній борщ пахне за дуже голосно. Сім'ї не треба, стосунків не шукаю. Знайомитись можна. Навчу закатувати гриби. І заварювати. Головне , закривати вікна і не йти в гості до їжаків. Їх гриби не такі смачні)))
 
Можна на курси? Дуже тре...
Можна. Приходити з двома пустими півлітровими банками і своїм закаточним ключем. Оплата 0,7 червоно сухого за урок. Весь курс 5 занять. Якщо платити наперед вийде дешевше. 1,5 червоного сухого і 0.5 чогось покрепче. Бонусом до занять консультація психолога)))
 
Всем доброе утро.
Тема дала предсказуемый результат.
Общалось 10 человек. И то это суперветераны форума. Анкеты дали 5 человек... А просмотров 2000.
Почему? Почему не написать, не познакомиться?
Я не понимаю, люди стесняються что-ли?
Да, форум посвящён немножко другой теме, но всё же.
Ладно, всем всем всем удачи и хорошего дня)))
 
Всем доброе утро.
Тема дала предсказуемый результат.
Общалось 10 человек. И то это суперветераны форума. Анкеты дали 5 человек... А просмотров 2000.
Почему? Почему не написать, не познакомиться?
Я не понимаю, люди стесняються что-ли?
Да, форум посвящён немножко другой теме, но всё же.
Ладно, всем всем всем удачи и хорошего дня)))
Тому що дівчата соромляться.Ви почекайте ,люди читатимуть ,хтось обов'язково напише.Просто якщо вашу тему не піднімати флудом,вона не буде в топі,і ніхто читати не буде.Он Нана кіпішує?,чого не напишете?
 
Тому що дівчата соромляться.Ви почекайте ,люди читатимуть ,хтось обов'язково напише.Просто якщо вашу тему не піднімати флудом,вона не буде в топі,і ніхто читати не буде.Он Нана кіпішує?,чого не напишете?
Так так так ?А я то думаю кто меня вспоминает, целое утро икаю?
 
скажите Соня ваше настоящее имя?если шо я свободный и брутальный!;) !консервацией занимаетесь?
Имя,не могу)Оно довольно таки не часто встречается)Точно "найдут"калики ?
Консервацией не занимаюсь.Увы?
 
HK47, могу подчистить и оставить только анкеты, но тема упадет вниз. Без флуда тут было бы около 150 просмотров.
 
Останнє редагування:
А я поддерживаю ТС. Он просто сказал, что готов к знакомствам. Тем более, есть ники, где не совсем понятно мальчик или девочка))
 
HK47, замуж не спешат девушки. Особенно те, кто замужем были
 
Назад
Угорі Унизу