• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

ТОВ "Прості Займи", суд на 45000 грн

  • Автор теми Tarass
  • Дата початку
  • Відповіді 29
  • Перегляди 2K

Tarass

Адвокат-Душечка
Адвокат
Реєстрація
1 Бер 2020
Дописи
16,817
Реакції
32,699
Бали
5,845
UAH
165.23
Ваш пол
Мужской
коротка історія)))
у вересні 2021 року, районним судом було відкрито провадження за позовом ТОВ "Прості Займи". просили стягнути з клієнта 42+ тисяч гривень "боргу", при тілі кредиту 2000 грн та 2270 грн судового збору.
районний суд задовольнив позовні вимоги в повному обсязі, але ми не зупинились та подали апеляційну скаргу.
за результатами розгляду, апеляційний суд постановив: стягнути з мого клієнта 3383,73 грн. та судовий збір в розмірі 161,17 грн. Та стягнути з ТОВ "Прості Займи" судовий збір за подання апеляційної скарги в розмірі 3163,24 грн.
прости_займи.jpg
отже, фактично, з мого клієнта підлягає стягненню: 3383,73 + 161,17 - 3163,24 = 381,66 грн. Як на мене, не самий поганий результат))))а, якщо згадати, що мфо сплатили до суду першої інстанціїї 2270 судового збору, то взагалі виходить робота в "мінус": 2270 - 381,66=1 888,34 грн
 
Зараз вони гади змінили товку, тільки мороки додали
були ж прості займи, тепер сервіс миттєвого користування
давно уже...
коротка історія)))
у вересні 2021 року, районним судом було відкрито провадження за позовом ТОВ "Прості Займи". просили стягнути з клієнта 42+ тисяч гривень "боргу", при тілі кредиту 2000 грн та 2270 грн судового збору.
районний суд задовольнив позовні вимоги в повному обсязі, але ми не зупинились та подали апеляційну скаргу.
за результатами розгляду, апеляційний суд постановив: стягнути з мого клієнта 3383,73 грн. та судовий збір в розмірі 161,17 грн. Та стягнути з ТОВ "Прості Займи" судовий збір за подання апеляційної скарги в розмірі 3163,24 грн. Переглянути вкладення 124303отже, фактично, з мого клієнта підлягає стягненню: 3383,73 + 161,17 - 3163,24 = 381,66 грн. Як на мене, не самий поганий результат))))а, якщо згадати, що мфо сплатили до суду першої інстанціїї 2270 судового збору, то взагалі виходить робота в "мінус": 2270 - 381,66=1 888,34 грн
шикарно :+1: :+1: :+1:
 
Це моя справа. Дякую Тарас!
Якщо в когось є якісь запитання - будь ласка питайте - розповім все, як було.
 
а як все було? цікаво
Як в кіно)
Подзвонив Тарасу, домовились, що вишлю матеріали і він скаже чи береться чи де...
Вислав. Тарас сказав, що береться.
Він готував документи, я відправляв чи відносив їх в суд.
Перший суд програли, бо трошкі пізно я звернувся до Тараса. Суд вже йшов декілька місяців, а я про це не знав - не отримував сповіщення.
Тарас сказав, що однозначно подаємо на апеляцію. Тарас підготував документи, а я їх відправив в суд.
Апеляційний суд розсудив по справедливості. Перемога.
Довго, але не складно, бо Тарас свою справу знає.
 
А як дізнався про суд? Скільки другий суд тривав
Про суд дізнався, коли в Дії почали надсилати повідомлення "Призначено розгляд справи у судовому засіданні" - у цьому повідомленні були всі дані що, де, коли буде відбуватися.
По апеляційному суду: десь після 20го червня я відправляв бумаги в суд, а дізнався про рішення 7го грудня. Тобто приблизно пів року.
 
Про суд дізнався, коли в Дії почали надсилати повідомлення "Призначено розгляд справи у судовому засіданні" - у цьому повідомленні були всі дані що, де, коли буде відбуватися.
По апеляційному суду: десь після 20го червня я відправляв бумаги в суд, а дізнався про рішення 7го грудня. Тобто приблизно пів року.
Це вже під час війни подали? І мене питання, де себе можна моніторити,щоб так не пізно було в дії дізнатись. Ніхто не знає? А так адковат красава ,та і тобі бажаю всього найкращого! Дякую за відповідь.
 
Це вже під час війни подали? І мене питання, де себе можна моніторити,щоб так не пізно було в дії дізнатись. Ніхто не знає? А так адковат красава ,та і тобі бажаю всього найкращого! Дякую за відповідь.
На апеляцію під час війни подавали червень 2022.
Взагалі письмове повідомлення про початок розгляду справи із суду має приходити на адресу реєстрації.
 
На апеляцію під час війни подавали червень 2022.
Взагалі письмове повідомлення про початок розгляду справи із суду має приходити на адресу реєстрації.
Адреса реєстрації залишилась в зоні бойових дій. 2 км від фронту,тому і питаю)
 
Как же приятно читать такие дела. А то, они любители вешать на уши вермишель быстрого приготовления, что они подают в суды и выигрывают с вероятностью 100%. То, что у них супер квалифицированные юристы.

А тут опачки, просрали суд. Я думаю, каждому адвокату или юристу форума, нужно выкладывать досье о своих победах.

Новичкам будет очень полезно, чтобы знали, что суд с банком или МФО не так уж и страшно.
А этим банкам или МФО, меньше такие сказки лепить и понять, что данный метод уже не действующий
 
Адреса реєстрації залишилась в зоні бойових дій. 2 км від фронту,тому і питаю)
Ось люди пишуть, де себе перевіряти: Діджи Фінанс масово подають позови за кредитами в Банку Михайлівський

"1. Встановіть на телефон мобільний додаток "єСуд": єСуд – Додатки в Google Play
2. Періодично перевіряйте себе на порталі "Судова влада України": https://court.gov.ua/fair/"
 
А если видкрито провадження 30.08.21 так же от них, а увидел я его только сейчас? Желают с 2000 получить 48 (по договору от 30.09.18)
 
Назад
Угорі Унизу