• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

У “Дії” запустять послугу “єЗахист”

Янос

Форумчанин
Реєстрація
19 Гру 2021
Дописи
82
Реакції
155
Бали
308
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Янос не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
У застосунку “Дія” найближчим часом з’явиться нова послуга з кібербезпеки — “єЗахист”. Про це у Telegram повідомив віцепрем’єр — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, пише УНН.

Цитата


“Ми вирішили запустити найближчим часом послугу “єЗахист” у додатку “Дія”, — йдеться в дописі.

Деталі

Таким чином громадяни зможуть дізнатися про базові правила кібербезпеки, а також отримати відомості про те, в яких реєстрах міститься інформація про них.

Наступним кроком буде запуск сервісу, “де кожному українцю надходитиме повідомлення, коли чиновник перевіряє ваші дані в реєстрі”.

 
1642968285756.png
 
Да они не могут обеспечить нормальную работу этой Дии, шо там они ещё запустят...
 
Таким чином громадяни зможуть дізнатися про базові правила кібербезпеки, а також отримати відомості про те, в яких реєстрах міститься інформація про них.

 
У застосунку “Дія” найближчим часом з’явиться нова послуга з кібербезпеки — “єЗахист”. Про це у Telegram повідомив віцепрем’єр — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, пише УНН.
То есть, это не норма...??
Такое только может появиться...?:mosking:
Жгут ребята из правительства!
 
А я сегодня где-то в новостях видела что дия станет платной :) типа тарифы ещё разрабатывают, но уже больше 30 млн подключений и раз такой спрос, то логично брать за это деньги :)
 
А я сегодня где-то в новостях видела что дия станет платной :) типа тарифы ещё разрабатывают, но уже больше 30 млн подключений и раз такой спрос, то логично брать за это деньги :)
опровергнуто)

Ці тарифи встановлюються Національним банком лише для учасників Системи BankID НБУ – банків та інших компаній, що надають комерційні послуги (тобто тарифи не стосуються користувачів – фізичних осіб)
 
А я сегодня где-то в новостях видела что дия станет платной :) типа тарифы ещё разрабатывают, но уже больше 30 млн подключений и раз такой спрос, то логично брать за это деньги :)
Это фейк
 
У кого то Дия работает вчера и сегодня. Если с компьютера заходить?
 
Ясно понятно:) ну журналисты как всегда что-то прекратили:) или я читала по диагонали :))))
Тоже удивилась
Знаю, что на одном ресурсе написали и даже ценники выставили, но потом было опровергнуто.
 
Назад
Угорі Унизу