• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

У дружини немає кредитів, але приходять повідомлення, що її розшукує ЄАПБ

  • Автор теми Roman1704
  • Дата початку
  • Відповіді 18
  • Перегляди 879

Roman1704

Форумчанин
Реєстрація
20 Кві 2020
Дописи
50
Реакції
2
Бали
2,565
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Roman1704 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Чоловік купа всього має МФО короч Дефолт (багато мінус) дружина ніколи не брала МФО і кредити її приходить смс від EAPB шо дана компанія її розшукує шо мені робити чи може бути персон.дані спливли
 
Чоловік купа всього має МФО короч Дефолт (багато мінус) дружина ніколи не брала МФО і кредити її приходить смс від EAPB шо дана компанія її розшукує шо мені робити чи може бути персон.дані спливли
Нічого не робіть.
 
Чоловік купа всього має МФО короч Дефолт (багато мінус) дружина ніколи не брала МФО і кредити її приходить смс від EAPB шо дана компанія її розшукує шо мені робити чи може бути персон.дані спливли
Найшли дружину і прислали смс . Ось і все.Видаліть.І не переживайте.
 
Найшли дружину і прислали смс . Ось і все.Видаліть.І не переживайте.
А як хтось оформив кредит шоб не закінчилось виконавчим провадженням
эта шаражка вечно в активном поиске:sarcastic:
Шоб не закін.виконавчим провадження викрадення персонал.даних
Нічого не робіть.
Шоб не закін.виконавчим провадження
 
Roman1704, зробіть звіт з БКІ, 50 грн і будете знати, що там
 
Чоловік купа всього має МФО короч Дефолт (багато мінус) дружина ніколи не брала МФО і кредити її приходить смс від EAPB шо дана компанія її розшукує шо мені робити чи може бути персон.дані спливли
Ви самі прочитати що написали можете ?))
 
в смислі шо робити??? а подзвонити і спитати ніяк? яку відповідь ви тут хочете отримати, а навіть отримавши, що це вам дасть?
 
Назад
Угорі Унизу