• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

У кого, как сейчас с DG Finance?

  • Автор теми Aliriya
  • Дата початку
  • Відповіді 9
  • Перегляди 1K

Aliriya

Читач
Реєстрація
19 Жов 2021
Дописи
22
Реакції
9
Бали
128
UAH
0.00
Aliriya не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Телефонують,але рідко,вже дістали. Коли піднімаю слухавку,ці курки починають кривляти,акції пропонують,а грошей сплачувати не має....
 
Телефонують,але рідко,вже дістали. Коли піднімаю слухавку,ці курки починають кривляти,акції пропонують,а грошей сплачувати не має....
Тоді яка змістовність спілкування може бути?
 
Телефонують,але рідко,вже дістали. Коли піднімаю слухавку,ці курки починають кривляти,акції пропонують,а грошей сплачувати не має....
Дістали бо рідко? Ви на них чекаєте і все ніяк?
 
Мені просто цікаво,в кого і як з ними ситуація на даний момент і все
Все стабільно.
Три з половиною роки протермінувань, парочку кредитів в них.
Рік не чув їх, потім знову з'явились, рідко телефонують, на мило систематично шлють свій спам.
Пропонують вже за тіло... але якби ж я пам'ятав хоча би в кого це "тіло" брав - не цікаво.
 
Периодически названивают. Разок с ними пообщался, теперь не могут отцепиться. 1,5 тела предлагают, ну и как обычно срок до .... иначе акции конец и платить 65 штук будете, откуда их нарисовали хз. Больные какие-то. Для военных акция полтела.
 
Все стабільно.
Три з половиною роки протермінувань, парочку кредитів в них.
Рік не чув їх, потім знову з'явились, рідко телефонують, на мило систематично шлють свій спам.
Пропонують вже за тіло... але якби ж я пам'ятав хоча би в кого це "тіло" брав - не цікаво.
Дай бог тобі здоров'я, захожу на цей форум чисто поржати як тут МФОшників нагібають і заспокоююсь що в мене 3 МФОшки лежать)
 
Назад
Угорі Унизу