• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

У кого просрочка год и больше?

Можливо і мені пропонували... Але вони втратили у мене довіру ще на початку,,,наших відносин '''???
Тепер навіть не цікавлюся їхніми пропозиціями..
Причем закрывал уже коллекторов. Те кто нормальные условия предложил. Так одно ИП было закрыто за тело.
 
В мене 6 ВП було. Багато судів. Навіть до Київського апеляційного суду дойшла????
Це добре, щ
Що Вас не обдурили коллектори
 
В мене 6 ВП було. Багато судів. Навіть до Київського апеляційного суду дойшла????
Це добре, щ
Що Вас не обдурили коллектори
Это был Онлайн финанс. За тело предложили. Ну и ИН отозвали. Я оплатил. Минус одно ИП. А Кредит плюс после сноса предложили тело. Тоже расстались. И вот плюсы уже шлют предложения. И Еноты. Но чур меня.
 
Чудово, що у Вас все так склалося.
Нажаль,коли я просила хоча б тиждень відстрочки,ніхто не погоджувався
А тепер я не погоджуюсь.
І знаєте, спокійно живу...
Навіть вже забула, що я комусь щось винна.
Але питання,чи винна, насправді?..
Бо переплат було ... Море..
 
Чудово, що у Вас все так склалося.
Нажаль,коли я просила хоча б тиждень відстрочки,ніхто не погоджувався
А тепер я не погоджуюсь.
І знаєте, спокійно живу...
Навіть вже забула, що я комусь щось винна.
Але питання,чи винна, насправді?..
Бо переплат було ... Море..
Я тоже спокойно сейчас живу. Вам успехов в сражении с калами и МФО.
Чудово, що у Вас все так склалося.
Нажаль,коли я просила хоча б тиждень відстрочки,ніхто не погоджувався
А тепер я не погоджуюсь.
І знаєте, спокійно живу...
Навіть вже забула, що я комусь щось винна.
Але питання,чи винна, насправді?..
Бо переплат було ... Море..
А как монетка от вас отлипла?
 
Досі жодної інформації. Навіть не знаю номер справи ????
Класс! У меня так несколько МФО исчезли бесследно. И в УБКИ пишут кредит закрыт. Но это произошло из-за банковского сбоя в результате несколько контор закрылись сами собой. И ещё благодарность прислали.
 
Класс! У меня так несколько МФО исчезли бесследно. И в УБКИ пишут кредит закрыт. Но это произошло из-за банковского сбоя в результате несколько контор закрылись сами собой. И ещё благодарность прислали.
У мене, саме Монетка в Київському апеляційному суді ??
Уже 2р.
 
Чому так песимістично, через 20р?
Життя триває далі і невідомо що доля підкине?
Це не песимістично?
Життя триває, так, але таке непередбачуване))?
Теж є кредит в пумбі .кредитка вірніше з обнуленим лімітом в 34 000 ,вернуто відсотками вже 42 000 + страхування на 15 000 ,а з тіла нічого не покрито .Надоїло викидувати гроші просто в "смітник"так що напевно теж чекає нас з чоловіком суд...А ви захищалися з юристом чи самі ? Вибачайте за багато запитаннь,і дякую що відповідаєте
Захищалась з допомогою адвоката))
Суддя попала ,,правильна" дуже((
Можна було йти в апеляцію, але це був початок війни, і ніхто не був певний у завтрішньому дні.
І я просто забила болт))
 
Назад
Угорі Унизу