• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

У кого ще об'явились вони?

Desire1996

Форумчанин
Реєстрація
17 Сер 2021
Дописи
124
Реакції
18
Бали
1,800
UAH
3.00
Ваш пол
Женский
Desire1996 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Дзвонять по 20 раз на день. Раніше мовчали, а тут погрожують обдзвоном всіх.
 
Дзвонять по 20 раз на день. Раніше мовчали, а тут погрожують обдзвоном всіх.
Давно у вас просрочка?
Мені телефонували , спитали про фінансовий стан , сказали як матиму можливість оплатити тіло, набрати , відсотки спишуть
 
І давно вони почали на вас насідати таким чином? Погрожувати типу
А тижня два тому писали на вайбер, пропонували списання, але я не відповіла їм. Всеодно коштів немає зараз
Давно у вас просрочка?
Мені телефонували , спитали про фінансовий стан , сказали як матиму можливість оплатити тіло, набрати , відсотки спишуть
А Вам давно вони дзвонили?
 
Давно у вас просрочка?
Мені телефонували , спитали про фінансовий стан , сказали як матиму можливість оплатити тіло, набрати , відсотки спишуть
В мене почалась десь в кінці лютого, до того була пролонгація
Дай Бог він просто лякав мене.
 
Дзвонити почали вчора, але я трубку не брала. А сьогодні взяла на свою голову, думала робот.
Ви ж 8 червня ще писали, що по 10 дзвінків на день? То не вчора почали дзвонити, виходить?
 
Ви ж 8 червня ще писали, що по 10 дзвінків на день? То не вчора почали дзвонити, виходить?
Тоді також було, але тривало днів 5. Потім весь цей час мовчали, вже більше місяця. Зараз знову почали. Я просто запитала, чи ще комусь вони погрожують, бо не хочеться, щоб чіпали рідних у цей час.
Ви ж 8 червня ще писали, що по 10 дзвінків на день? То не вчора почали дзвонити, виходить?
 
Лично мне они не звонили достаточно давно , сколько длиться ВП столько от них тишина у меня , хотя я не знаю мне какие то не понятные звонки были и неизвестно кто , просто киевские номера , кто это не понятно
 
Дзвонять по 20 раз на день. Раніше мовчали, а тут погрожують обдзвоном всіх.
Не знаю чи то вам не пощастило, я тільки що взяла трубку від них щоб мати уяву як вони зараз розмовляють.
Не погрожувала, не вимагала нічого, нормально говорила запропонувала списання або частково погашати. Відсотки не нараховують і поки не збираються
 
Не знаю чи то вам не пощастило, я тільки що взяла трубку від них щоб мати уяву як вони зараз розмовляють.
Не погрожувала, не вимагала нічого, нормально говорила запропонувала списання або частково погашати. Відсотки не нараховують і поки не збираються
Значить мені правда не пощастило з тим хто дзвонив. Але сьогодні ще від них не було дзвінків і Слава Богу
 
Сестре Кешбери через Дори финанс сделали надпись. Уже снесли. По моему кешбери мне звонит еапб но естественно посланы очень далеко
 
Тоже появились в начале прошлого месяца. Предлагали акцию за 2000(тело 1800) до 13.07, неделю ждать не захотели. Потом пару звонков было и пока тихо. Но зато другие не перестают о себе напоминать.
 
Назад
Угорі Унизу