• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

У кого сколько просрочка в А-банк

  • Автор теми KILLE
  • Дата початку
  • Відповіді 11
  • Перегляди 2K

KILLE

Форумчанин
Реєстрація
19 Гру 2020
Дописи
28
Реакції
17
Бали
3
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
KILLE не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
У кого сколько просрочка по а- банке, что они делают?
 
У кого сколько просрочка по а- банке, что они делают?
Ну ....із свого досвіду,читаючи форум,то вони самі лояльні із усіх банків.Може я помиляюся,але і знайомі користуються картами і які були питання по неоплаті,то все вирішували впринципі нормально....До погроз і тупих смс не доходило
 

Ну ....із свого досвіду,читаючи форум,то вони самі лояльні із усіх банків.Може я помиляюся,але і знайомі користуються картами і які були питання по неоплаті,то все вирішували впринципі нормально....До погроз і тупих смс не доходило
А-банк це не є дітище Привата?Бо мені картку А-,банк пропонує,таку звичайну,бо я сказала ім що на кредитний ліміт непритендую))),просто оплати без комісіі йдуть з картою,але мені здається,що вони з приватом разом.
 


А-банк це не є дітище Привата?Бо мені картку А-,банк пропонує,таку звичайну,бо я сказала ім що на кредитний ліміт непритендую))),просто оплати без комісіі йдуть з картою,але мені здається,що вони з приватом разом.
Та щось там є.....якісь корні......
 
були питання по неоплаті,то все вирішували впринципі нормально.
Так ,нормально . Маю 2 карти . Одну заблокували на другий день (атоматом).
Іншу залишили ,але коли прийшли на неї кошти зняли в ту ж секунду.
 
Останнє редагування:
Так ,нормально . Знімають відразу кошти ,на другий день просрочки .

Якщо на карті нічоно немає і раптом вам приходять якість кошти , в ту ж секунду знімуть. Заблокувати карту не встигнете .
Треба зрозуміти,що банки своє не упустять...будь то а банк...приват...альфа...і тд....всі однакові.....
 
У меня 3,5 года, уже и рада бы чтобы в суд подали. Не кошмарят, не достали, карту выкинула, по прописке не живу, хотя оставляла адрес арендуемой квартиры, где и сейчас живу, так сюда писем не было ни от кого.
 
Нормальный банк. При 14к. кредита (карта) максимальная ежемесячная сумма была около 700 грн. По сравнению с альфа банком - копейки.
Постепенно выплатили. Но кредитный лимит сняли.
 
А мне письма шлют что приедут домой,просрочка 3 месяца,чего ждать
 
В мене був з ними суд. В перший раз суд частково задовольнив вимоги банку(я й радий був би заплатити). Але Абанк подали в апеляційний суд з вимогою повного стягнення заборгованості. В мене є 5 днів щоб скласти відгук на апеляційну заяву. Які в мене шанси самотужки це все розрулити?
 
Назад
Угорі Унизу