• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

У кого взятий під час війни? Йдуть на якісь домовленості ?

  • Автор теми deser
  • Дата початку
  • Відповіді 14
  • Перегляди 2K

deser

Форумчанин
Реєстрація
25 Жов 2022
Дописи
41
Реакції
26
Бали
308
UAH
0.00
deser не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Хто брав під час війни, як у вас зараз з ними ?
знаю що банан и зекредит начебто одна контора
чи йдуть на якісь поступки? чи пропонують якісь умови ?

телефонували один раз озвучили цифру боргу з 5к тіла - 11 к до повернення - прострочка близько 20 днів
 
Поки що тільки запропонували реструктуризації з тіла 3000 та з усіма відсотками - майже 15 тисяч, ігнорую. Просрочка с початку вересня
 
Таке саме, заморозити суму та розбити на 6 місяців (основна сума боргу + відсотки). Обзвонили родичів і були послані всіма. Чекайте. Зараз продовжать військовий стан будуть пів тіла просити.
 
Таке саме, заморозити суму та розбити на 6 місяців (основна сума боргу + відсотки). Обзвонили родичів і були послані всіма. Чекайте. Зараз продовжать військовий стан будуть пів тіла просити.
Брали під час війни? Прімоколект не давали на продзвон?
 
Так, брав під час війни. Я зараз ні від кого не беру слухавку, набридло слухати. Кредит 7 прислали смс що підуть на поступки на 20 дні просрочки закрив за тіло все. Тому не знаю кому там передали.
 
Оффтоп

Хто брав під час війни, як у вас зараз з ними ?
знаю що банан и зекредит начебто одна контора
чи йдуть на якісь поступки? чи пропонують якісь умови ?

телефонували один раз озвучили цифру боргу з 5к тіла - 11 к до повернення - прострочка близько 20 днів
Під час воєнного стану кредитори не мають права нараховувати відсотки якщо кредит прострочено
 
Таке саме, заморозити суму та розбити на 6 місяців (основна сума боргу + відсотки). Обзвонили родичів і були послані всіма. Чекайте. Зараз продовжать військовий стан будуть пів тіла просити.
Брала до війни трішки більше 4 тис. Протермінування було з березня. Внесла два рази по 400 грн.Потім в серпні зробили розсилку по контактним,передали прімоколект. У вересні по акції сплатила 980 грн.і місяць не рахували відсотки.З жовтня все пішло знову,а вчора прислали сплатіть 1300 і все спишем. Фактично - повернула менше,ніж брала.
 
Якісь вони дивні.
Вчора побачив спробу списання по картці з поміткою Credyt.Pogashennya
Це в мене 5ий день просрочки
І телефонують кожну годину
 
Брала до війни трішки більше 4 тис. Протермінування було з березня. Внесла два рази по 400 грн.Потім в серпні зробили розсилку по контактним,передали прімоколект. У вересні по акції сплатила 980 грн.і місяць не рахували відсотки.З жовтня все пішло знову,а вчора прислали сплатіть 1300 і все спишем. Фактично - повернула менше,ніж брала.
Должно быть гарантийное письмо!!!
Оплаты "по сколько не жалко" бессмысленные!
Юридически, смс и телефонные разговоры ничего не значат!
Бывает конечно, что не обманывают (судя по отзывам на форуме), но это на свой страх и риск!
 
Якісь вони дивні.
Вчора побачив спробу списання по картці з поміткою Credyt.Pogashennya
Це в мене 5ий день просрочки
І телефонують кожну годину
Намагаюсь сам до них дозвонитись - безуспішно
Цікаві люди
 
Должно быть гарантийное письмо!!!
Оплаты "по сколько не жалко" бессмысленные!
Юридически, смс и телефонные разговоры ничего не значат!
Бывает конечно, что не обманывают (судя по отзывам на форуме), но это на свой страх и ри

Должно быть гарантийное письмо!!!
Оплаты "по сколько не жалко" бессмысленные!
Юридически, смс и телефонные разговоры ничего не значат!
Бывает конечно, что не обманывают (судя по отзывам на форуме), но это на свой страх и риск!
В моєму випадку все було навпаки. І це все індивідуально. Кредит був взятий перед війною,живу в зоні БД і що зекредит закрила за тіло,що банана менше ніж за тіло.Я поділилася своєю ситуацію. Так, без гарантійки,але мінус одна контора.
 
В моєму випадку все було навпаки. І це все індивідуально. Кредит був взятий перед війною,живу в зоні БД і що зекредит закрила за тіло,що банана менше ніж за тіло.Я поділилася своєю ситуацію. Так, без гарантійки,але мінус одна контора.
Я и говорю, у всех по разному. Но в вашем случае вы рисковали. Я считаю, что если МФО не хочет обмануть, то прислать шаблонное гарантийное письмо - не проблема.
 
Хто брав під час війни, як у вас зараз з ними ?
знаю що банан и зекредит начебто одна контора
чи йдуть на якісь поступки? чи пропонують якісь умови ?

телефонували один раз озвучили цифру боргу з 5к тіла - 11 к до повернення - прострочка близько 20 днів
Не понимаю прикола брать займы во время войны, так что не брал и не планирую.
 
Назад
Угорі Унизу