• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉
Та я ж їм вказував,де шукати.Навіть сторінку написав.А ви їх лінь заохочуєте.? І так вже мишкою не хочуть перейти в іншу тему,та почитати..? На блюдечку усе їм дай ?
та взагалі все дивно якось
взагалі суди кажуть, що "позовна давність застосовується судом лише за заявою сторони у спорі, зробленою до винесення ним рішення.", тому поглядом з точки зору, що строк позовної давності зараз не працює, ті хто мають такий погляд, шкодять лише собі.
 
та взагалі все дивно якось
взагалі суди кажуть, що "позовна давність застосовується судом лише за заявою сторони у спорі, зробленою до винесення ним рішення.", тому поглядом з точки зору, що строк позовної давності зараз не працює, ті хто мають такий погляд, шкодять лише собі.
Або ж то робітники МФО ,зареєстровані під прикриттям "боржник", сіють такий наратив у маси,щоб навіть й думки не виникало подумати інакше.?
Хоча,я й в ілюмінатів та масонів вірю,тому не звертайте уваги на мої дурниці,стосовно "під прикриттям" ?
 
Хоча,я й в ілюмінатів та масонів вірю,тому не звертайте уваги на мої дурниці,стосовно "під прикриттям" ?
а в рептилоїдів? :ahaha:
Або ж то робітники МФО ,зареєстровані під прикриттям "боржник", сіють такий наратив у маси,щоб навіть й думки не виникало подумати інакше.?
ми того ніколи не дізнаємось... просто факти говорять самі за себе : )
 
Холодно для пивка

Зрозуміти намагаюсь
Ну так.Вдома,з товаришами,з пивком ?

Читати
та взагалі все дивно якось
взагалі суди кажуть, що "позовна давність застосовується судом лише за заявою сторони у спорі, зробленою до винесення ним рішення.", тому поглядом з точки зору, що строк позовної давності зараз не працює, ті хто мають такий погляд, шкодять лише собі.
Почитав і передивився декілька судових рішень позовна давність дійсно застосовується.

Кожен в праві як помилитися так і вчитися )
 
Або ж то робітники МФО ,зареєстровані під прикриттям "боржник", сіють такий наратив у маси,щоб навіть й думки не виникало подумати інакше.?
Хоча,я й в ілюмінатів та масонів вірю,тому не звертайте уваги на мої дурниці,стосовно "під прикриттям" ?
Ілюмінати то мфо,а кали то масони?
 
Альфа предложат акцию , а с Пумб можно договориться на реструктуризацию. И ещё , на время военного положения строк давности действительно не работает
Почему не работает? Есть позиция верховного суда по этому вопросу?
 
Назад
Угорі Унизу