• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Угрозы автодозвоном третьих лиц

  • Автор теми murka_99
  • Дата початку
  • Відповіді 38
  • Перегляди 5K

murka_99

Форумчанин
Реєстрація
7 Січ 2021
Дописи
74
Реакції
37
Бали
2,590
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
murka_99 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Добрый день.
Делюсь своей ситуацией с Нови Кредити. Просрочка 76 дней, сначала звонила некая Екатерина.
Сегодня позвонила «женщина» начала кричать, угрожать. Если в течении часа не будет оплаты, оставят на автодозвон третьих лиц, опозорят мою репутацию и бла бла бла. У кого была подобная ситуация?
Тело кредита 1500, предлагают закрыть за 2400.
Денег у меня нет, так что и платить нечем. Что посоветуете ? Поделитесь опытом ?
 
Добрый день.
Делюсь своей ситуацией с Нови Кредити. Просрочка 76 дней, сначала звонила некая Екатерина.
Сегодня позвонила «женщина» начала кричать, угрожать. Если в течении часа не будет оплаты, оставят на автодозвон третьих лиц, опозорят мою репутацию и бла бла бла. У кого была подобная ситуация?
Тело кредита 1500, предлагают закрыть за 2400.
Денег у меня нет, так что и платить нечем. Что посоветуете ? Поделитесь опытом ?
Не общаться с ними) было бы кому звонить,уже б давно звонили
 
Если нет денег на закрытие остается одно - прогулка за новой симкой
 
murka_99, говорить и я могу. Либо платите, либо напомните им слова Димона Мишкина)
 
Добрый день.
Делюсь своей ситуацией с Нови Кредити. Просрочка 76 дней, сначала звонила некая Екатерина.
Сегодня позвонила «женщина» начала кричать, угрожать. Если в течении часа не будет оплаты, оставят на автодозвон третьих лиц, опозорят мою репутацию и бла бла бла. У кого была подобная ситуация?
Тело кредита 1500, предлагают закрыть за 2400.
Денег у меня нет, так что и платить нечем. Что посоветуете ? Поделитесь опытом
Змініть сім карту і все закінчиться, я так зробила
 
Добрый день.
Делюсь своей ситуацией с Нови Кредити. Просрочка 76 дней, сначала звонила некая Екатерина.
Сегодня позвонила «женщина» начала кричать, угрожать. Если в течении часа не будет оплаты, оставят на автодозвон третьих лиц, опозорят мою репутацию и бла бла бла. У кого была подобная ситуация?
Тело кредита 1500, предлагают закрыть за 2400.
Денег у меня нет, так что и платить нечем. Что посоветуете ? Поделитесь опытом ?
У меня по ним просрочка 90 дней,предлагали тело в смс,полный игнор,чем больше общаетесь,тем больше звонят
 
Добрый день.
Делюсь своей ситуацией с Нови Кредити. Просрочка 76 дней, сначала звонила некая Екатерина.
Сегодня позвонила «женщина» начала кричать, угрожать. Если в течении часа не будет оплаты, оставят на автодозвон третьих лиц, опозорят мою репутацию и бла бла бла. У кого была подобная ситуация?
Тело кредита 1500, предлагают закрыть за 2400.
Денег у меня нет, так что и платить нечем. Что посоветуете ? Поделитесь опытом ?
Звонили кому-то?
 
Добрый день.
Делюсь своей ситуацией с Нови Кредити. Просрочка 76 дней, сначала звонила некая Екатерина.
Сегодня позвонила «женщина» начала кричать, угрожать. Если в течении часа не будет оплаты, оставят на автодозвон третьих лиц, опозорят мою репутацию и бла бла бла. У кого была подобная ситуация?
Тело кредита 1500, предлагают закрыть за 2400.
Денег у меня нет, так что и платить нечем. Что посоветуете ? Поделитесь опытом ?
Было. Дальше угроз не идет! не бойтесь
Иногда под настроение с этой картавой овцой общаюсь.
Она мне где опалата?а я ей представьтесь пожалуйста:ФИО и тд
Она начинает истерить и бросает трубку.
Это единственные с кем я иногда общаюсь
 
Сегодня прислали номера по которым будут звонить если небудет оплаты. Пугают или будут звонить?
 
Добрый день.
Делюсь своей ситуацией с Нови Кредити. Просрочка 76 дней, сначала звонила некая Екатерина.
Сегодня позвонила «женщина» начала кричать, угрожать. Если в течении часа не будет оплаты, оставят на автодозвон третьих лиц, опозорят мою репутацию и бла бла бла. У кого была подобная ситуация?
Тело кредита 1500, предлагают закрыть за 2400.
Денег у меня нет, так что и платить нечем. Что посоветуете ? Поделитесь опытом ?
Зачем вы с ними разговариваете?
А если уж и разговариваете то хоть авто запись звонков поставьте, для этого даже спецпрограммы не нужно.
А потом с записью можно и в полицию если захочется.
Мне какая-то чушка плела что детей заберут...Это из серии " Ты дypak или Да?"
 
Рассылку в Вайбере делают, что интересно, родствеников не трогали, прошлись по бывшим коллегам, одногрупникам, знакомым...
 
Короче приповзли у вайбер. Вирішив поспілкуватися трохи. Наводжу нижче переписку текстом і один скріншот для розуміння що вони таки лякливі, як не пижаться але лякливі :)
1628599039795.png


Початок на скріншоті майже такий як надалі.

НК: Доброго дня , ФК нові кредити .instagram.com/хххххххххх
через 20хв розпочнеться інформування 3тіх осіб щодо вашого боргу(дзвінки рідним ) (потім це відредагували, див. скрін вище)
Я: А що ви робитимете з моїм інстаграмом? Коллажі будете розповсюджувати?
НК: через 20хв розпочнеться інформування 3тіх
Я: Добре. Я не давав ніякої згоди на інформування 3-х лиць через інстаграм чи інші соцмережі. Плюс це заборонено законом про приватну інформацію. Якщо ви застосуєте інформування через соц мережі, а не по телефону - мною буде написана заява у поліцію. Як докази я зберіг скріншоти нашої переписки у вайбер де ви прямо називаєте від імені якої компанії працюєте.
НК: Пишіть заяву прям зараз. Згідно умов договору кредитор в праві інформувати 3тіх осіб .
Я: звичайно. Але у рамках встановлених законом.
НК: Який я закон порушую ?? прошу озвучити
Я: 5491-VI, 1349-IX.
НК: конкретно що порушила компанія ФК Нові Кредити ?
Я: пункт про інформування третіх осіб які не надавали згоди на обробку персональних даних. Відповідно ви заволоділи персональними даними 3-х осіб незаконним шляхом.
НК: Заявка № хххххх від хх.хх.2021
Остаток: 7818.00 Дата погашения: хх.хх.2021
Дней просрочки: 11 Ви прострочили договір , порушили умови договору , зловживаєте довірою кредитора + завжди надаєте неправдиву інформацію . Ви самостійно надали всі свої персональні дані при оформлені займу -з умовами договору погодились .Тому наслідки вам озвучені .
Я: свої - можливо. Чужі - не надавав. Персональні дані чужих людей це не мої дані - прошу надати докази того що я залишав контактні дані 3-х осіб у кількості яким ви хочете через соціальні мережі розповсюджувати мої персональні дані.
НК: Мені чужі дані і не потрібні .
Я: так як ні? Ви ж казали про третіх осіб. Дані третіх осіб не мої дані.
НК: Ви читайте уважно текст -який стосується інформування .
Я: і я не маю права розповсюджуватися ними так само як і ви. от навіщо ви відредагували текст?
НК: і що ?
Я: нічого просто ви самі вводите в оману. І надаєте неправдиву інформацію, а також погрожуєте використанням соц мереж третіх людей задля передачі їм моєї персональної інформації.
НК: по перше ваші персональні дані ніхто розголошувати не збирається
по друге не плутайте поняття розголошувати і інформувати третіх осіб
Я: то б то всякі фото з паспортом і коллажі ви розсилати по соцмережах та групах у вайбері не збиралися?
НК: ні, ми такого не робимо,
Я: навіщо ви тоді постили мій інстаграм і писали про соцмережі?
НК: все що ми можемо це проінформувати
Я: Нагадайте суму боргу строки погашення та можливі шляхи мирного врегулювання будь ласка
НК: закриття або пролонгація сьогодні
Я: більше ніяких пропозицій? Реструктуризація, часткове списання відсотків?

На цьому вони зависли і зникли.
Короче цікавий діалог вийшов. Ніхто не грубив, толком не погрожував, так що мабуть таки я їх закрию десь в рершій хвилі.
 
Останнє редагування модератором:
А мне Алексы вот такую смс присылали два раза. Вот интересно, они думают что я д*pa? Ну откуда у них мои контакты из телефонной книги?
 

Вкладення

  • Screenshot_2021-08-04-10-47-38.png
    Screenshot_2021-08-04-10-47-38.png
    23.6 Кб · Перегляди: 97
Ладно, Я погорячився. Вони таки потішні, але не зовсім. Продовження:

Я: більше ніяких пропозицій? Реструктуризація, часткове списання відсотків?
НК: ні
Я: Можу вас попросити озвучити імена 3-х осіб яких ви збираєтеся інформувати?
НК: Сьогодні оплата вноситься ? дізнаєтесь від 3тіх осіб в разі не оплати .
Я: а чому ви не хочете наводити список?
НК: відповідь на ваше питання була озвучена
Я: емм, не була. Я попросив вказати вас список осіб - ви відмовляєте мені в цьому. Якщо ви їх будете турбувати по моєму поводу я маю право знати - кого саме ви будете турбувати.
НК: !
Я: повторю питання ще один раз. Можете відповісти на нього обгрунтовано а не знаками оклику? Має бути якась причина на те що ви не хочете розголошувати інформацію про те що беспосередньо мене стосується.
НК: Я не зобов'язана повідомляти кого ми будемо інформувати ( одне скажу точну це коло вашого оточення )
Я: ну то і так зрозуміло.
НК: Отже відповідь на питання щодо оплати я не отримала тому автоматично фіксуємо відмову і розпочинаємо інформування. Доброго дня вам.

Отож пішли і вони в кінець :)
 
А мне Алексы вот такую смс присылали два раза. Вот интересно, они думают что я д*pa? Ну откуда у них мои контакты из телефонной книги?
Могли, только в том случае если устанавливали их приложение.
По другому - зюзьки
 
Назад
Угорі Унизу