• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Угрозы автодозвоном третьих лиц

  • Автор теми murka_99
  • Дата початку
  • Відповіді 38
  • Перегляди 5K
Могли, только в том случае если устанавливали их приложение.
По другому - зюзьки
Нет, приложения не имела. Через браузер заходила только. Поэтому и говорю что думают, что я д*pa)))))
 
Могли, только в том случае если устанавливали их приложение.
По другому - зюзьки
Щось вони активізувалися сьогодні :) ДУже сильно. Я зараз живіт надірву:

Доброго дня.
Ви самостійно питання будете вирішувати ?
Хочете мати судимість, через борги ?
Об`єднаються компанії в яких ви боргуєте і відкриють виконавче провадження.
Сума 6 929грн. Сьогодні закриваєте і погоджують більший займ.
Кредит 1

Це аж до сліз :)
Bodyka228, затри ім’я та прізвище
Дідько, я дибіл. Тепер не можу відредагувати... Шарлотта DIVULYA Roman_Kondratenko Litvinenko_Nika потріть фото з поста Угрозы автодозвоном третьих лиц ізамініть пліз на оце. А то я дибіл:
1628598496237.png
 
Останнє редагування модератором:
Да! Дякую гарно. Хоть хтось мій ідіотизм може пофіксити :)
Вот такие смс приходят знакомым,хотя у меня даже их номеров не было не когда
О как. Навіть знак зодіаку пишуть. Які вони золоті :)
 
А ничего что "сообщение не отправлено"?)
Шо то попахивает чем то... чем то таким мерзким...
Смс мне отправляла знакомая,это ей пришло
Как долго будут кашмарить звонками монетка
 
Останнє редагування:
Мені нові кредити прислали в вайбер назву моєї роботи і написали що через 5минут будуть дзвонити до деректора ,і ще вони знають що я у відпустці.Підскажіть будь-ласка що робити.
 
Мені нові кредити прислали в вайбер назву моєї роботи і написали що через 5минут будуть дзвонити до деректора ,і ще вони знають що я у відпустці.Підскажіть будь-ласка що робити.
Наберитесь смелости и проинформируйте директора первой. Скажите, что звонят мошенники и что вы уже обратились в полицию. И ему посоветуйте сделать то же самое.
 
Мені нові кредити прислали в вайбер назву моєї роботи і написали що через 5минут будуть дзвонити до деректора ,і ще вони знають що я у відпустці.Підскажіть будь-ласка що робити.
Например не позориться и найти работу которая позволит ходить в отпуск
Наберитесь смелости и проинформируйте директора первой. Скажите, что звонят мошенники и что вы уже обратились в полицию. И ему посоветуйте сделать то же самое.
А лучше наберитесь финансовой грамотности, лишним точно не будет, и проблем меньше
Наберитесь смелости и проинформируйте директора первой. Скажите, что звонят мошенники и что вы уже обратились в полицию. И ему посоветуйте сделать то же самое.
А лучше наберитесь финансовой грамотности, лишним точно не будет, и проблем меньше
 
Карп'юк Оксана, раджу домовлятися і закривати , оскільки далі лиш собі гірше робите і псуєте кредитну історію та репутацію , сама скрізь це проходила , лиш проблем набралася поки доводила свою правоту .Потім довелося все погасити без жодного списання тощо.
 
Карп'юк Оксана, раджу домовлятися і закривати , оскільки далі лиш собі гірше робите і псуєте кредитну історію та репутацію , сама скрізь це проходила , лиш проблем набралася поки доводила свою правоту .Потім довелося все погасити без жодного списання тощо.
вы где такая советчица нарисовались?
 
Если нет денег на закрытие остается одно - прогулка за новой симкой
І повітрям подихати і користь)
Карп'юк Оксана, раджу домовлятися і закривати , оскільки далі лиш собі гірше робите і псуєте кредитну історію та репутацію , сама скрізь це проходила , лиш проблем набралася поки доводила свою правоту .Потім довелося все погасити без жодного списання тощо.
Попалась
 
Карп'юк Оксана, раджу домовлятися і закривати , оскільки далі лиш собі гірше робите і псуєте кредитну історію та репутацію , сама скрізь це проходила , лиш проблем набралася поки доводила свою правоту .Потім довелося все погасити без жодного списання тощо.
Багато переплатили?))?
 
Ладно, Я погорячився. Вони таки потішні, але не зовсім. Продовження:

Я: більше ніяких пропозицій? Реструктуризація, часткове списання відсотків?
НК: ні
Я: Можу вас попросити озвучити імена 3-х осіб яких ви збираєтеся інформувати?
НК: Сьогодні оплата вноситься ? дізнаєтесь від 3тіх осіб в разі не оплати .
Я: а чому ви не хочете наводити список?
НК: відповідь на ваше питання була озвучена
Я: емм, не була. Я попросив вказати вас список осіб - ви відмовляєте мені в цьому. Якщо ви їх будете турбувати по моєму поводу я маю право знати - кого саме ви будете турбувати.
НК: !
Я: повторю питання ще один раз. Можете відповісти на нього обгрунтовано а не знаками оклику? Має бути якась причина на те що ви не хочете розголошувати інформацію про те що беспосередньо мене стосується.
НК: Я не зобов'язана повідомляти кого ми будемо інформувати ( одне скажу точну це коло вашого оточення )
Я: ну то і так зрозуміло.
НК: Отже відповідь на питання щодо оплати я не отримала тому автоматично фіксуємо відмову і розпочинаємо інформування. Доброго дня вам.

Отож пішли і вони в кінець :)
Як у вас з Нові кредити склалося? Дозвон був, як погрожували? Мені сьогодні написали:
Борг 4348.2 грн через 3 дні буде продано! оплатіть негайно! bit.ly/39Kc8AG
Кому продають, не знаєте?
 
Назад
Угорі Унизу