• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Укр борг наярює

  • Автор теми Olegovna
  • Дата початку
  • Відповіді 33
  • Перегляди 5K
Привіт всім. Підскажіть будь ласка. Почали наярювати укр борг. Хто їм продає? В мене дінеро, позика, євро гроші, кашинський(пристав) і таліон. В знайомого був Мілоан, продали діджи фінанс, ті птсали мені смс, мол будемо турбувати Ваших контактних осіб. Чи може укр борг дзвонити за діджи фінанс? Дякую
Дзвонять з таких номерів 0442248356,0442248347,0442248360
Заходил на сайт данного говна, то сайт не обновлялся с 2018 года, может эта шарага прекратила существование
 

Вкладення

  • 9591E985-0473-40FA-8ED9-AE6278699779.jpeg
    9591E985-0473-40FA-8ED9-AE6278699779.jpeg
    104.7 Кб · Перегляди: 61
Я так же удивилась, когда опредилился Укрборг. Ну еще их мне до коллекции не хватает))) Но да, действительно сервис подбора кредитов))) Интересно, какие дурачки мне еще денежек дадут?)) Надо попр

Привіт всім. Підскажіть будь ласка. Почали наярювати укр борг. Хто їм продає? В мене дінеро, позика, євро гроші, кашинський(пристав) і таліон. В знайомого був Мілоан, продали діджи фінанс, ті птсали мені смс, мол будемо турбувати Ваших контактних осіб. Чи може укр борг дзвонити за діджи фінанс? Дякую
Дзвонять з таких номерів 0442248356,0442248347,0442248360
Эти могут поставить на автозвон, у меня за два часа было 140 звонков - часть из которых высвечивает как подбор кредитов.
 
Хто Вас продав Укр боргу?
Не знаю. Ему на прозвон отдавали Кредит кафе. А кто ещё не знаю. Много их у меня :-(
Самое интересное что на голосовой почте куча сообщений с предложением кредитов с их номеров.
 
Мне звонят с микрокредита, парят про 190 статью, говорю вы хоть законы читали когда-то?... ну так не с кем разговаривать
 
мне звонили какой то ypoд, сказал чтоб я дома сидела они к нам приедут и заберут телевизор ,я им сказала читайте по закону а потом уже говорите,договор нет и разговор нет все досвиданья!!!! с Укрбог вообще нельзя болтать !
 
Укрборг делает надписи?
Искала на форуме-не нашла
Звонит только робот, мне и контактному,
потому договариваться не с кем
Мне кажется, им Форза переуступила
 
От і моїй радості не було меж, як побачила що Укр борг. Ще ж і наярюють cyku кожні пів години. мене давно так ніхто не доставав своїми частими дзвіночками
Сегодня у меня тоже самое!!! Как сумасшедшие звонят!!!
 
Мені сьогодні недавно, прислали смс що у мене є 2 години на сплату боргу і првіломити їм квитанцію. Навіть не знаю хто їм продав. Може Ощад чи Кредіткаса, хоча в касі у мене вже 3 роки ніхто нічого а тут, навіть не знаю до чого готуватись.
 
Назад
Угорі Унизу