• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Укрфинстандарт - кто это?!

pozytron, в ідеалі знести напис у судовому порядку (якщо є знання і досвід - самому, немає - з допомогою юриста). Вийде дешевше і раціональніше, ніж платити.

А так то шарага потоково ліпить написи)) незаконні, звісно ж.
Личук, доречі, все ж чорний нотаріус, а не виконавець.. якщо пам'ять не зраджує.
Про судовий порядок маю досвід, одне зупинили вже як 6 місяців ще ніяк не подам позов на повернення коштів....
Я так розумію Личук це створив все і передав Павлюку? підпис Павлюка стоїть )))


там сумма смішна 1500 тіло , а хочуть 12+ тисяч ))))))
Якщо навіть Воєнний стан відмінять ( наприклад , я не думаю що так буде ) а я десь зараз подам до суду на це все то як раз десь встигну за місяц щоб вони нічого не могли вже зробити?)

думав в цю контору якось позвонити пропонувати ім максимум 3000 гривень)))
Вже знаю на рахунок того що сума якщо меньше 100к то нічого не зроблять слава Богу)

Бо хлопцям деяким сказав про це все то в них голову чіть не зірвало )))) ох дограются ці сволоти))))
 
Про судовий порядок маю досвід, одне зупинили вже як 6 місяців ще ніяк не подам позов на повернення коштів....
Я так розумію Личук це створив все і передав Павлюку? підпис Павлюка стоїть )))


там сумма смішна 1500 тіло , а хочуть 12+ тисяч ))))))
Якщо навіть Воєнний стан відмінять ( наприклад , я не думаю що так буде ) а я десь зараз подам до суду на це все то як раз десь встигну за місяц щоб вони нічого не могли вже зробити?)

думав в цю контору якось позвонити пропонувати ім максимум 3000 гривень)))
Вже знаю на рахунок того що сума якщо меньше 100к то нічого не зроблять слава Богу)

Бо хлопцям деяким сказав про це все то в них голову чіть не зірвало )))) ох дограются ці сволоти))))
Можно мне парочку этих хлопцев?:)

С одной стороны охота вернутся к мирной жизни, но с другой стороны военное положение всем нам играет на руку, хотя бы в пользе разблокировки банковских карт:)
 
Я так розумію Личук це створив все і передав Павлюку? підпис Павлюка стоїть )))
Контора пішла до нотаріуса личука, той зробив напис; контора взяла напис і понесла виконавцю павлюку, той відкрив провадження )))
думав в цю контору якось позвонити пропонувати ім максимум 3000 гривень)))
Вже відкрито вп, є ризик, що наїб. .. кинуть.
а я десь зараз подам до суду на це все то як раз десь встигну за місяц щоб вони нічого не могли вже зробити?)
Курвисько виконавець раз на два тижні може (має право, зобов'язаний) перевіряти стан рахунків, тому гроші тримати на карті не найкраща ідея.... арештувати кошти (по вп до 100 к) банк не має права, а от як виконуватиме платіжні вимоги... хз
 
Останнє редагування:
Приветствую всех борцов с кредитным рабством.
Взял себе за привычку просматривать регулярно АСВП по списку своих фантазеров, и обнаружил что укрфинстандарт (ЕГРПОУ 41153878) в августе месяце шальными темпами начал клепать ИП. У меня им продали алекскредит, с 6 тыс хотели +/- 44000
Советую обладателям этих сказочников иметь в виду юриста и денежку на снос.
Борітеся - поборете..., Слава Україні!!!
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі Унизу