• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

УкрПозика Укрпозика під час війни телефонують третім особам?

Bobik9494

Форумчанин
Реєстрація
25 Сер 2021
Дописи
199
Реакції
18
Бали
1,800
UAH
44.50
Ваш пол
Мужской
Bobik9494 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня. Підкажіть як веде себе укрпозика під час війни? Чи телефонують третім особам? Чи продають заборгованість?
 
Доброго дня. Підкажіть як веде себе укрпозика під час війни? Чи телефонують третім особам? Чи продають заборгованість?
доброго дня! у мене більше року в простроченні... ні того, ні того поки особисто у мене на щастя не було
 
доброго дня! у мене більше року в простроченні... ні того, ні того поки особисто у мене на щастя не було
У мене також більше року. Цього тижня почали телефонувати безпосередньо мені
 
Вони третім лицям мають право дзвонити, лише з їх дозволу цих лиць. Як що це їх не зупиняє, пишіть скаргу у НБУ.
 
Поки що нікому окрім мене не дзвонили
То їх така робота, не більш, не меньш. Але, навіть у вас, як у боржника, є теж права. І вони регламентовані цивільним законом України. Вони можуть з вами взаємодіяти не більш двох разів на тиждень. Саме спілкуватися.
 
Доброго дня. Підкажіть як веде себе укрпозика під час війни? Чи телефонують третім особам? Чи продають заборгованість?
Ні, вони не телефонують третім особам. Була дуже довго в них прострочка, але потім домовився оплату тіла частинами на кілька місяців.
 
Ні, вони не телефонують третім особам. Була дуже довго в них прострочка, але потім домовився оплату тіла частинами на кілька місяців.
і скільки часу у Вас був у протермінуванні кредит?
 
і скільки часу у Вас був у протермінуванні кредит?
Укрпозыка тихони. Они звонили один раз в день только мне. Потом пропали и нарисовали ИН. Никому больше не звонили. Динеро аналогично. Тело по укрпозыке 9.600.
 
Більше року була прострочка, час від часу дзвонили але дуже рідко. Відправляли різні пропозиції на емейл і смс. Потім прислали що можуть розбити тіло на кілька місяців.
 
Назад
Угорі Унизу