• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

УкрСиббанк подав до суду,але без надсилання документів

Оууу!!!

Читач
Реєстрація
21 Лип 2020
Дописи
11
Реакції
9
Бали
2,560
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Оууу!!! не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
В Укрсіббанку маю карту кредитну.Як,певно,і у всіх тут в якийсь момент коштів на погашення не вистачило і перестала платити.Прострочка більше року.Ніяких документів офіційно не присилали.Тепер прийшов запит з суду в сільську раду,зараз старостинський округ.По переліку справ до розгляду по районному суду знайшла,що судове засідання заплановане на 04.10.,абсолютно ніяких документів,аналогічно як і повістки не отримувала.Як діяти далі в цій ситуації і які мої подальші дії? Дякую.
 
В Укрсіббанку маю карту кредитну.Як,певно,і у всіх тут в якийсь момент коштів на погашення не вистачило і перестала платити.Прострочка більше року.Ніяких документів офіційно не присилали.Тепер прийшов запит з суду в сільську раду,зараз старостинський округ.По переліку справ до розгляду по районному суду знайшла,що судове засідання заплановане на 04.10.,абсолютно ніяких документів,аналогічно як і повістки не отримувала.Як діяти далі в цій ситуації і які мої подальші дії? Дякую.
По БКІ кредит по Укрсіббанку висить як проданий з сумою 0. Як таке може буть?
 
В Укрсіббанку маю карту кредитну.Як,певно,і у всіх тут в якийсь момент коштів на погашення не вистачило і перестала платити.Прострочка більше року.Ніяких документів офіційно не присилали.Тепер прийшов запит з суду в сільську раду,зараз старостинський округ.По переліку справ до розгляду по районному суду знайшла,що судове засідання заплановане на 04.10.,абсолютно ніяких документів,аналогічно як і повістки не отримувала.Як діяти далі в цій ситуації і які мої подальші дії? Дякую.
Отримати документи, і після цього звертатись за юридичною допомогою
 
а ви спитали у них чи кредит у них???
Вже прийшло з пошти повідомлення,що на мене чекає лист заказний.То ж,доки по ходу діла,вже суд прислав.Але пошта завтра тільки працюватиме (((чекаю
 
Назад
Угорі Унизу