• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Ultracash начали атаку.

  • Автор теми Mulder
  • Дата початку
  • Відповіді 18
  • Перегляди 2K
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Mulder

Форумчанин
Реєстрація
6 Січ 2019
Дописи
277
Реакції
199
Бали
2,625
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Mulder не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
БОРЖНИКУ!
---
Шановний(-на)
Станом на поточну дату заборгованість за договором фінансового кредиту № 368353 має статус простроченої. Сума боргу становить вже 2076.00 грн.: тіло - 1500.00 грн, нараховані відсотки - 576.00 грн. Щодня на залишок боргу нараховується підвищена відсоткова ставка у розмірі 3%.
Слід зазначити, що для пролонгації терміну дії договору Вам достатньо оплатити фактично нараховані відсотки. Пролонгація відбувається автоматично. Кількість пролонгацій необмежена.
Оплата по номеру договора з будь-якої карти https://easypay.ua/catalog/bank/pogash...ultra-cash
Детально про можливі варіанти погашення читайте за посиланням: Як віддати | ULTRACASH
Доводимо також до Вашого відома, що Кредитор не має будь-якого наміру звільняти Вас від обов’язку сплати боргу.
Протягом найближчих 3х днів:
- На Вашу адресу буде направлено досудову вимогу щодо погашення боргу;
- Інформацію щодо прострочення буде передано до бюро кредитних історій, що унеможливить Ваше подальше кредитування в будь-якій фінансовій установі країни;
- Справу буде передано на стягнення до спеціалізованої компанії;
В разі подальшого уникнення оплат Кредитор буде вимушений:
- Розпочати процедуру примусового судового стягнення, в т.ч. за рахунок реалізації власного майна, активів, заробітної платні;
- Передати інформацію до єдиного реєстру боржників;
- Обмежити до моменту повного погашення боргу можливість перетинання Вами Державного кордону України;
- Передати матеріали справи до правоохоронних органів адже ситуація має всі ознаки шахрайства з грошовими коштами.
---
Просимо повідомити, коли Ви плануєте здійснити платіж?
---
З повагою,
ultracash.com.ua



Что делать,платить не собираюсь?
Пункт перетин кордону,только по судовому решению?
 
Останнє редагування модератором:
Это, вообще, не атака!
Вот скоро начнут звонить всем кого найдут и задалбывать и угрожать, вот тогда поймете, что такое "атака" и атака будет от своих же родственников, колег, соседей.
 
БОРЖНИКУ!
---
Шановний(-на)
Станом на поточну дату заборгованість за договором фінансового кредиту № 368353 має статус простроченої. Сума боргу становить вже 2076.00 грн.: тіло - 1500.00 грн, нараховані відсотки - 576.00 грн. Щодня на залишок боргу нараховується підвищена відсоткова ставка у розмірі 3%.
Слід зазначити, що для пролонгації терміну дії договору Вам достатньо оплатити фактично нараховані відсотки. Пролонгація відбувається автоматично. Кількість пролонгацій необмежена.
Оплата по номеру договора з будь-якої карти https://easypay.ua/catalog/bank/pogash...ultra-cash
Детально про можливі варіанти погашення читайте за посиланням: Як віддати | ULTRACASH
Доводимо також до Вашого відома, що Кредитор не має будь-якого наміру звільняти Вас від обов’язку сплати боргу.
Протягом найближчих 3х днів:
- На Вашу адресу буде направлено досудову вимогу щодо погашення боргу;
- Інформацію щодо прострочення буде передано до бюро кредитних історій, що унеможливить Ваше подальше кредитування в будь-якій фінансовій установі країни;
- Справу буде передано на стягнення до спеціалізованої компанії;
В разі подальшого уникнення оплат Кредитор буде вимушений:
- Розпочати процедуру примусового судового стягнення, в т.ч. за рахунок реалізації власного майна, активів, заробітної платні;
- Передати інформацію до єдиного реєстру боржників;
- Обмежити до моменту повного погашення боргу можливість перетинання Вами Державного кордону України;
- Передати матеріали справи до правоохоронних органів адже ситуація має всі ознаки шахрайства з грошовими коштами.
---
Просимо повідомити, коли Ви плануєте здійснити платіж?
---
З повагою,
ultracash.com.ua



Что делать,платить не собираюсь?
Пункт перетин кордону,только по судовому решению?
такие грозные. как жуки навозные
 
Так я же и говорю что начали)))
Я еще раз напишу - это не "началось", это просто тупой спам!
Это массовая рассылка...
Мне такое каждый день от каждой МФО приходит, а СМСок еще больше.
 
Это, вообще, не атака!
Вот скоро начнут звонить всем кого найдут и задалбывать и угрожать, вот тогда поймете, что такое "атака" и атака будет от своих же родственников, колег, соседей.
это точно.я ужэ в полной *пе
 
Я еще раз напишу - это не "началось", это просто тупой спам!
Это массовая рассылка...
Мне такое каждый день от каждой МФО приходит, а СМСок еще больше.
це тильки початок
чи не долг е-мое!
идите купите себе мороженое и узбагойтесь
 
БОРЖНИКУ!
---
Шановний(-на)
Станом на поточну дату заборгованість за договором фінансового кредиту № 368353 має статус простроченої. Сума боргу становить вже 2076.00 грн.: тіло - 1500.00 грн, нараховані відсотки - 576.00 грн. Щодня на залишок боргу нараховується підвищена відсоткова ставка у розмірі 3%.
Слід зазначити, що для пролонгації терміну дії договору Вам достатньо оплатити фактично нараховані відсотки. Пролонгація відбувається автоматично. Кількість пролонгацій необмежена.
Оплата по номеру договора з будь-якої карти https://easypay.ua/catalog/bank/pogash...ultra-cash
Детально про можливі варіанти погашення читайте за посиланням: Як віддати | ULTRACASH
Доводимо також до Вашого відома, що Кредитор не має будь-якого наміру звільняти Вас від обов’язку сплати боргу.
Протягом найближчих 3х днів:
- На Вашу адресу буде направлено досудову вимогу щодо погашення боргу;
- Інформацію щодо прострочення буде передано до бюро кредитних історій, що унеможливить Ваше подальше кредитування в будь-якій фінансовій установі країни;
- Справу буде передано на стягнення до спеціалізованої компанії;
В разі подальшого уникнення оплат Кредитор буде вимушений:
- Розпочати процедуру примусового судового стягнення, в т.ч. за рахунок реалізації власного майна, активів, заробітної платні;
- Передати інформацію до єдиного реєстру боржників;
- Обмежити до моменту повного погашення боргу можливість перетинання Вами Державного кордону України;
- Передати матеріали справи до правоохоронних органів адже ситуація має всі ознаки шахрайства з грошовими коштами.
---
Просимо повідомити, коли Ви плануєте здійснити платіж?
---
З повагою,
ultracash.com.ua



Что делать,платить не собираюсь?
Пункт перетин кордону,только по судовому решению?
мфошные сараи почти все такую xepню пишут , скоро полномочия Интерпола и ФБР на себя примерять начнут ))
 
мфошные сараи почти все такую xepню пишут , скоро полномочия Интерпола и ФБР на себя примерять начнут ))
Походу, там уже сотнями-тисячами люди говорят те, що й ми всі... трубку кидають всі поголовно:

1) МФО: Брєд, бемемебе... Якщо не заплатите будемо вимушені відправляти виїзну групу.
Я: Відправляйте, чекаю, може договір привезуть.
МФО скидає.

2) МФО: Брєд, бемемебе... Будемо вимушені звернутися до правоохоронних органів.
Я: Чекаю повістку в поліцію.
МФО скидає.

3) МФО: Брєд, бемемебе... Суд, конфіскація майна, будуть платити батьки... інші погрози.
Я: Давайте, чекаю.
МФО скидає.

4) Я: Ваше ПІБ, вишліть договір, подав заяву в нацком, поліцію, прокуратору... інші уточнуючі питання.
МФО скидає.
 
Походу, там уже сотнями-тисячами люди говорят те, що й ми всі... трубку кидають всі поголовно:

1) МФО: Брєд, бемемебе... Якщо не заплатите будемо вимушені відправляти виїзну групу.
Я: Відправляйте, чекаю, може договір привезуть.
МФО скидає.

2) МФО: Брєд, бемемебе... Будемо вимушені звернутися до правоохоронних органів.
Я: Чекаю повістку в поліцію.
МФО скидає.

3) МФО: Брєд, бемемебе... Суд, конфіскація майна, будуть платити батьки... інші погрози.
Я: Давайте, чекаю.
МФО скидає.

4) Я: Ваше ПІБ, вишліть договір, подав заяву в нацком, поліцію, прокуратору... інші уточнуючі питання.
МФО скидає.
Так я с ними вообще на контакт не иду))
 
Что делать,платить не собираюсь?
Пункт перетин кордону,только по судовому решению?
Незнаю яка ситуація у Вас з ними, але я цю компанію відношу до адекватних!!! Жодного разу не хамили, дзвонили один раз до контактноі особи, чемно сказали передати мені, щоб я вийшла з ними на контакт, так як в мене виникла просрочка і вони мають для мене пропозицію, моя подруга після матів Сосів була в шоці з іх ввічливості та і я сама!!! В мене тіло в них 2000 під акційний %, два рази зробила пролонгацію по 500грн, просять зараз оплатити тіло, тобто сумарно виходить як раз по закону - тіло + 50%... От реально за іхню поведінку і адекват з перших днів просто хочеться заплатити...може я помиляюсь, але в мому понятті так би поводили себе всі і ми б були в зовсім іншій ситуаціі!!! А смс Вам - це просто стандартна розсилка і мені таке приходить, я вже просто давно на них не реагую!
 
Значит, УльтраКэш прислал мне заказное письмо после 6 (!!!) дней просрочки. Такого ещё не было. В конечном итоге, я пролонгировала, и потом оказалось, что когда в следующий раз я пролонгировала, я заплатила на 1 день раньше и они начали считать просрочку. Удалось с ними договориться, чтобы списали дикие нереальные проценты из-за их тупой системы. Но они всё равно прислали заказное письмо через несколько дней просрочки.
 
Значит, УльтраКэш прислал мне заказное письмо после 6 (!!!) дней просрочки. Такого ещё не было. В конечном итоге, я пролонгировала, и потом оказалось, что когда в следующий раз я пролонгировала, я заплатила на 1 день раньше и они начали считать просрочку. Удалось с ними договориться, чтобы списали дикие нереальные проценты из-за их тупой системы. Но они всё равно прислали заказное письмо через несколько дней просрочки.
Не зовсім зрозуміла(((Напишіть конкретніше, скільки брали, яка пролонгація, і що прийшло в листі??? А то я ще не плачу ім сказала, що чекаю листа на пошту про оплату тіла!!! Може ця канторка тиха, аое хитра???
 
Не зовсім зрозуміла(((Напишіть конкретніше, скільки брали, яка пролонгація, і що прийшло в листі??? А то я ще не плачу ім сказала, що чекаю листа на пошту про оплату тіла!!! Може ця канторка тиха, аое хитра???

Тело 1500, письмо пришло обычное как и у всех, вы обязаны заплатить, а если нет - то суд и запрет на выезд и прочая ерунда. Что удивило - это заказное письмо и отправлено сразу же после просрочки. Я заплатила один раз пролонгацию. Потом заплатила второй раз. Но! Заплатила на день раньше, думала, срок просто перенесется, а они посчитали следующий день + проценты за день (20 грн!!!) как просрочку. Насчитали мне там дополнительно 400 грн! Я сказала, что платить не буду, а заплачу только обычные проценты за этот период, без пени и штрафа. Два дня они водили хороводы, но я сказала, что либо так - либо никак. В кабинете они тогда убрали пеню и штрафы и я оплатила просто проценты за несколько дней. Так что с ними можно договориться, только стойте на своём и платите только, когда увидите в кабинете то, о чём договаривались.
 
Ну тепер зрощуміла
Тело 1500, письмо пришло обычное как и у всех, вы обязаны заплатить, а если нет - то суд и запрет на выезд и прочая ерунда. Что удивило - это заказное письмо и отправлено сразу же после просрочки. Я заплатила один раз пролонгацию. Потом заплатила второй раз. Но! Заплатила на день раньше, думала, срок просто перенесется, а они посчитали следующий день + проценты за день (20 грн!!!) как просрочку. Насчитали мне там дополнительно 400 грн! Я сказала, что платить не буду, а заплачу только обычные проценты за этот период, без пени и штрафа. Два дня они водили хороводы, но я сказала, что либо так - либо никак. В кабинете они тогда убрали пеню и штрафы и я оплатила просто проценты за несколько дней. Так что с ними можно договориться, только стойте на своём и платите только, когда увидите в кабинете то, о чём договаривались.
Ну тепер зрозуміла;) Та я і раніше писала, що вони спокійні і можна з ними домовитись в перші ж дні просрочки, але зараз точно не оплачу, чекаю, що дальше запропонують! Якщо не будуть вести себе як інші - заплачу, а ні то як і інші хай гуляють!!!
 
  • Подобається
Реакції: akme
атака жуть от них. хотела оплатить ( тело всего 1,0 т. грн. за 10 дней просрочки насчитали почти 3,0 тис. грн) так за хамское поведение вообще платить не буду. обзвонили уже всех кого можно и кого нельзя
 
А мені вони відмовляли. Ну да ладно))))) їм повезло)))))
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу