• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Юридичні послуги: суди з МФО та банками, оскарження виконавчих написів, повернення витрат на правову допомогу

5.00 зірок
45 оцінок
Все дуже просто.
Після знесення ВНН кредитодавець приблизно в половині випадків подає позов. Тому ми подаємо позов про знесення ВНН із такою затримкою, щоб після його знесення кредитодавець при подачі позову пропустив строк позовної давності. Хоча буває, що затримки з подачею позову про знесення ВНН і не потрібно - ВНН часом вчиняється на застарілий більш, ніж на 3 роки борг.
Це зрозуміло)
Але не зрозуміло, чому Ви це пишете у моїй темі)
 
Подскажите, после того как опять дали возможность блокировать счета. Нотариусы опять будут свои НАПИСИ делать или это уже в прошлом, только со старыми нужно бороться???
 
Подскажите, после того как опять дали возможность блокировать счета. Нотариусы опять будут свои НАПИСИ делать или это уже в прошлом, только со старыми нужно бороться???
Здравствуйте, данным Заокном также предусмотрено: "забороняється відкриття виконавчих проваджень на підставі виконавчих написів нотаріусів, вчинених на кредитних договорах, які не посвідчені нотаріально", поэтому, сейчас боремся со старыми.
 
Здравствуйте
После сноса ИНН, закрывается исполнительное производство и Ваши данные удаляются из Реестра должников. После закрытия исполнительного производства, исполнитель отменяет все Постановления и не делает никаких действий для взыскания задолженности.
Снос ИНН не отменяет/аннулирует кредитный договор, поэтому, сам кредит остаётся.
Да, могут, но это бывает редко. (лично на моей практике такого не было). Обычно, после сноса ИНН, МФО/Банки обращаются в суд с иском о взыскании задолженности
Да, Вы можете с помощью адвоката снести ИНН, даже если Вы не на территории Украины
Скількі коштує,зняти ИНН?
 
Сколько стоит снять два исполнительных производства от известной Грисюк? Был за границей, особо не парился. А так как застрял у Украине нужно пожалуй их обжаловать, то там суммы космические, при теле кредита 2-3к. Сейчас ее надписи взял другой исполнитель и уже снял 203 грн с карточки)
 
Сколько стоит снять два исполнительных производства от известной Грисюк? Был за границей, особо не парился. А так как застрял у Украине нужно пожалуй их обжаловать, то там суммы космические, при теле кредита 2-3к. Сейчас ее надписи взял другой исполнитель и уже снял 203 грн с карточки)
Здравствуйте, написала Вам в личные сообщения
 
Yuristo2020, Вітаю, маю не завершену по ряду причин справу (ВП), і відненадавна накладено арешт на рахунки, прошу переглянути справу та надати відповідну інформацію
 
Yuristo2020, Вітаю, маю не завершену по ряду причин справу (ВП), і відненадавна накладено арешт на рахунки, прошу переглянути справу та надати відповідну інформацію
Доброго вечора, написала Вам у приватні повідомлення
Також, можете писати за вказаними нижче контактами:
Viber/Telegram - 0663016527
Е-mail: [email protected]
 
Доброго дня!
Написала вже два дні як Вам в телеграм, не відповідаєте( хоча тут пишите і в телеграм заходмте(
Будь ласка, Надіє, як у Вас буде можливість напишіть мені. Дякую
 
Вибачте, все ок))) то я, як давній боржник, інколи впадаю в паніку раніше потреби в цьому))
 
Здравствуйте, да, можете звонить

Здравствуйте, попробуйте на АСВП искать себя по ФИО, там в графе "Стягувач" должно отобразится кто сделал ИНН.
Чтобы это убрать, нужно либо оплатить задолженность по ИП, либо сносить ИНН в суде
Вібачте не по тємє , не можу добавити нових запитань, як це зробити?
 
Вібачте не по тємє , не можу добавити нових запитань, як це зробити?
Доброго дня
Перегляньте, інформацію про правила учасників форуму.
Думаю, Вам краще звернутися до модераторів Форуму
Доброго дня, напишіть ціну прайсу на анулювання ВН. Дякую
Доброго дня, написала Вам у повідомленні
 
Назад
Угорі Унизу