• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Узнают ли коллекторы телефон начальства?

natalysharz

Читач
Реєстрація
16 Січ 2022
Дописи
8
Реакції
3
Бали
3
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
natalysharz не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго вечора. Підкажіть, що робити. Якщо є прострочка по дуже багатьом спілкам . Іще проблема в тому що я офіційно працюю. Чи можуть розузнати номер начальника.
 
Доброго вечора. Підкажіть, що робити. Якщо є прострочка по дуже багатьом спілкам . Іще проблема в тому що я офіційно працюю. Чи можуть розузнати номер начальника.
если указали свое реальное место работы то наяривать шараги будут полюбому....
 
А якщо у мене всіх таких кредитних спілок приблизно штук 25? І всі з різною сумою?
Сами подумайте, для того, чтобы прийти к вам домой, или на работу, нужны люди... Я бы даже их назвал - смельчаки!;)
В кредитах и займах находится больше половины страны.
Если на областной центр и наберется десяток таких, то они долго не живут! Ну, или как минимум не ходят на двух ногах...:)
Но и это не главное! Важно то, что даже я могу к вам прийти... А вот захотите ли вы разговаривать, решать только вам!!!
 
natalysharz не чекайте!не прийдуть!

На форумі є користувачі, які мають під 60 мфо на сім'ю і на додачу банківські продукти - але жодних "ходоків" у вічі не бачили.
Дякую, за підтримку. Просто ще переживаю за роботу. Працюю в роддомі і завідуюча не проста. Хоч бери і міняй відразу роботу.
Самі подумайте, щоб прийти до вас додому, або на роботу, потрібні люди... Я б навіть їх назвав - сміливці!;)
У кредитах та позиках перебуває понад половина країни.
Якщо на обласний центр і набереться десяток таких, вони довго не живуть! Ну, або щонайменше не ходять на двох ногах...:)
Але це не головне! Важливо те, що навіть я можу до вас прийти... А ось чи захочете ви розмовляти, вирішувати тільки вам!
Дякую за підтримку
 
Дякую, за підтримку.
Будь ласка.
Просто ще переживаю за роботу.
Це нормально, з часом пройде ;)
Працюю в роддомі і завідуюча не проста. Хоч бери і міняй відразу роботу.
Навіть не думайте! Якщо немає альтернативи і вас влаштовує.
Не факт що хтось буде звонити до роддому... та навіть якщо і так : кажіть, що це шахраї, якими вони і є по суті.
 
Будь ласка.

Це нормально, з годиною пройде ;)

Навіть не думайте! Якщо немає альтернативи і вас влаштовує.
Не факт, що хтось буде дзвонити до пологового будинку... та навіть якщо і так: кажіть, що це шахраї, якими вони є по суті.
Дякую. Щоб я робила без цього чату? Я цілих півтора року в цих МФО. Я такі суми виплатила, це капець просто без слів.
 
Я цілих півтора року в цих МФО. Я такі суми виплатила, це капець просто без слів.
Ви не єдина.
На форумі кожен другий, якщо не перший в такій ситуації опинявся на початку.
Я особисто цих л0х0тронщіків годував майже три роки... поки не спинився і не зрозумів що я накоїв і скільки
фінансів фактично "вкрав у своєї сім'ї". Тепер три роки вже майже як забив на них і забув.
І нічого не сталось. Так, мав неприємні розмови з родиною і сім'єю, бо я наперед до звінків готувався до цього.
Навіть до адвоката на консультацію ходив, погано спав і бухав :sarcastic: з тиждень... а потім знайшов форум ( ДЯКУЮ!!!)
І все стало відразу на свої місця. Страху не мав від початку, була збентеженість, яка за допомогою друзів на форумі
переросла в злість і зневагу до дєятєлєй з калошараг... але і вона з часом переросла в байдужість і де в чому в жалість
до цих рукож0пих. Так що не стресуйте, запасайтесь терпінням і все у вас вийде.
 
Доброго вечора. Підкажіть, що робити. Якщо є прострочка по дуже багатьом спілкам . Іще проблема в тому що я офіційно працюю. Чи можуть розузнати номер начальника.
У всех по разному, у меня начальству звонили, но не все. Письма присылали на работу парочку МФО. Но, я в некоторых реальное место работы указывала. Может повезет и не найдут никого.
 
Оффтоп

Доброго вечора. Підкажіть, що робити. Якщо є прострочка по дуже багатьом спілкам . Іще проблема в тому що я офіційно працюю. Чи можуть розузнати номер начальника.
Змініть ім'я начальниці в телефоні , вони через додатки які ви скачуєте від цих мфо , отримують доступ до контактів і бачать всю вашу телефонну книгу .
 
На форуме есть пользователи, имеющие под 60 мфо на семью и впридачу банковские продукты - но никаких "ходоков" в глаза не видели.
Ко мне вон тоже Динеро грозились прийти посевать 14 числа,и никого не было.
 
Назад
Угорі Унизу