• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Узнают ли коллекторы телефон начальства?

Нет, прописан был в другом месте, родительская квартира

Тут не соглашусь, у меня человек 5-6 которые были у меня в вайбере до защиты сквозным шифрованием, попали Премиум активу в лапы. Не в фейсбуке, не в остальных соцсетях их не было у меня в друзьях, только вайбер. Поэтому тут ещё зависит от шараги каловской и их способностей. Премиум замахнулся круто в моём случае, за что и пострадали, но не надолго, потом, спустя полгода, опять воспряли, но меня пока не трогают, накрыли их мальоха.
Понятно. Вайбер так Вайбер. )
 
Главное наберитесь терпения я тоже имею долгов кучу много денег отдала хотела руки на себя наложить но пообщавшись на форуме решила это все ерунда надо жить дальше а позора не бойтесь это не у начальника вы брали когда будут деньги заплатите если захотите они сами воры и бандиты
 
Ви не єдина.
На форумі кожен другий, якщо не перший в такій ситуації опинявся на початку.
Я особисто цих л0х0тронщіків годував майже три роки... поки не спинився і не зрозумів що я накоїв і скільки
фінансів фактично "вкрав у своєї сім'ї". Тепер три роки вже майже як забив на них і забув.
І нічого не сталось. Так, мав неприємні розмови з родиною і сім'єю, бо я наперед до звінків готувався до цього.
Навіть до адвоката на консультацію ходив, погано спав і бухав :sarcastic: з тиждень... а потім знайшов форум ( ДЯКУЮ!!!)
І все стало відразу на свої місця. Страху не мав від початку, була збентеженість, яка за допомогою друзів на форумі
переросла в злість і зневагу до дєятєлєй з калошараг... але і вона з часом переросла в байдужість і де в чому в жалість
до цих рукож0пих. Так що не стресуйте, запасайтесь терпінням і все у вас вийде.
надпись кто то делал за такое большое время?
 
Доброго вечора. Підкажіть, що робити. Якщо є прострочка по дуже багатьом спілкам . Іще проблема в тому що я офіційно працюю. Чи можуть розузнати номер начальника.
А Вы работаете в секретной организации с шифрованной спецсвязью...?
 
Головне наберіться терпіння я теж маю боргів купу багато грошей віддала хотіла руки на себе накласти але поспілкувавшись на форумі вирішила це все нісенітниця треба жити далі а ганьби не бійтеся це не у начальника ви брали коли будуть гроші заплатите якщо захочете вони самі злодії та бандити
Дякую. Я надіюсь
 
Доброго вечора. Підкажіть, що робити. Якщо є прострочка по дуже багатьом спілкам . Іще проблема в тому що я офіційно працюю. Чи можуть розузнати номер начальника.
Да любой может разузнать номер, если это не подпольная организация в которой Вы работаете секретчиком...
 
Мне вот интересно. Вот вебкам модели. Это же не законно. И я одна из них,например (но я уже старая для этого дерьма и не в форме ?)Есть вероятность, что каллёныш их найдет?????? Так звонилке ещё и бонус капнет за разоблачение пopнo студии. Или псевдобрачное агенство. Там же полно кураторов сидит над девочками
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі Унизу