• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

В Харькове ограбили Ваша Готивочка (ВИДЕО)

  • Автор теми Admin
  • Дата початку
  • Відповіді 62
  • Перегляди 3K

Admin

Реклама, гарант, питання по проекту
Адміністрація
Реєстрація
19 Чер 2018
Дописи
34,300
Реакції
92,513
Бали
11,145
UAH
5.11
Ваш пол
Мужской
Admin не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Инцидент произошел, как я понял 22 августа, судя по записи с камер.
Что тут сказать можно... многие, конечно, обрадуются, но не так это радостно.

Девчонка, которая там работает, получила слегонца фомкой...
При этом, скорее всего ей придется отдать все, что она отдала этому кузнечику.

Поступила она, безусловно, правильно. Никакие деньги не могут быть дороже жизни.
Кузнечика может быть и поймают, но так как работает наша полиция в Харькове, остается только надеяться на лучшее и скорее всего оно не настанет.

Кто-то может сейчас напишет "довели людей", а? Не думаю.

Девушке хочется пожелать найти нормальную работу и вообще желаю всем не связываться с микрозаймами в любом их проявлении!

Переглянути вкладення 101041
Видео: телеграм канал ТРУХА⚡️Харьков
 
Розбійний напад, 7 год тюрми(
 
Инцидент произошел, как я понял 22 августа, судя по записи с камер.
Что тут сказать можно... многие, конечно, обрадуются, но не так это радостно.

Девчонка, которая там работает, получила слегонца фомкой...
При этом, скорее всего ей придется отдать все, что она отдала этому кузнечику.

Поступила она, безусловно, правильно. Никакие деньги не могут быть дороже жизни.
Кузнечика может быть и поймают, но так как работает наша полиция в Харькове, остается только надеяться на лучшее и скорее всего оно не настанет.

Кто-то может сейчас напишет "довели людей", а? Не думаю.

Девушке хочется пожелать найти нормальную работу и вообще желаю всем не связываться с микрозаймами в любом их проявлении!

Переглянути вкладення 101041
Видео: телеграм канал ТРУХА⚡️Харьков
закроют додика много наследил.....
 
Инцидент произошел, как я понял 22 августа, судя по записи с камер.
Что тут сказать можно... многие, конечно, обрадуются, но не так это радостно.

Девчонка, которая там работает, получила слегонца фомкой...
При этом, скорее всего ей придется отдать все, что она отдала этому кузнечику.

Поступила она, безусловно, правильно. Никакие деньги не могут быть дороже жизни.
Кузнечика может быть и поймают, но так как работает наша полиция в Харькове, остается только надеяться на лучшее и скорее всего оно не настанет.

Кто-то может сейчас напишет "довели людей", а? Не думаю.

Девушке хочется пожелать найти нормальную работу и вообще желаю всем не связываться с микрозаймами в любом их проявлении!

Переглянути вкладення 101041
Видео: телеграм канал ТРУХА⚡️Харьков
Ну вона знала куди йшла працювати....це ж не перший випадок нападу на такі контори...Нехайрадіє що хоч жива залишилася......
 
Дівчини шкода.Та й в мені вони поки не дуже встигли насолити.От утирка одного з Кредит 7 я б і сама"приголубила".Ну і жарти жартами,а грабежі та побої нічого не оправдує.
 
Що ми і робимо-не даємо їм того,що хочуть у своїх хворих фантазіях)А бити бодай...То занадто)Але таки утирка з кредит 7 то не стосується,я би його прив'зала і лупила б в дурну голову...Проїхали)))
В школе учиться надо было
Ну,а почуття значимості?Сидить десь у підвалі миршавеньке,паршивеньке таке чм0 і гадить всім,кому можна,ще й копійку за то отримує.
А як іх нпвчити...?????якщо кожного дня відкривають нову забігаловку???(((((І люди ідуть туди працювати......
А інші беруть...Не знаю.Може я занадто всіх оправдую...Робота дурна)Стільки гадостей в людях бачу,що вже нічого не дивує.
 
Останнє редагування:
Девушке хочется пожелать найти нормальную работу и вообще желаю всем не связываться с микрозаймами в любом их проявлении!
100, ні, 1 000 000%.
А взагалі, я шокована. Що то за умови праці, як вона на таке погодилася. Ні охорони, ні броньованих дверей. Сам Бог велів, як кажуть. ?
 
По камерам с улицы очень быстро найдут. Когда подходил по-любому осматривался, наверх глянул... А они сейчас кругом натыканы. А девченке да, скорее всего, деньги придётся вернуть, скажут могла не отдавать... М-да.. (
 
А работа собачья, камера установлена так, что бы видно было как работнички работают. Лишний раз в туалет не выйдёшь.
 
Да уже поднимали когда-то тему,что вообще непонятно почему их каждый день не грабят с их системой охраны :pardon:
Повод задуматься тем кто там работает о том что они расходный материал,ради которого даже видимость охраны жалеют сделать,одной голову проломают другую возьмут
 
По камерам с улицы очень быстро найдут. Когда подходил по-любому осматривался, наверх глянул... А они сейчас кругом натыканы. А девченке да, скорее всего, деньги придётся вернуть, скажут могла не отдавать... М-да.. (
Добре що залишилася жива ..з грошима вже якось розбереться.....У іі випадку ще все можна змінити ...знайти нормалтну роботу...Хотілося мабуть сидіти з ручкою,такій класній....пити каву....Але тим "ломіком" можна було так довбонуть по голові......Життя подарувало ій 2й шанс.У Кременчуці років 2 тому жінці у швидковошах так не пощастило.....
 
Добре що залишилася жива ..з грошима вже якось розбереться.....У іі випадку ще все можна змінити ...знайти нормалтну роботу...Хотілося мабуть сидіти з ручкою,такій класній....пити каву....Але тим "ломіком" можна було так довбонуть по голові......Життя подарувало ій 2й шанс.У Кременчуці років 2 тому жінці у швидковошах так не пощастило.....
Ну это да. Думаю, не думала, о возможных последствиях, когда шла на ту работу. Тикать оттуда и побыстрее...
 
Назад
Угорі Унизу