• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Вагітна в 38

marinalitov, Вы решили все прошлогодние темы поднять?
 
У нас усе добре. Синочку вже 8 місяців. Він - маленьке щастячко. Дуже схожий на старшого в дитинстві. Збираюся з вересня на роботу, оскільки нянчити є кому. Рух - це життя. Засиджуватися в декреті не збираюся. Народження мого хлопчика має безліч плюсів. Усім нам мирного неба!
 
У нас усе добре. Синочку вже 8 місяців. Він - маленьке щастячко. Дуже схожий на старшого в дитинстві. Збираюся з вересня на роботу, оскільки нянчити є кому. Рух - це життя. Засиджуватися в декреті не збираюся. Народження мого хлопчика має безліч плюсів. Усім нам мирного неба!
Молодець ? будьте здорові і мирного неба нам всім?
 
Добрий вечір! Дівчата, підкажіть, будь ласка, чи обов'язково потрібно здавати платні аналізи на патології майбутньої дитини та на інфекції? Чи можу я відмовитися від них? Сума не маленька -1900грн. Уже здавала 2, на 1000 грн, а тут ще такі призначили. Гроші є, але чомусь я впевнена, що вони не потрібні. Раніше були звичайні, безкоштовні аналізи. Одна людина, у якої мама працює в лікарні, говорила, що гінеколог отримує 10% від суми за один аналіз, зданий у цій лабораторії.
Нужно сдавать. Это ведь не лотерея, это жизнь нескольких человек в будущем. Геройство в данном случае излишне. Тем более, есть факторы риска. Потом, возможно, придётся платить в сто крат, и не только деньгами...
38 по нашим временам, почти молодость. Главное настрой, здоровье, и поддержка близких. Если все это есть, почему и нет. Тем более, если есть желание, но... минимизировать риски нужно. Розовым очкам не место в данном случае, чёткое планирование и т. п
 
Останнє редагування:
Нужно сдавать. Это ведь не лотерея, это жизнь нескольких человек в будущем. Геройство в данном случае излишне. Тем более, есть факторы риска. Потом, возможно, придётся платить в сто крат, и не только деньгами...
38 по нашим временам, почти молодость. Главное настрой, здоровье, и поддержка близких. Если все это есть, почему и нет. Тем более, если есть желание, но... минимизировать риски нужно. Розовым очкам не место в данном случае, чёткое планирование и т. п
Ця тема вже не актуальна. Моєму синулі вже 8 місяців. Платні аналізи я не здавала. Ми з чоловіком вирішили, що якби й показало, що дитинка була б не здорова,то нічого б не змінилося, я всеодно б народжувала. Ми були налаштовані тільки на хороше. Малюк народився повністю здоровенький. Дуже схожий на свого старшого брата в дитинстві.
 
Добрий вечір, дорогі форумчанки! Хочеться поради та підтримки. Можливо, тут є жінки, які пізно народили? Маю таку життєву історію: моєму сину майже 17 років. У мене є хороший коханий чоловік, разом майже 18 років. Обоє працюємо. Звичайно, ми в боргах, але ці проблеми вирішаться поступово. Можу сказати, що я щаслива. Довгий час Бог не давав нам більше дітей, ми вже й не думали про це. А тут несподіванка : я вагітна. Хоча в планах було заробляти, бо треба вилізти з боргів, дати сину освіту... Чоловік має інвалідність, ще років 9 назад у нього несподівано піднявся очний тиск, переніс три операції, але дива не сталося, він втратив зір на одне око. Дякую йому, що він не зламався, заробляє як може, не п'є, мене ніколи й пальцем не тронув, словом не образив. Хотіла зробити аборт, але після перегляду фото та відео в інтернеті, не наважилася. Ще й подумала : можливо у мене буде доця. Правду кажуть, що 40 років - цікавий вік : хтось стає бабусями, а хтось мамами. Можливо, ви мене осудите, а , може, й підтримає.
Я свою першу дитину народила в 34 роки і дуже задоволена, а моя колега народила другу в 41, коли старшій дочці було 19 років. І вони також щаслмві. Здорової дитини вам і вам здоровя це головне.
 
Я свою першу дитину народила в 34 роки і дуже задоволена, а моя колега народила другу в 41, коли старшій дочці було 19 років. І вони також щаслмві. Здорової дитини вам і вам здоровя це головне.
Дякую. Моєму синочку вже майже 11 місяців. Я щаслива мама, бо в мене тепер є два синочки . Старшому вже 18. Люблю їх безмежно.
 
Назад
Угорі Унизу