• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

вчора Авіра дзвонила, просять тіло кредиту погасити

Natalin)))

Форумчанин
Реєстрація
21 Жов 2021
Дописи
358
Реакції
212
Бали
343
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Natalin))) не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Мені вчора Авіра дзвонила. Питала коли заплачу хоч тіло. Кажу, ви що, не знаєте, що в країні війна? Я сиджу без роботи в без грошей, а вона мені злим тоном - фіксую відмову від оплати. І кинула трубку ???
Зовсім люди ку-ку
 
Мені вчора Авіра дзвонила. Питала коли заплачу хоч тіло. Кажу, ви що, не знаєте, що в країні війна? Я сиджу без роботи в без грошей, а вона мені злим тоном - фіксую відмову від оплати. І кинула трубку ???
Зовсім люди ку-ку
Та пусть наяривают,главное чтоб по родственникам не начали опять..
 
Мені вчора Авіра дзвонила. Питала коли заплачу хоч тіло. Кажу, ви що, не знаєте, що в країні війна? Я сиджу без роботи в без грошей, а вона мені злим тоном - фіксую відмову від оплати. І кинула трубку ???
Зовсім люди ку-ку
Треба було сказати ,,о хоч хтось додзвонився....чекаємо від вас гуманітарної допомоги,записуйте адресу....,,
 
Мені вчора Авіра дзвонила. Питала коли заплачу хоч тіло. Кажу, ви що, не знаєте, що в країні війна? Я сиджу без роботи в без грошей, а вона мені злим тоном - фіксую відмову від оплати. І кинула трубку ???
Зовсім люди ку-ку
Я своим предлагаю забрать деньги лично , говорю приезжайте ?последнее время стала от скуки трубку брать , так бубнят что то , злятся … все дороги заминированы , велкам :попкорн:
 
Я своим предлагаю забрать деньги лично , говорю приезжайте ?последнее время стала от скуки трубку брать , так бубнят что то , злятся … все дороги заминированы , велкам :попкорн:
Хорошая идея, надо своим так отвечать. Может звонить перестанут ???
Треба було сказати ,,о хоч хтось додзвонився....чекаємо від вас гуманітарної допомоги,записуйте адресу....,,
У малого есть маленький автоматик, надо будет при разговоре запустить ? может на время утихнут
 
Назад
Угорі Унизу