• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Вебинар "Суд с МФО: процедура, процесс, сроки и документы" (13.03.2019)

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Mercato®

Антиколектор онлайн
Компанія
Реєстрація
23 Жов 2018
Дописи
6,876
Реакції
13,784
Бали
10,005
UAH
124.50
Ваш пол
Мужской
13.03.2019 состоится бесплатный вебинар "Суд с МФО: процедура, процесс, сроки и документы".
Начало в 20:00. Просьба не опаздывать!
Ссылка на трансляцию:
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.


Вот отдельная ссылка на трансляцию.

Повестка вебинара:
  1. Кто может обратиться в суд?
  2. Что такое исковое заявление?
  3. Территориальная юрисдикция (подсудность).
  4. Общее и сокращенное производства.
  5. Процессуальные сроки.
  6. Представительство сторон.
  7. Отзыв и ответ на отзыв.
  8. Истребование и обеспечение доказательств.
  9. Заявления и ходатайства.
  10. Сроки рассмотрения в суде.
  11. Встречный и "параллельный/отдельный" иски.
  12. Судебный сбор.
Во время трансляции на YouTube будет работать встроенный чат. Но я, как ведущий, его не буду видеть.
Вопросы мне можно будет задать в Skype-чате.
Ссылка на Skype-чат: Skype
Нужно просто кликнуть по ссылке и Вас автоматически присоединит к чату, даже если Skype у Вас не установлен.

Если хотите быть первым в курсе всех новостей проекта:
Паблик Facebook: Антиколлектор в Украине
Группа Вконтакте: Антиколлектор в Украине
Ссылка на основной блог: Антиколлектор в Украине
 
Останнє редагування:
Вам не лінь оце все для ніщебродів готувати? Я розумію - реклама, конкуренція і т.д. але все ж.
 
Cosa_Nostra, це Ви так жартуєте?
Так, свого роду реклама та зв'язок із клієнтами. Наявними та потенційними.
 
це Ви так жартуєте?
та якби... щиро дивуюся Вашій самомотивації))

по темі: упор буде на випадок якщо МФО подало в суд першими чи, навпаки - коли позичальник подає? Чи будете розглядати обидва варіанти?
 
жду не дождусь вебинара:кофе:
 
Cosa_Nostra, так працює інфобізнес)

Cosa_Nostra, розлянемо обидві ситуації.

В доповнення. Підготовка до якісних вебінарів - не така дешева річ. Особливо обладнання)
 
Mercato®, ну так Ви ж знаєте, що тут переважна більшість - ніщеброди... хіба якогось варення можу вислати чи яблук сушених))

В доповнення. Підготовка до якісних вебінарів - не така дешева річ. Особливо обладнання)
 
Ви, головне, кота в кадр запустіть і ніхто не буде звертати уваги на недоліки в технічній частині
 
Вам не лінь оце все для ніщебродів готувати? Я розумію - реклама, конкуренція і т.д. але все ж.
Людина добре діло робить витягує нас ніщебодів,я от багато всього дізналась завдяки адвокатам на форумі,і вдячна за консультації !!!
 
Людина добре діло робить витягує нас ніщебодів,я от багато всього дізналась завдяки адвокатам на форумі,і вдячна за консультації !!!
Я ніде не стверджувала протилежного.
 
Я конечно же буду присутствовать!
 
Я конечно же буду присутствовать!
Мне кажется,кому надо те будут. Да и запись потом можно будет посмотреть отсутствовавшим. Я уже двоих подсадила на просмотры вебинара и роликов Зубкова. Уже смотрю люди выходят из нервного каматоза. Радует.
 
Тиная, я на дзвінки цих умалішонних не відповідаю,але з минулого вебінару заспокоїла свої нерви та страхи,набула впевненості,тому вдячна Mercato за участь в цих не простих для нас ситуаціях.На мою думку«попереджений,значить озброєний».
 
Не пропустите!
Подпишитесь на YouTube-канал!
Обязательно!!!

Тиная, я на дзвінки цих умалішонних не відповідаю,але з минулого вебінару заспокоїла свої нерви та страхи,набула впевненості,тому вдячна Mercato за участь в цих не простих для нас ситуаціях.На мою думку«попереджений,значить озброєний».
Я також перестала відповідати. Нового я нічого не почую, і нерви ціліші. Тепер зрозуміла, що в мене місія з*явилася, допомагати морально іншим людям, які не можуть самостійно вийти з мфошної депресії. Хоча й сама не знаю як вилізти, але добру пораду та втішливі слова стараюсь знаходити.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу